Dodaj do ulubionych

Deep Diving Simulator - Premiera nowej Polskiej gr

26.05.19, 05:50
Deep Diving Simulator - Premiera nowej Polskiej gry 27.05.2019

Deep Diving Simulator jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Odkrywając niezbadane wody świata, bacznie obserwuj poziom tlenu i dekompresję. Zbieraj zapomniane relikty, odwiedzaj zatopione statki, odkrywaj nieznane gatunki i bądź nagradzany przez profesora za swoje dokonania. Każde zanurzenie daje Ci możliwość odkrycia tajemnic, które wolałyby pozostać na zawsze zapomniane, takie jak zaginione miasto Atlantydy.

Oszałamiające Efekty Wizualne - od najzimniejszych oceanów po najcieplejsze morza, zanurz się w podwodnej przygodzie, doświadczając pięknych miejsc i aktywnego życia morskiego.

Immersyjne Podejście - każde kolejne zanurzenie nauczy Cię co znaczy być zawodowym nurkiem, ponieważ z każdym podejściem musisz zadbać o swój poziom tlenu jak i bezpiecznie manewrować swoją pozycją, aby uniknąć zagrażającej życiu choroby dekompresyjnej.

Podwodne Zagrożenia - świat, który planujesz odwiedzić bywa groźny, dlatego musisz unikać ukrytych płaszczek, czyhających rekinów i wielu innych podwodnych niebezpieczeństw.

Cenne Znaleziska - pomóż profesorowi Adamsowi w odzyskiwaniu różnych zatopionych przedmiotów przy okazji ucząc się o naszym tajemniczym, podwodnym świecie.

Dobry Sprzęt - po każdym udanym nurkowaniu będziesz zdobywać coraz to lepszy sprzęt, odkrywając obszary, do których nie miałeś wcześniej dostępu.

Games Beyond™ - pomóż oczyścić morza i oceany z zanieczyszczeń tym samym ucząc się o podwodnym świecie i jego mieszkańcach.

Link do sklepu store.steampowered.com/app/990030/Deep_Diving_Simulator/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka