Dodaj do ulubionych

Gry on-line fantasy - znacie jakieś?

14.10.06, 14:55
Szukam jakiejś ciekawej gry on-line, darmowej (!), ale nie typu literaki,
tylko raczej w klimacie diablo2 (ale bez koniecznej płyty instalacyjnej) lub
coś podobnego - żeby mozna było latać z mieczem, zbierać ekwipunek itd. Znam
KalOnLine ale nie podoba mi sie, bo jest dość monotonna. Wolałabym żeby to
nie była tekstówka, tylko coś z w miare fajną grafiką. Pomożecie?smile
Obserwuj wątek
    • soulbaker Re: Gry on-line fantasy - znacie jakieś? 15.10.06, 11:10
      Witam! Znam bardzo dużo tytułów.
      Są to m.in: Silroad, Knight Online, nie polecam tibii i innego tego typu ścierwa. Hmm polecam jeszcze prywatne serwery dla najlepszej gry fantasy online czyli World of Warcraft. Niezły jest również Lineage II. Jak będziesz chciała wiedzieć jak się do nich podłączyć to wyślij mi prywatną wiadomość albo maila, lecz najpierw sprawdź czy Twój komputer spełnia wymagania sprzętowe oraz, która z wyżej wymienionych gier najbardziej Ci pasuje.

P.S. Tak wiem to jest piractwo, ale ja przynajmniej nie daję tematów na forum typu: CD-Key, serial, crack itp.
        • mala_japonka Re: Gry on-line fantasy - znacie jakieś? 16.10.06, 09:45
          Ściągnęłam 503 MB Silkworld, ale mam chyba za słaby kmputer do tego... Baaardzo
          spóźnia, klikam idź a ten minutę myśli i dopiero idzie...uncertain wariactwo, nie da
          się tak grać. A tak się ładnie gra zapowiada... Sprzęt mam niby minimalny, ale
          nic ponad to - Duron 1,2 RAM 256 grafika GEFORCE FX 5500... W co ja mam grać na
          takim dziadku? CHyba tibia zostaje, ale na sam widok tych ludzików dostaję
          wysypkiuncertain
          Chyba pora zainwestować zarobki w nowy sprzęt. Tylko co to za inwestycja...sad
    • kealan Re: Gry on-line fantasy - znacie jakieś? 17.10.06, 13:40
      Ja polecam Lineage2. Spelnia wszystkie Twoje wymagania, a poza tym to jest
      massive multiplayer wiec zabawa jest niezla.
      Jest mnostwo darmowych serwerow (ja gram - uwaga reklama - na www.l2game.net);
      gra na oficjalnym jest platna.
      Dobrze jest potrenowac sobie najpierw na darmowych, a jezeli zalapie sie klimat
      to mozna isc na oficjala. Minusem jest to, ze klient ma ponad 2GB i ma spore
      wymagania sprzetowe, plusem jest niesamowita, bardzo realistyczna grafika,
      olbrzymi swiat i mnostwo przygod.

Kel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka