Dodaj do ulubionych

ArmA 2 jest pełna błędów? Serio? Kto by się spo...

• Gość: Mietek IP: *.tktelekom.pl 01.06.09, 20:12
    Jak wyjdzie Operation Flashpoint 2, to wszyscy zapomną o tym AA2 :]
  • Gość: pasterz861 IP: 95.160.134.* 02.06.09, 21:31
    Ja tam ciagle naginam w OFP: Cold War Crisis z Resistance. Gram na dwoch modyfikacjach FFUR 2008 i tej najnowszej od Thunderbird'a.

Zaraz po premierze ArmA, poleciałem do sklepu i kupiłem gre. Jakiez było moje rozczarowanie! Patch za patchem, ale non stop było coś nie tak, przez co nie dało się prowadzi rozgrywki. Krzyknąłem: ZŁODZIEJE, ODDAJCIE MOJE PIENIENIADZE!!! i rzuciłem pudełko z grą w kąt. Oczywiscie było kilka prób "moze teraz bedzie lepiej, moze to wina złej instalacji", ale i tym razem traciłem czas.Poprzez wczesniejsze doswiadczenia, na pewno nie kupię ARMA 2!!! {kiedyś otrułem sie w sfinksie i jem w mcdonald's}. No iten razor tem, co to do diabła ma byc??? John Rambo X5. zaden z nich nie wyglada jak marines(oni cechuja sie profesjonalnym podejciem we wszystkich aspektach sluzby, pelnym umundurowaniem też).A tu jakieś czapeczki,opaseczki itd.

Z niecierpliwością czekam na OFP2big_grinR, to cos dla prawdziwych "szczurów". smile
  • Gość: bld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.09, 09:51
    Śmieszne i żenujące dzieciaki które wychowały się na "cukierkowej" grafice. Nic tylko zasrana grafika się liczy... żenua. OFP 2 ?? Połowa z Was nawet pewnie nie wie , że Arma = OPF 2 Arma 2 = OFP3 , bo dawno temu zasrany Codemasters wykupiło prawa autorskie do nazwy OFP . Będziecie mieć OFP 2 , WIELKIEGO GNIOTA i zwykłego shootera Z PRZEPIĘKNĄ GRAFIKĄ bo przecież o to w tym chodzi. Wkońcu Codemasters ma straszne doświadczenie w tworzeniu takiego typu gier... Hmmm żadne?? Mogli to chociaż inaczej nazwać , a nie niszczyć nazwy Operation Flashpoint dodając 2 na końcu!
  • Gość: pasterz861 IP: 95.160.134.* 06.06.09, 17:24
    O widze ze juz grałes w OFPbig_grinR i teraz przedstawiłeś nam recenzje gry?! Hmm ... troche krotka, no i ... ta tresc nieprzemawiająca do nikogo.

Na powarznie rozumiem cie. Zawiodłeś sie na ARMA2 i teraz starasz sie osłodzic sobie zycie oczernianiem rywalizujacej gry. Rozumiem cie bo tez kiedys sie zawiodłem, zawiodłem sie na BIS'ie i ich Armed Assault!

Dzieciak powiadasz? Musiałeś przeoczyc moje pierwsze dwa zdania i to ze gram w OFP1. Jezeli to jest dla ciebie cukierkowa grafika,grafika z 2001 roku - to WSPUŁCZUJE.

Nie grałeś, nie oceniaj!!! Graj sobie w ArMA2 Razor "Rambo" Teame'em i ocal Chernarus.
  • Gość: mr.R IP: *.satfilm.net.pl 06.06.09, 17:48
    hmm.. zastanawiam się kto pisze te idiotyczne posty i po co w ogóle ta kłótnia. Uważam, że staracie się porównać dwia różne produkty. Fakt, że obydwie są w tej samej tematyce, ale to są dwie różne pozycje, skierowane tak naprawdę do dwóch różnych grup graczy!

BI jest tak naprawdę producentem symulatora pola walki VBS i ma w tym olbrzymie doświadczenie.
    OFP, Arma i Arma 2 są tylko klonami VBS'u z bardzo dużym terenem działań, gdzie gracz ma praktycznie nieograniczoną swobodę. Wszystko pracuje na skryptach i tak naprawdę jest po części nieprzewidywalne. Rozpoczynając tą samą misję po raz drugi wróg może się zachować zupełnie inaczej. Poza tym produkty BI mają bardzo przyjemne edytory, dzięki którym gra jest prawie ponadczasowa. O Community już nie wspomnę - masa nowego sprzętu i map, których wyznacznikiem sukcesu nie jest to, czy są ładne czy nie, ale to jak bardzo są zbliżone do prawdziwych (wygląd, fizyka itp.).
    Niestety... produkt dla "mass" nie jest pozbawiony błędów, ale to go nie deklasuje z uprzywilejowanej pozycji SYMULATORA! Bo OFP/Arma to typowy symulator, który stara się być grą! Kto twierdzi inaczej jest w błędzie.

Natomiast OFP2 (Codemaster wykupiło od BI prawa do nazwy OFP) to typowa gra, która tylko udaje symulator. Podejrzewam, że gra będzie bardzo schematyczna (jak wszystkie produkty z logo Codemasters). OFP2 jest przeznaczona dla osób, które lubią sobie postrzelać, ale którzy tak naprawdę nie interesują się wojskowością i militariami. W OFP2 jak coś się nie uda to zawsze będzie można sobie zrobić savegame i spróbować raz jeszcze z większymi szansami na powodzenie, bo wróg będzie zawsze w tym samym miejscu i w tej samej ilości (o milionie medicpack?ów nie wspomnę) - jakie to proste, prawda? big_grin
    ...i o to właśnie chodzi... o prostotę. Im gra prosta i mniej skomplikowana, tym mniej ?bugów?. Gra się prosto i przyjemnie, a jeszcze jeśli grafika ma wypas... mmm... to już cud-miód! big_grin

Reasumując...
    OFP2 kupię z ciekawości (może nawet zagram w to przez sieć), a Armę ? bo lubię i cenię sobie symulatory! smile
  • Gość: pasterz861 IP: 95.160.134.* 07.06.09, 22:56
    Tu sie z toba nie zgodze przyjacielu. Medickpack,i nie beda istniec w ofp2. Tworcy stworzyli "symulowany szkielet ciala" z punktami tzw. nażądów. Jeden pocisk w nas trafiony, bedzie odczuwany do konca misji, lub smierci. Jeden pocisk moze nas zabic, jeden pocisk trafiajacy nas w dana czesc ciała bedzie ją okaleczac, lub doprowadzi do wykrwawienia. Zamiast wypisywac wszystkie wady i zalety, proponuje odwiedzic strone ofp2.pl i poczytac, bedziecie zaskoczeni jakie rozwiazania zostana wprowadzone do gry. www.ofp2.pl/
  • Gość: Tenk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.09, 22:29
    Ten kto pisał ten artykuł ma nieźle napie...ne w głowie...
    Ani razu nie grał a twierdzi że shit, kocham takich ludzi, phie Pajac
  • Gość: Piotr IP: *.netis.net.pl 11.06.09, 16:36
    @unk1nd

Gra ArmA ma wielu aktywnych fanów o czym świadczy ten codziennie aktualizowany portal: www.armaholic.com/

• Gość: zło IP: *.kaskada.net 03.07.09, 15:12
    w ogóle poziom dyskusji typwy dla 'polaczków'. z jednej strony banda wszechwiedzących guru z drugiej banda obrażonych dzieciaków którym nie podoba się to, że ktoś nie lubi ich pluszowego misia.
    skończcie to wreszcie i nie bądźcie zacietrzewieni w swoich poglądach. bądźcie w stanie zastanowić się nad argumentami strony przeciwnej i piszcie coś z sensem a nie stek bzdur pisany tylko po to bo 'koleś mi podpadł tym, że nie lubi mojej ulubionej gry'...
    Zrozumcie również wreszcie, że jednym do gry wystarczy saper a dla innych świat obliviona to za mało.
    Jest tu tylko kilka komentarzy które można nazwac normalnymi i sensownymi komentarzami, reszta to ścierwo najgorszej, polaczkowej kategorii.
    Taką polskę mamy jaką tworzymy sami... Ale najlepiej winę zwalić na innych... żal mi niektórych z was bo widać, że nigdy nie będziecie mieli okazji powiedzieć niczego obiektywnego.
  • Gość: lelum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 07:56
    galekanalek podziwiam Twoją cierpliwość w przekonywaniu dzieci popkultury, że ArmA jest czymś bardziej wartościowym niż kolejny COD.
  • Gość: Razor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.09, 20:43
    Trochę nędzny ten news.
  • Gość: MjrFailure IP: *.max.com.pl 21.08.09, 12:52
    @mr.R - dobry post dzięki za niego.
    @slawimir.serafin "mnei się nie podoba i szczerze mówiąc każdego, kto chce się bawić w maksymalnie rzeczywistą wojnę uważam za lekko stukniętego smile" - jak będziesz tak pisał to cie zatłukę kolbą mojego wystruganego w pocie czoła AK wink.
    OFP,Armę I i II kupiłem, gram i grał będę jeśli pojawi się 3 to też kupię. Pozdrowienia dla fanbojów i pozostałych big_grin
  • Gość: ddd IP: *.icpnet.pl 23.10.09, 20:09
    a co kupic arme 2 czyof2
  • Gość: kamelot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.09, 09:45
    Arme 2 kupiłem 2 tygodnie temu, PATCH 1.04 wgrany od razu. Na razie nie stwierdzam bugów, wymagania gry także nie są przesadzone na Pentium Dual Core E5300 2.6 i Redeonie 4670 chodzi płynnie - ustawienia normal 36 klatek. Ja osobiście nie porównywałbym ARMY do CODa bo to jak porównanie oka do dupy - nie ujmując nikomu. ARMA obecnie nie ma konkurencji na rynku (bo OFP2 na pewno nią nie jest), to jedyny symulator pola walki i pewno dlatego producent pozwala sobie na błędy, które notabene szybko poprawia. Jest jeszcze oczywiście bardzo dobra AA3, ale tylko do pogrania w trybie MP a i też ma niedociągnięcia. Pozdrawiam wszystkich fanów ARMY i polecam tą grę, ale tylko tym, którzy cenią sobie realizm (w miare dobrze oddany)
  • Gość: Vuzux IP: 109.243.98.* 26.01.10, 23:21
    Wgrałem patch 1.05, a siglowej kampanii i tak nie da się przejść. Spróbujcie wykonać zadania misji nie w tej kolejności jaką zaplanowali sobie twórcy i macie przechlapane! (vide misja Dogs of War). Skrypty nie zaskakują, co uniemożliwia ukończenie gry. Masakra! Nie pisałem się na beta testera kupując tą grę. Oddajcie moje pieniądze!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.