Dodaj do ulubionych

Po Kablu: CS Manager

02.07.09, 23:53
no to ładna masakra końcowa tongue_out
Też miałem takie akcje, kiedy to było... sad

z tego co pamiętam to chyba była też wersja cs-a 2D smile
Edytor zaawansowany
  • Gość: sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 02:19
    wypisany, mój miszcz wink

a tak w ogóle to...

sex

big_grin
  • Gość: kloon IP: 163.244.63.* 03.07.09, 07:44
    ahhh jak dobrze że mi przypomniałeś o tej gierce. aż sobie konto założe znowu big_grin
  • wypisany 03.07.09, 07:56
    @sex
    Nono, Ty tak nie pisz, bo jeszcze pomyślą, że to ja każę Ci spamowaćsmile Rozumiem, że zainteresowała Cię gra?

@kloon
    No to zakładaj i gramy! Przecież ja przestałem grać przez Ciebie i Toira, bo się wykruszyliście i nie miałem z kim PCW grać.
  • Gość: kloon IP: 163.244.63.* 03.07.09, 08:23
    rdy 4 kckn yr ass;]
  • Gość: byly gracz IP: 83.142.186.* 03.07.09, 09:21
    no niestety ale musze sie nie zgodzic, ze CSM jest dobry. Wiekszosc ludzi rezygnuje z niego, bo tak naprawde ta gra przestala sie rozwijac pol roku po jej wypuszczeniu. Caly czas 2 mapy, zbugowane taktyki, trening tylko 6 cech, pozostale sa tak naprawde niewazne. Nie mowie - bylo milo, ale gra bardzo szybko sie nudzi. A tlumaczenia autorow tym, ze zajmuja sie bardzo waznymi rzeczami i dlatego nie ma nowych map itd. Ale zle nie maja, kaska leci, 28000 userow jest smile
  • wypisany 03.07.09, 09:52
    @byly gracz
    Nie twierdzę, że gra jest idealna. Ale jak na przeglądarkową, to jest naprawdę dobrze. W porównaniu z takim Bite Fight (które podobno teraz jest jakieś ciekawsze, ale i tak nie będę w to grał) ta gra to majstersztyk.
  • Gość: byly gracz IP: 83.142.186.* 03.07.09, 10:14
    @wypisany
    pomysl wykorzystany w tej grze jest naprawde super, mysle ze smialo moge zaryzykowac stwierdzenie, ze ta gra nie ma konkurencji. Ale i to duze ALE mozna miec do tworcow o olewactwo. Bazujac na swietnym pomysle kilku studentow zaczelo robic kasiore i nagle sie okazalo, ze pewnych kwestii nie chca robic. Tak jak napisalem - gra teraz to nuuuuda. Przez pol roku, rok, od czasu jej pojawienia sie to bylo super, calymi dniami siedzialem tworzac taktyki, anty, itd. Rozkminianie co, jak, gdzie i po co. I nagle sie okazuje ze 1 taktyka morduje wszystko co sie rusza - miesiac nie mija, caly server gra tylko ta taktyka. Pojawiaja sie glosy ze tylko kilka skilli naprawde sie liczy, pierwsi chetni sprawdzaja pogloski, ktore okazuja sie prawda. I po roku nie ma juz smaczku szukania nowej taktyki, zlozenia fajnego teamu. Jest tylko pogon za wymaksowaniem aima i paru innych rzeczy. Jesli chodzi o Polska lige - zeby dojsc do LeeT wystarczy po 2,3 taktyki na strone. Ligi 5.x, 6.x wieja nuda. W mojej aktualnej lidze gdzie poniewiera sie moj klanik opuszczony przeze mnie dawno temu jest aktywnych 2 (slownie: dwa) klany. Reszta to boty. Tak wiec przyjemnosci zadnej. I zeby nie bylo - namowilem znajomego, ktory wczesniej w to nie gral, zeby zalozyl konto. Zalozyl, poczytal forum 15 min, ustawil co wyczytal i teraz wchodzi raz dziennie na 2 minuty zobaczyc efekty i wyslac pcw...
  • Gość: Dryblas IP: *.magma-net.pl 03.07.09, 13:55
    Ja powiem tak, gra w to bez konta premium nie ma żadnego sensu, nie widzisz jak działają Twoje taktyki, nie masz paru najważniejszych w tej grze opcji. Jeżeli grać to z premium. Mnie ta gra bawiła pierwsze 2 tygodnie, później wchodziłem tylko patrzeć na wyniki, proponować pcw i przydzielać do treningu moich hajtów.
  • Gość: Chętny gracz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 13:59
    Zajebiście to wygląda, ale chciałbym, żeby ktoś mnie wprowadził w countera, bo jeśli chodzi o tą gre to jestem ślepy i połowa rzeczy to dla mnie czarna magia.
    Moje gg 592865
  • Gość: Dryblas IP: *.magma-net.pl 03.07.09, 14:36
    Chętny gracz:
    ta gra nie ma nic wspólnego z taktykami z cs'a. W niej musisz tworzyć niestandardowe taktyki, które nic by nie dały na prawdziwym cw. Pełno taktyk jest na youtubie, poobczajaj sobie.
  • Gość: dhex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 12:30
    cs manager liczy sobie dobre kilka lat a wy dopiero teraz o tym piszecie.. ;D
  • wypisany 04.07.09, 14:28
    @dhex
    No niestety kilka lat temu nie pisałem dla GameCornera.
  • Gość: deenes IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.09, 17:09
    CSM v1 byl fajny, v2 wyszedl jakies 30sezonow temu (pare lat) i malo co zmieniaja, niestety gra przez to sie nudzi, teraz robie 3 sezon rebuilda i jest straaaaaaasznie 'ciekawie'.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.