Dodaj do ulubionych

GameCorner Deathmatch XII - Grupa C

• Gość: slipstream IP: *.ists.pl 27.04.09, 16:30
    ehh, a wspaniałej serii Microprose pt Grand Prix to już nikt nie pamięta...
  • aryman222 27.04.09, 16:31
    Rozważałem velve, ale przypomniałem sobie o steam i było po zawodach, nie dostaną mego głosu.głosuje na relic.
  • Gość: kolo IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.09, 16:31
    ''CS Jest denny''
    Nie będę tego komentował......
    Po za tym każda gra valve po Half-Life 2 to mod
    Łącznie z L4D
    Ponieważ wszystko możemy wykorzystać w Garry Modzie
  • twoes 27.04.09, 16:35
    Tym razem nie mialem problemu - oczywiscie Valve za Half-Lfe'a, Source'a (ktory do tej pory wciaz uwazam za jaden z najlepszych "realistycznych" silnikow) i w ogole cale halflajfowe uniwersum (Black Mesa, Aperture, City 17 itp. itd.) wink.
  • Gość: zool IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.09, 16:35
    @flow skoro cs nie jest dla ciebie durna strzelanką, to mam rozumieć że po krótkiej sesji w jakąś logiczną grę, przez tydzień dochodzisz do siebie, gdyż tak bardzo zaabsorbowało to Twój mózg?
  • fr000nc 27.04.09, 16:40
    Proszę szanownych... jak można było przegapić Magic Carpet bullfroga... a teraz proszę bardzo pooglądać sobie obrazki z dywanika, zwrócić uwagę na datę wydania i dodać Magic Carpet do listy!
  • Gość: oy IP: 89.174.58.* 27.04.09, 16:49
    a więc rzesza półżyciowców którzy lubią postrzelać zaportaluje sobie Valve, a ja wcisnę na MicroProse.

Za nieprzespane noce nad mapami świata, planując atak zulusami na chińczyków, układając tory przez kontynent, ganiając nadlatujące ufo. Za to wszystko - należy im się. Głosujcie, stratedzy!
  • ealien 27.04.09, 16:53
    Coś mnie podkusiło na Valve, chociaż jestem fanem Cywilizacji. Cóż, i tak Valve wygra.
  • Gość: Jakub IP: *.chello.pl 27.04.09, 16:57
    Wahałem się między Bullfrogiem a Microprosem... ale jednak w UFO, Cywilizację i Tycoony zagrywałem się duuuuużo dłużej smile

A Valve za Steam powinno mieć -1000 punktów ujemnych na starcie uncertain
  • 1.kamiloss 27.04.09, 17:01
    @kolo jakieś argumenty ? znam fanatyka csa ( który po 5 latach grania w to 24/h - oprzytomniał ostatnio i przestał) uważał, że CS jest najlepszą, najpopularniejszą i najbardziej grywalną i REALISTYCZNĄ grę. No tak na pewno... żal jakich mało i nic poza tym. Valve za HL jak najbardziej, ale nie za CSa
  • Gość: trzcina IP: 212.33.73.* 27.04.09, 17:02
    valve poza half lifem to nie ma nic ciekawego - dlatego microprose powinien tu wygrać
  • Gość: elemrdrago IP: 62.61.44.* 27.04.09, 17:10
    relic- bo Company of Heroes na dlugo pozostanie w mym sercu tongue_out..i bede do niego wracal smile
  • kds71 27.04.09, 17:12
    Eh, i znowu mój faworyt przegrywa. Microprose jest ze mną odkąd zacząłem grać, jeszcze na komputerach ośmiobitowych. Wydali ogromną ilość bardzo dobrych gier - oczywiście, przede wszystkim Cywilizacje i UFO, różne Tycoony (nie tylko Transport), ale także cała masa innych, mniej znanych (takich jak doskonały RPG Darklands).

Chyba nad żadną inną grą nie spędziłem tyle czasu, ile spędziłem nad Cywilacją (zaczynając od pierwszej części, dawno temu na Amidze). No i jeszcze UFO, przez które zdarzało mi się chodzić spać o 8 rano big_grin

en.wikipedia.org/wiki/List_of_MicroProse_games
  • Gość: Ax IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.09, 17:12
    MicroProse nie ma nawet jednej trzeciej głosów. Wstyd! wink
  • Gość: Ax IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.09, 17:14
    Jednej czwartej*
  • Gość: biały gołąbek IP: *.mofnet.gov.pl 27.04.09, 17:20
    W sumie to cały ten deathmath można sprowadzić do tego że "emeryci" powyżej 30 wybierają sentymentalnie klasyki będące podwalinami obecnego rynku gier, a cała reszta rzeczy bardziej współczesne. A w ogóle to osoby poniżej 18 roku życia powinny mieć zakaz głosowania, wtedy Mikroprosię lub Bycza Żabcia by wygraławink
  • Gość: informat6 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.09, 17:20
    Valve... czemu? Bo oni nie boją się inwestować w innowacje takie jak Portal czy L4D. Oni patrzą ze strony graczy jaka rozgrywka jest fajna. L4D stworzyli gdyż zauważyli że niektórzy gracze grali sami w CS. Gracze ci ustawiali full botów do drużyny przeciwnej oraz opcje tylko na noże. A oni kupowali broń i już cała rozgrywka. Firma Valve przed rozpoczęciem tworzenia L4D długo się zastanawiała nad modelem rozgrywki. Jednak zawsze wracał pomysł kilku graczy kontra hordy przeciwników.
  • Gość: OldSkull IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 17:28
    Microprose za Civilization 2 (troszkę starsi ode mnie kochają ją pewnie za pierwszą cywilizację).

@informat6: analogiczne tryby były już dostępne w Unrealu Tournamencie (nie pamiętam którym i czy wydana przez producenta, czy jako fanowski mod), wczesniej pewnie też już ktoś to wstawił: rozwałka na kilku graczy przeciwko hordom wrogów.
  • Gość: Bullfrog 4 life IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 17:34
    Half Life i wszystko jasne, choć pewnie połowa "fanów" nawet nie wiedziała kto wypuścił HL... żal...
  • the_emjoot 27.04.09, 17:47
    Wiadomo ze wygra Valve - biorac pod uwage srednia wieku czytelnikow GC (dzieci GC).

Mlodsi nie pamietaja pewnie UFO czy pierwszych Cywilizacji... Tycoonow, Syndicate czy DK... szkoda...
  • break-thru 27.04.09, 17:48
    Microprose
    Half life może co najwyżej Cywilizacji prać skarpetki.
  • Gość: blob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.09, 18:00
    Dla mnie to jak glosowanie w stylu co lubisz bardziej- Warcraft czy Mortal combat. Otoz bardziej lubie obydwie.
    Jak mam ochote na strzelanki, to biore gry Valve, bo sa w tej kategorii zajebiste. Jak mam ochote na swietnego rtsa, to gram w Coha, a jak w 4x to gram w Civ. I tyle. Nie da sie porownywac roznych gatunkow gier. Nie da sie tez zaznaczyc wiecej odpowiedzi, wiec nie zaznaczam niczego.
  • Gość: blob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.09, 18:08
    Dopiero teraz zczailem ze w tych Deathmatchach o to wlasnie chodzi, zeby sensu nie bylo, bo i go nie moze byc suspicious
    No nic, to ja juz sie nie odzywam smile
  • Gość: crt IP: *.aster.pl 27.04.09, 18:10
    Grupa śmierci D:
  • e-e 27.04.09, 18:20
    Ja jestem "emerytem" tylko trochę powyżej 20tki, ale pamiętam te stare sentymentalne klasyki i bardzo różnie głosuje. smile

Dzisiaj wybiorę jednak Valve - za opowiadanie historii (seria Half Life ma doskonałą fabułę), za dobrą zabawę, grywalność i odejście od schematów (Portal), za postawienie na nowe technologie (Steam). Wciąż sę gniewam za 1 euro = 1 dolar, ale obniżki skutecznie łagodzą gniew (chociaż Braid kupiłem gdzie inzdeij i taniej - za dolary). :]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.