Dodaj do ulubionych

GameCornner Deathmatch XII - Losowanie grup

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 15:17
Teraz kazdy Google i szukac kto co zrobil... tongue_out
Edytor zaawansowany
  • michrz 21.04.09, 15:28
    Uhmm.. taak... właśnie smile Najłatwiejsza dla mnie będzie grupa B, bo tam mam 'grono zwycięzców' zawężone do 2 elementów smile
  • Gość: ciul IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 15:32
    Dobrze, że Bullfrog i Black Isle nie są w tej samej grupie, bo dupa by była.
  • Gość: Gnilec IP: *.chello.pl 21.04.09, 15:33
    eee... szkoda ze id i LucasArts w jednej grupie smile
  • goku94 21.04.09, 15:33
    Wow! Aż trzy grupy śmieci. Jedynie C jest przewidywalna wink. Blizzard i id w jednej grupie... Starcie mistrzów RTSów i MMORPG z mistrzami strzelanek to naprawdę coś big_grin. Sam nie wiem które z nich wybiorę. W drugiej boję się o to, że Black Isle i Monolith zostaną pokonani przez patriotyzm i CD Projekt RED. Oczywiście "Wiedźmin" jest świetną grą, ale no właśnie - to jak na razie tylko jedna gra, a zarówno BI jak i Monolith mają po kilka genialnych. W grupie C wszystko jasne - Valve wygra choć samemu na nie nie zagłosuję, bo nie przepadam za ich grami(a szczególnie CSem!), a Steam mnie przeraża <joke> xD. Jeśli chodzi o grupę D - naprawdę boję się o BioWare w starciu z Creative Assembly. To będzie naprawdę Total War!

P.S. A jeśli w grupie B wygra Black Isle a w grupie D BioWare to będziemy mieli w jednym z półfinałów pojedynek tych dwóch mistrzów RPG smile. Ja jednak pozostanę przy BioWare, bo cenię sobie Baldur'a i Neverwinter'a bardziej niż Torment'a i (słabego według mnie) Icewind'a wink. A sam Fallout niestety nie zmieni mojego głosu wink.
  • Gość: Lip IP: 80.51.92.* 21.04.09, 15:40
    Jak chcę: id Software-Monolith-Relic-SquareEnix i wygra Relic
    Jak będzie: Blizz-CDP RED-Valve-Bioware i wygra Blizz
  • Gość: gilthanas IP: 217.153.86.* 21.04.09, 15:44
    Co tu robi CD Projekt RED ??? Czy oni cos oprocz Wiedzmina (ktory jest gra dobra ale bez rewelacji) stworzyli ?
    I gdzie sa Firaxis i Paradox ?

• Gość: McKill IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 15:46
    A gdzie RockStar ?
  • jabbur 21.04.09, 15:49
    Valve? Niewydarzeni twórcy paintballu na PC'ty mają wygrać z legendarnym Microprose? O niedoczekanie!
  • Gość: Specter IP: *.75.53.25.debica53.ptc.pl 21.04.09, 15:49
    Z pozoru latwy wybor, ale...
    ta grupa C uncertain
    bedzie ciezko ^^
    LET'S FIGHT !
  • azifafello 21.04.09, 15:51
    Cholera, Looking Glass nie ma szans z Black Isle i Wiedźminem sad Trudno, żyć krótko, ale mocno wink

--

dell-me-about-it.blogspot.com
  • Gość: DEAMONIC sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 16:06
    teraz sie dzieci bendom rzucal bo nie rokstara . serja gta jest rokstar north

sex
  • Gość: eL IP: 212.76.37.* 21.04.09, 16:07
    ostro. pewniakiem jest w sumie chyba jedynie BioWare w grupie D. reszta grup ma taki skład ze ciezko bedzie wybrac.
  • y_jak_y 21.04.09, 16:09
    uff w grupie C będzie ciężko wybrać sad
  • Gość: lks IP: *.75.lokis.net.pl 21.04.09, 16:14
    Wszystko fajnie, tylko brakuje mi tutaj Ubisoft
  • own3d1n1 21.04.09, 16:22
    LucasArts
    Valve
    BioWare

Taka jest moja kolejność.

Chociaż oczywiście i MicroProse stworzyło świetną grę jaką jest Gunship 2000. smile Iks, ubisoft jest nową firmą, żadnych legend nie stworzyła. Sands of Time było po prostu czymś dobrym ale takich gier nikt jeszcze nie otacza czcią smile
  • Gość: mk IP: *.broker.com.pl 21.04.09, 16:31
    ale gdzie i kiedy to głosowanie?
  • Gość: juhas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 16:35
    ja już mam swoich faworytów na pewno będę głosował na Polaków smile
  • Gość: sex IP: *.chello.pl 21.04.09, 16:36
    sex
  • slawomir.serafin 21.04.09, 16:48
    Co tu robi CD Projekt RED ??? Czy oni cos oprocz Wiedzmina (ktory jest gra dobra ale bez rewelacji) stworzyli ?
    I gdzie sa Firaxis i Paradox ?

----

trzeba było wczoraj głosowac, to by były smile

ale gdzie i kiedy to głosowanie?

-----

jutro, tutaj na GameCornerze smile
  • Gość: CFaust IP: 193.0.236.* 21.04.09, 16:49
    Ja żałuje że byłem na tyle leniwy, że nie głosowałem na Sierre... Liczyłem że inni czytelnicy zagłosują na tą jakże zasłużoną markę sad. Cóż mam nauczkę big_grin Każdy dzień czegoś uczy wink
  • mr.lipton 21.04.09, 16:51
    1 Blizzard
    2 MicroProse
    3 Black Isle/Bulfrog
  • dr_dred 21.04.09, 16:57
    Coż dla mnie brakuje tu New World Computing,widocznie mało graczy pamięta kto był twórca serii Heroes of Might and Magic.
    Bo chyba większość z nas grała w ta grę co??
    Nie ma NWC a jest CD Projekt Red no dobra mają talent chłopaki wydali Wiedźmina który jest świetną grą tylko w czym są lepsi od twórców HoMM ??
    Coż jakiś akcent patriotyczny musiał być tyle że w tym przypadku lepiej byłoby gdyby to był Techland ;P.
    A poza tym wybaczcie mi ale Troika kojarzy mi się tylko z jedną grą Arcanum twórcy jedna świetna gra to nie za mało przypadkiem ??
    Co do poszczególnych grup to wybór zwycięzcy nie jest łatwy. Ale jeżeli w finale wygra Blizzard co jest bardzo prawdopodobne to na pewno nie będzie w tym mojego udziału tzn głosu ;D.
    Moim faworytem jest i będzie Black Isle może wygra heh.

• Gość: Flame IP: 212.106.165.* 21.04.09, 17:13
    Blizz FTW ! (For The Win) ;>
  • Gość: Kangaraxx IP: *.as.kn.pl 21.04.09, 17:28
    Wow. Ale grupy. Na pierwszy rzut oka, że w każdej będzie miażdżące zwycięstwo jednej firmy. A wyniki będą wyglądały tak:

Grupa A - Blizzard
    Grupa B - Black Isle
    Grupa C - Valve
    Grupa D - BioWare

No dobra, w grupie B jest całkiem możliwe, że CD Projekt zwycięży jako twórca Wiedźmina. Ale zobaczymy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka