Dodaj do ulubionych

Raport finansowy Nintendo - jest różowo, mogło ...

31.01.09, 22:35
Brakuje paru informacji, aby móc w jakikolwiek sposób skomentować te informacje.

Jak się ma ten wzrost w stosunku do planu.
I skoro im rośnie sprzedaż YoY (Year over Year) to skąd ta strata, aż takie mają koszty operacyjne?

Te informacje mogły by wytłumaczyć tak drastyczną reakcję giełdy i analityków
Edytor zaawansowany
  • hollowone 31.01.09, 22:39
    Dobra, doczytałem na Gamasutrze.. Kuba, nie pisz o ekonomii, jak terminów nie rozumiesz. Trochę oczywistych przekłamań wyszło w twojej wersji artykułu. Nawet nie będę rozwijał, ale te osiemnaście procent to nie na minus (sugeruje strate co się jakoś kupy nie trzyma) tylko mniej niż rok temu.

Wciąż kwestia kosztów jest ciekawa w tej sytuacji. No i dostali pewnie po dupie za poprawkę w planach (-9% planowanej sprzedaży).

Oj tam.. są tylko odrobinę mniej obrzydliwie bogaci. Przeżyją smile
  • tap-chan 01.02.09, 08:18
    hollowone, w zasadzie nie będę kłamał, że jestem przynajmniej mgr ekonomii, bo nie jestem, więc zarzuty pokornie przyjmuję - tylko napisz proszę dokładnie o jakie przekłamania chodzi.
    Bo co do tych -18% to wyszło po prostu niefortunnie sformułowane zdanie. Chodzi oczywiście o minus względem roku ubiegłego.
  • hollowone 01.02.09, 12:25
    no właśnie przez te niefortunne sformułowania można dojść innych wniosków niż się powinno smile Już nvm, pax.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka