Dodaj do ulubionych

Pierwsze wrażenia: Bayonetta

19.08.09, 20:38
Fajnie się zapowiada, jednak nadal uważam, że Wiedźma wygląda na maxa sztampowo i żałośnie. Gdzie się podziały te ładne japońskie bohaterki? hehehe
Edytor zaawansowany
  • marrond 19.08.09, 20:47
    Te ładne, japońskie bohaterki? Ale znaczy się które? One wszystkie wyglądają tak samo :E
  • saqurado 19.08.09, 20:58
    @marrond - i wszystkie są ładnetongue_out Tu mamy odejście od reguły, niestety. Gra nawet zaczyna mi się podobać, ale bohaterkę i tak uważam za dno. Dlatego w pierwszej kolejności GoW3, później Bayonetta w atrakcyjnej cenie, i Dantes Inferno never ;]
  • lethaldoze 19.08.09, 21:13
    Bohaterka mi się nie podoba już, wygląda jak jakaś nauczycielka <brrrrr>. Już prędzej wezmę Dantego, dla tego piekła i potworów.
  • igis92 19.08.09, 21:34
    mnie właśnie kręci w niej to, że wygląda jak nauczycielka big_grinbig_grin Wg mnie bardzo udana postać, nie jest taka sztampowa jak np. Kratos - wielki wku*wiony mięśniak. Nuuudy...
    A tu mamy taki gotyk rodem z DMC przemieszany nieco z rodzina Adamsów i Burtonem. Mi się bardzo podoba. Wiele poziomów trudności jest na plus, ale nieco dziwnie brzmi to "klatkowanie" rodem z Tekkena.
  • rocknrollenheart 19.08.09, 23:08
    Proszę mi tutaj nie obrażać stylu Burtona!
    Faktem jest, że mało komu się podoba ta kreacja bohaterki jako nauczycielki/sekretarki w lateksowym stroju. Mnie osobiście bardziej raziły rzeczy jak jaskrawa kolorystyka i zupełnie nie kobiecy sposób poruszania się Bayonetty (do Nariko to jej naprawdę daleko).
  • igis92 20.08.09, 01:11
    Taki jest styl Mikamiego, tak mi sie wydaje - jrockowy kicz przemieszany z gotykiem... DMC był bardzo podobny przecież. Gra stylistycznie jest przesączona groteską i do mnie tkie coś przemawia.
    Poza tym, Bayonetta mi mocno moją byłą nauczycielkę angielskiego suspicious NAwet okulary były takie same, ylko ów nauczycielka była młodsza i nie nosiła lateksowych wdzianek suspicious
  • shastorm 20.08.09, 10:41
    sądzę, że po mału docieramy do kluczowych elementów:
    - okulary
    - lateks

big_grin

Ta gra mnie kupuje chyba dzięki temu super duper automatik szmatik level smile
    Inaczej przy mojej sprawności w kombosowaniu straciłbaby wiele na wizualnej uczcie wymyślnych ataków.
    A tak ja będę miał na co popatrzeć i ewentualnie będzie czym zachwycić widzów tongue_out

Ale tak, to chyba dopiero 3 w kolejności slasher w oczekiwaniu na moje pieniądze. GoW3 muszę kupić, Dantego chcę kupić a Bayonetta może poczekać
  • mateuszart 20.08.09, 11:32
    Perwersja nipponczykow nie zna granic. Kazdy mlody chlopak marzy o takiej pani profesor w okularach czyli gra dla podlotkow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.