Dodaj do ulubionych

Biurowy Zjadacz Czas: Kendoku

11.02.09, 12:54
dla mnie za trudne z matmy zawsze byłem do niczego.
Edytor zaawansowany
  • ratheal 11.02.09, 12:59
    Aż mnie dreszcze przeszedły, no ale czego się spodziewać po cżłeku który zawsze wybierał kierunki humanistyczne smile
  • slawomir.serafin 11.02.09, 13:01
    ja też humanista smile ale w liceum byłem na mat-fiz, więc bazę mam smile dopóki nie ma całek i różniczek to sobie radzę big_grin
  • Gość: Honf IP: *.axit.pl 11.02.09, 13:06
    Dziwne, humaniści, a lubią gry komputerowe wink Ja zawsze myślałem, że to rozrywka ścisłowców smile
  • wypisany 11.02.09, 13:13
    @ratheal

"przeszedły"? Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

Gra naprawdę fajna. W sam raz, żeby na zmianę z Sudoku grać.

@Honf
    A czemu to niby w gry mieliby grać głównie ściśli? Bo gry to program komputerowy? Z doświadczenia wiem, że humaniści wybierają głównie gry opowiadające historię - RPG, przygodówki. Ale nie tylko, strzelaniny z fabułą też są mile widziane. Gra ze spójną fabułą jest dla humanisty tak samo atrakcyjna jak film, czy książka.
  • Gość: bar IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.09, 13:14
    @SS teraz w mat fiz czy mat inf nawet pochodnych nie uczą wiec prawdopodobnie robiłbyś za kujona
  • wypisany 11.02.09, 13:16
    @bar

Nieprawda. Mnie uczyli pochodnych.
  • Gość: kaczor IP: *.chello.pl 11.02.09, 13:19
    podstawy matmy i przede wszystkim kombinowanie, bycie humanista to zadna wymowka.
  • Gość: ratheal IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.09, 13:26
    przeszły wypisany smile takie byki czasami mi się zdarzają podczas szybkiego odruchowego pisania smile Ale i tak wyznaję zasadę, że o ile mnie rozumiesz o tyle nie ma się czym przejmować smile
    A swoją drogą, pochodne, całki?! Czy wy wypowiadacie jakieś zaklęcia by przemienić ołów w złoto? tongue_out
  • Gość: wypisany IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.09, 13:32
    @ratheal
    Jeszcze raz przepraszam za czepialstwo, ale to fajnie wyglądało - taki byk zaraz obok deklaracji humanizmu.

To nie zaklęcia, jeśli wypełnisz kendoku 8x8 w czasie poniżej 2:00 obudowa Twojego kompa zamieni się w złoto!
  • slawomir.serafin 11.02.09, 13:36
    Nieprawda. Mnie uczyli pochodnych.

-----

mnie uczyli pochodnych, całek, różniczek, macierzy i zapewne czegoś jeszcze, ale mózg mi się przeciążył już przy tych ostatnich i wybrałem maturę z historii big_grin
  • Gość: ratheal IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.09, 13:38
    Nie no wiem wiem, nic mnie nie usprawiedliwia smile Ale mocne postanowienie poprawy jest!

I już to odkryłem, właśnie wystawiam złotą obudowę na allegro i jednocześnie licytuję GTX 295 tongue_out
  • wypisany 11.02.09, 13:42
    @ratheal
    Ja kupiłem nową obudowę. Kopalnię zakładam.
  • ratheal 11.02.09, 13:46
    hmm to może zakładamy spółkę (z.o.o oczywiście)? Ja dzięki 'kup teraz' stałem się posiadaczem przetapiarki, a foremki-sztabki dostałem pod choinkę smile
  • wypisany 11.02.09, 14:11
    Dobra, wygląda na to, że poszliśmy głęboko w hardcoresmile

Podsumowując, dobra gra.
  • Gość: gość IP: 80.51.3.* 11.02.09, 15:23
    świetny pomysł, taka ewolucja sudoku. Poziom hard, 4x4, zero podpowiedzi - 1 minuta 7 sekund. A też jestem humanista. big_grin
  • razorhost1976 11.02.09, 15:44
    @wypisany, @ratheal .... to ja też wejdę z wami w spółkę, tzn. wy nic nie będziecie wiedzieć .... już oglądam film instruktażowy "Ocean 11-13" winkowy
  • wypisany 11.02.09, 18:12
    @razorhost1976

Nie masz szans. Też oglądałem te filmy. Będę znał każdy Twój ruch, zanim o nim pomyślisz.

Swoją drogą, kojarzycie jakieś dobre gry, które wymagają starannego planowania właśnie w stylu O11? Kiedyś próbowałem zagrać w Th3 Plan, ale się zawiodłem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka