Dodaj do ulubionych

X-Play zrujnuje twoje dzieciństwo

04.03.09, 11:46
Ale gdyby zrobili remake FF7 na DS-a na pewno byś zagrał smile
Obserwuj wątek
    • darth_raven Re: X-Play zrujnuje twoje dzieciństwo 04.03.09, 11:51
      Ja się z autorem filmiku nie zgadzam tongue_out
      Przede wszystkim dlatego, że w Finala VII gram do tej pory (na PSP) ale również z tego powodu, że jest to jeden z przykładów na to, że fabuła i klimat są ważniejsze od grafiki. Muzyka w grze, mimo że w midi, nadal uważana jest przeze mnie za jeden z lepszych soundtracków z gier (nie ma to jak Jenova Battle Theme ustawione jako dzwonek w telefonie jak ktoś z roboty dzwoni tongue_out)
    • barracudo Re: X-Play zrujnuje twoje dzieciństwo 04.03.09, 12:08
      No cuz , stare gry nie wydaja sie tak wspaniale jak w momencie ich wydania , poniewaz wtedy nie bylo takiej grafiki jak teraz. Obecnie patrzymy na gry przez pryzmat Gears of War , Killzone 2 itd. itd. Musimy pamietac, iz nasze stare hiciory , w momencie kiedy weszly na rynek , byly szczytem (badz bliskie szczytu) graficznym dla tamtych lat. Osobiscie uwielbiam retro. Czesto zagrywam sie w starocie z PSX , Amigi , NES i SNES. Po prostu posiadalo sie kiedys owe konsole / komputery (badz posiadal je ktorys z kolegow wink) i czasem milo jest przypomniec sobie czasy , gdy Moratal Kombat 2 powalal grafika (w sumie mnie nadal powala, uwielbiam wersje arcade). Co do FF7 , ostatnio gralem w nia na PSP podobnie jak darth_raven. Sama gre porzeszedlem 3 krotnie i uwazam ja po prostu za perelke, aczkolwiek remake bylby baaardzo mile widziany.
    • xello Re: X-Play zrujnuje twoje dzieciństwo 04.03.09, 12:13
      W filmiku stwierdzili, że grafika i filmy się zestarzały, a muzyka jest w midi. Trochę mało jak na rujnowanie dzieciństwa - zwyczajnie więcej się powiedzieć nie dało. Akurat gatunek rpg od tego czasu się nie zmienił, więc ciężko oczekiwać więcej wad.
      Także powtórzyłem FF7 pół roku temu big_grin
    • dziki_inny_niz_wszyscy Re: X-Play zrujnuje twoje dzieciństwo 04.03.09, 13:22
      ROTFL, co za bzdura. x-play to chyba takie przedsiewziecie, zeby zaistniec, a wiadomo, ze kontrowersja najlepiej schodzi. Nie twierdze, ze gra musiala sie podobac wszystkim, ale wiekszosc, co mozna zaobserwowac na metacriticu byla na tak.
      Wg metodologii jaka zastosowal x-play to Casablanca tez jest crapem, bo tylko czarno-biala. Porazka i dziennikarstwo na poziomie Faktu.
    • polychessman Re: X-Play zrujnuje twoje dzieciństwo 04.03.09, 19:11
      Ja tam wciąż wracam do starych gier, może nie tak starych jak final VII ale jednak, i ciągle je podziwiam. Przede wszystkim gry Blizzarda które są nieśmiertelne. Za każdym razem grywalność mnie powala smile Albo np. Sacrifice- tak dobrej gry o magii nie było od czasu tej gierki i do dzisiaj potrafi zachwycić grafiką i designem. Ale przede wszystkim trzeba pamiętać że tak naprawdę gry zapadają w pamięć głównie jednak na zawartość a nie wygląd, oczywiście z paroma wyjątkami, ale nawet super ładne gry muszą być co najmniej dobre żeby zostały w pamięci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka