Dodaj do ulubionych

Gry online

16.06.05, 15:37
Na tej stronce znajduje się dużo fajnych gier online niestety maja dzienne limity ale mozna zagrać smile

www.prizee.com/?refer=Monika007
Edytor zaawansowany
  • jdrk17 16.06.05, 19:44
    ja znam takie stronkismile
    www.cda.pl
    www.gry.pl
  • rexon12 15.06.16, 15:44
    Beznadziejnie że mają te limity smile Ja polecam wam tą stronkę gry-dlachlopcow.pl/ na której gram co dziennie i nie ma czegoś takiego jak jakieś limity smile
  • czernobyl2 11.07.16, 08:18
    Szlak Jana III Sobieskiego MMORPG. Stylizowane dialogi, rodzimy klimat.Całkowicie damowa i zero limitów. SzlakSobieskiego.pl

http://szlaksobieskiego.pl/images/Sobieski_banner5a%20.jpg
  • jacek-ocwieja 19.08.16, 14:01
    Darmowe Gry Online: <a href="http//world-games.pl"/Darmowe Gry Online</a>
    Darmowe gry, Gry RPG, Gry MMO, Gry wojenne, Gry strategiczne, Gry akcji, Gry dla dzieci. Unikalne darmowe gry. Graj teraz online i za darmo.
    www.world-games.pl
  • jacek-ocwieja 19.08.16, 14:13
    Zobacz stronkę world-games.pl bez limitu i za darmo
  • jacek-ocwieja 19.08.16, 14:15
    Zobacz na tej stronie world-games.pl za darmo i bez limitów
  • respondi 06.10.16, 15:16
    Na tej stronie jest lista wartościowych gier do pogrania sobie za darmo:
    www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/platformowe/ - są tutaj gry platformówkowe wraz z opisami. Najbardziej udane moim zdaniem to:
    elsword - mmo free to play
    Nos tale
    Hero zero
    Smite - bardziej w typie zręcznościówki
  • wiecznypirat 17.10.16, 08:36
    wejdź na stronę gry przeglądarkowe tam zawsze masz największy wybór darmowych gier
  • walutowyinwestorx 29.03.17, 20:23
    Kiedyś grałem, aczkolwiek wątpię czy można coś z tego wyciągnąć. Stosunek poświęconego czasu do zysków jest znikomy

--
    zarabianienaforex.pl/
  • petrzyk1993 11.08.17, 16:01
    W ten czas, kiedy miałem słaby komputer i współczesne gry nie pracowali się, grałem do flash-gier na tej stronie internetowej -
    www.panfu.pl/gry-mario/ i byłem bardzo zadowolony. Nawet teraz, kiedy mam dobry komputer i może uruchamiać ААА-taytly, czasami zachodzę na tę stronę internetową
  • arianna9 23.08.17, 10:01
    Moja ulubiona gra:
    bullet force bulletforcegame.com/
  • boss7448 08.12.17, 13:53
    Zaprasam na świetną stronę z grami. Jest fajny konkurssmile www.bananki.pl/ps4
  • brofran 21.01.18, 15:03
    A jaką grę sieciową byście polecili ?
    Ostatnio grywam w SKILL , ale wkurza mnie to że jest nierealistyczna . Postacie biegają jak oszalałe , jeden strzał i " kiled " , krótkie rozgrywki .
    Widziała by mi się strzelanka w klimacie CRYSIS 1 , taka gdzie są różnorakie bronie, urozmaicony teren gdzie trzeba szukać wroga , uzupełniać można amunicję , kierować różnymi pojazdami ...
    Przede wszystkim postaci muszą odwzorowywać nieprzyspieszone, realne poruszanie się .
  • arturforum 31.01.18, 11:33
    Osobiście polecam klikarnia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka