Dodaj do ulubionych

Pierwsze wrażenia: F.E.A.R 2

24.01.09, 04:49
Patrzac przez pryzmat dema to spodziewałem sie czegos lepszego
Obserwuj wątek
    • hansatan Re: Pierwsze wrażenia: F.E.A.R 2 24.01.09, 12:28
      Pierwszej części po prostu nienawidziłem, najpierw próbowałem na PC się do niej zabrać, później na X360, ale w końcu poddałem się gra mnie odstraszała.

Wczoraj ściągnąłem demko z PSN no i znowu niemiłe zaskoczenie - może nie chodzi o samą grę, ale o wydajność gry na tej konsoli, na moje oko to jakieś 20-25 FPS częste zwolnienia itd. jak dla mnie niegrywalne...

Ale ściągnąłem na PC i proszę wszystko milutko śmiga gra wygląda przyzwoicie do tego miło się strzela.

Jestem ciekaw jak działa w porównaniu do PS3 wersja na X360 może sobie ściągnę i sprawdzę. Czyżby twórcy znowu nie opanowali architektury PS3?

P.S. Gra na monitorach 4:3 dodaje paski... crying
    • inf.in.it Re: Pierwsze wrażenia: F.E.A.R 2 24.01.09, 12:32
      Mam za sobą na razie jakieś pięć, sześć godzin. Może to wciąż rozbiegówka, na co mam nadzieję, ale póki co - nihil novi. Zaskakująco wtórna jest ta gra wobec pierwszej części. Patenty z Almą, kiedyś jeżące włos na głowie (bo choć de facto była to klisza z japońskich filmów, w grze wypadła zaskakująco świeżo), dziś nie robią większego wrażenia. Panienka służy właściwie za przewodnika - pokazuje, w którym kierunku trzeba iść. Niepotrzebnie, tak nawiasem mówiąc, bo gra prowadzi korytarzami jak po sznurku.

Przeciwnicy rzeczywiście do najgłupszych nie należą, ale też nie są jakimś szczególnym wyzwaniem. Gram na "normal", żołnierzy kładę jak zboże bezwysiłkowo. Potem pojawiają się jakieś cholernie szybkie zombie łażące także po ścianach i sufitach, i już robi się ciekawiej - do momentu, gdy przypomnimy sobie, że można spowolnić czas. A, no i gdy któryś nas dopadnie, jest bardzo prosty QTE - żadnej tam kombinacji, by gracz się, niebożę, nie zestresował przypadkiem. Klepiemy jeden przycisk pada i po sprawie.

To, że czeka nas cięższa walka z większą liczbą przeciwników poznajemy po tym, że lokacja jest upstrzona jak biedronka kropkami stanowiskami z amunicją, zdrowiem i pancerzem wink

Od strony wizualnej też vintage, niestety. Nie tylko z powodu mało, jak sądzę, wydajnego silnika, ale i za sprawą plastyków. Takie sztampowe wyposażenie wnętrz to ja widziałem w paru już grach, delikatnie rzecz ujmując. Ja rozumiem, że jak się już zaprojektowało beczkę, to pojawia się pokusa, by umaić beczkami wszelkie możliwe wnętrza, no ale panowie, kaman, ileż można...

Fajnie wyglądają za to wizje bohatera - ten świat w purpurach, rozmycia itd., ale to przecież też już było w jedynce.

Reasumując, wstrząśnięty nie jestem. Gram dalej, może będzie lepiej.

Serdecznie pozdrawiam
      Olaf Szewczyk

Gram dalej

• bubu1337 Re: Pierwsze wrażenia: F.E.A.R 2 24.01.09, 18:29
      Nie wiem czemu ale filmy na dailymotion prawie nie chcą mi się odtwarzać albo w środku "seansu" przestają się buforować. Co do gry. Dostałem to czego oczekiwałem czyli jeszcze więcej fajnej strzelaniny z elementami horroru od ludzi którzy zrobili pierwszą (i według mnie jedyną) część FEAR
    • yanogore Re: Pierwsze wrażenia: F.E.A.R 2 26.01.09, 07:47
      grałem w obie wersję i muszę powiedzieć ze na xboxie jest dużo lepiej niż na ps3, animacja, grafika i ogulnie odczucia z rozgrywki, na ps3 gra muli - 20-25 fps i czasem jeszcze spada, gra mi sie podoba i już wiem też jaka wersję kupię

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka