Dodaj do ulubionych

Metin 2 - exp hack

• Gość: Mariusz Nawrocki Re: Metin 2 - exp hack IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.09, 20:19
      Mam super hack do Metin2, ale nie podam go bo zapłaciem za niego 1,22. Ale moge
      powiedziec jak go zdobyłem: wystarczy wyslac sms o tresci: game 2mahbw ; pod
      numer 91977. dostaniecie link do strony gdzie można pobrac hack. Są tam 3
      rodzaje hacków ale można ściągnąc tylko jeden. Jest tam yang hack, exp hack oraz
      copy hack!! naprawdę dobre rzeczy. Polecam copy hack używam i jest świetny...
      Jak coś nie będzie działac to macie mój e-mail: marionawrot@gmail.pl
    • Gość: Pawemol Re: Metin 2 - exp hack IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.09, 17:10
      !! PORADNIK !!
      Na DARMOWE NA
      SMOCZE MONETY

CZYLI WSZYSTKO TO CO KUPUJESZ W GRACH WYSYŁAJĄC SMS-y

W ciągu tygodnia możesz zarobić około 80-200$

Jeśli nie masz konta paypal to będziesz je musiał założyć paypal.pl,

Tutaj instrukcja dla mniej obeznanych:

1.

Wchodzimy na paypal.pl, wciskamy ”Załóż konto”. Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy ”Anuluj”smiley. Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.

2.

Następnie rejestrujemy się w portalu, który płaci za przeglądanie polecanych stron :

www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Pawemol (...)bonus $)

3.

W prawym górnym rogu kliknij na Create A Free Account, za zarejestrowanie się na tej stronie dostajesz 2$

4.

Dla mniej obeznanych z językiem angielskim pozwoliłem sobie zrobić stosowną instrukcję: ===>

INSTRUKCJA:

UserName: Wybierasz swój nick
      Password: Hasło
      First Name: Twoje imię
      Last Name: Twoje nazwisko
      Gender: Jakiej jesteś płci, jeśli kobieta to female, mężczyzna male
      Email Address: Twój adres e-mail
      Kiedy wypełnisz już cały formularz razem z przepisanym kodem klikasz Create Free Account

5. I już masz konto, teraz klikasz w linki podane na stronie i w wolnym polu piszesz ”nice” albo ”good site” - w zależności czy przeglądana strona Ci się podoba, czy też uznajesz, że jest beznadziejna.

6. Po kliknięciu wszystkich linków z danego miesiąca zarobiłeś 27$, minimum do wypłaty to 75$, za polecenie strony znajomym otrzymujesz po 1.25$

7. Jeśli chcesz sprawdzić ile już zarobiłeś to pod linkami jest tabela i jest wszystko w niej zawarte

8. Jeśli uzbierasz minimum do wypłaty klikasz Redeem Money i wypłacasz na wcześniej założone konto Paypal.

9. Chcąc mieć SM w grze klikasz kup Smocze monety > Paypal > Zaznaczasz Stany Zjednoczone bo masz $ do wydania
      10. Cieszysz się niezliczoną ilością Smoczych monet w tak krótkim czasie

Nie jest to jakaś badziewna strona typu bux gdzie na wypłatę czekasz ponad pól roku,
      tutaj cieszysz się SM w kilka sekund. W związku z ciągle rosnąco ceną dolara opłaca się również wypłacić pieniądze na konto:

1Dolar = 3,3911 x 75 = 255zł na dzień dzisiejszy

Linki niestety pojawiają się jednorazowo - tylko raz można klikać na daną stronę. Ale jeśli polecisz stronę 39 osobom to już masz wypłatę, wystarczy że podasz swój link referencyjny na popularnej stronie, podasz znajomym z GG i w ten sposób dolary masz już w tym samym dniu.

Pozdrawiam i życzę miłego zarabiania smiley
    • Gość: Kusy15 Re: Metin 2 - exp hack IP: *.centertel.pl 07.05.09, 19:03
      NIE WIEŻCIE IM JA MOGĘ WAM DAĆ DZIAŁAJĄCE HACKI. SKĄD JE MAM? A WIĘC
      MAM JE PONIEWAŻ WYSŁAŁEM SMSA NA STRONCE METINA. POEM PRZYCHODZI CI
      PYTANIE O E MAIL I DOSTAJECIE na podany adres e-mail CAŁY PACK Z 3
      HACKAMI DO METINA. OCZYWIŚCIE NIE DAM ICH ZA DARMO smile WYSTARCZY
      WYSŁAĆ:
      -aby dostać 1 hack z podwyższaniem prędkości chodzenia i uderzania o
      120%
      wyślij sms o treści game 2exkwc na numer 79979 (koszt 3,66 z vat)

-aby dostać poprzedni hack + hack do darmowych yang wyślij sms o
      treści game fzhxw8 na numer 91977 (koszt 6,90 z vat)

-aby dostać dwa pierwsze hacki + najnowszy hack do banowania kont
      wyślij sms o treści GO k48zsh na numer 91977 (koszt 10,98 z vat)

Ja ściągnąłem ^ to wyżej i mam trzy hacki. w metinie MAM JUŻ 67 LVL
      7.476.266 YANG I MOGĘ BANOWAĆ WSZYSTKICH KOGO CHCE.....JESTEM
      POPROSTU JAG BÓG smile
      POLECAM!!!!!!!!!!! OPYLA SIE WYDAĆ TE PARĘ ZŁOTYCH smile
    • Gość: Tanie Hacki Re: Metin 2 - exp hack IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 13:30
      Witam mam do zaoferowania najnowszy hack na yang ( w pakiecie dostaje sie 10
      kk) oraz jedna z broni na 30 lvl (rib, fms i inne ) odrazu ulepszone na +9 jest
      tylko jeden mankament bony niestety sa dodawane losowo... Wystarczy jedynie
      wyslac sms o tresci "game sbc33c" na numer 79979. Koszt sms 1 zl (1,22 zl z
      VAT) W smsie zwrotnym otrzymacie link pod ktorym znajdziecie program, plusem
      jest to ze programu mozna uzywac dowoli tylko nie na tym samym koncie. Zycze
      calego EQ +9 smile
    • Gość: Hay Re: Metin 2 - exp hack IP: 82.160.108.* 17.05.09, 01:33
      Mam do zaoferowania działające, pewne i sprawdzone hacki do gry Metin2. Poniżej
      przedstawiam ich typy wraz z krótkimi opisami.

YangHack - Prosty skrypt umożliwiający ustawienie ilości yang które dropia z
      mobów. Polecam ustawić max 10k od moba, żeby nikt się nie połapał.
      Aby go pobrac wyslij sms o treści game 5caesb na numer 91977

Multihack - Zawiera opcje "Lock Mobs" pomocną przy expieniu, umozliwia wybranie
      syzbkości poruszania się, ataku oraz jego zasięgu, teleportacji i wiele więcej.
      Jets to wersja działająca po ostatnim patchu!
      Aby go pobrac wyslij sms o treści game nbd2dr na numer 91977

SpeedHack - Ustawiamy prędkośc ataku / poruszania sie. Wydajnieszy w szybkości
      od Multihacka, ale nie posiada wszystkich jego opcji!
      Aby go pobrac wyslij sms o treści game 2famsa na numer 91977

MetinHack - Nie wydawaj SM na wykrywacz metinów, u mnie możesz miec podobny za free!
      Aby go pobrac wyslij sms o treści game 2nh2nr na numer 91977

ExpHack - to samo co z YangHackiem, tyle że ustawiamy expa. Również radze nie
      przesadzać z wpisywana wartościa.
      Aby go pobrac wyslij sms o treści game 5mfenk na numer 91977

KowalHack - Super skrypt napisany przeze mnie - na każdym poziomie ulepszenia
      mamy 90% szans, że się uda. Dzieję się tak, ponieważ gra mysli że ulepszamy item
      z +0 na +1, nawet gdy robimy go na +9! Polecam!
      Aby go pobrac wyslij sms o treści game 5caesb na numer 91977

Koszt 1 SMS na numer 91977 to 0,49gr.

W sms-ie zwrotnym znajdziesz prosta instrukcję, jak zdobyć wyżej wymienione
      cheaty. Zapewniam że zajmie to max 2 minuty. Nie czekaj, ułatw sobie grę juz dziś!
      • Gość: kajko123 Re: Metin 2 - exp hack IP: *.cust.tele2.pl 22.05.09, 09:39
        wezcie przestancie z tymi niby hackami a to tylko na monety nie dawajcie sie ja mam hacka napewno lepszego nic te monety mam do zaprezentowania hacka na kase zrobialm sama ten program nazywa sie Prt,sec-2,4 wyslijcie mi na e-mail swoje hasli login server e-mail i oczywiscie ile chcecie kasy jest takze multi hack 2,5 to tez wyslijcie mi na e-mail pudja@buziaczek.pl zycze dobrego dnia papa ;]
      • Gość: noobki Re: Metin 2 - exp hack IP: 89.174.102.* 23.05.09, 14:16
        zale wyslij sms o treści game ...... a doładujesz komuś 30 smoczych
        monet wyślij
        ID:.....
        HASŁO:......
        :server.....
        nazwa postaci:......
        ilość yang:.....
        lvl:.........
        na mój e-mail noobyzwas@zal.pl

to bedziecie najlepsi w grze!!!!! albo stracie konto chyba ze słaby
        lvl to tylko zabiore itemki<<<<<<ŻAL>>>>>>>
    • Gość: m Re: Metin 2 - exp hack IP: *.chello.pl 15.06.09, 20:22
      Jeśli chcecie hacki do Metina2 wystarczy wysłać

SMS o treści "game ta2dcx" na numer 79979, a otrzymacie w SMS'ie

zwrotnym link ze stroną z hackami. Koszt SMS'a to tylko 1,22zł z Vat*

W paczce znajduje sie:

-MultiHack(działa na wszyskich serwerach np. Fenix...),

-SpeedHack,

-MonkeyBot(pokazuje z której małpy wypadnie medal),

-RadarHack(pokazuje na mapie metiny, bosy itp.),

-FishBot(bot który łowi ryby),

Jeśli chcecie YangHacka i ExpHacka to wyślijcie SMS

o treści "game m4fk5e" na numer 79979 albo "game xurffd" na numer 79979.

Koszt Sms'a to 2.44zł z Vat* (większe kożyści).

Cieszcie się grą smile
      życzę miłej gry.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka