• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jak walczyć z glonami na roślinkach Dodaj do ulubionych

• 11.01.10, 14:58
    witam,
    mam kiryski i tabletki na glony, niby wszystko pod kontrolą, ale nie potrafię
    zniszczyć glonów na niektórych roślinkach. Kiryski chyba nie lubią się na nich
    żywić.

--
    [url=http://lilypie.com][img]http://lbdf.lilypie.com/Az2Hp1.png[/img][/url]
    Edytor zaawansowany
    • 22.08.10, 21:41
      sprobuj zakupic kosiarki (grubowarg), ponadto twarda woda sprzyja
      rozrostowi glonow, bliskosc okna i swiatla slonecznego rowniez ...
    • 08.02.12, 12:52
      Mnie pomagają glonojady a mam ich 6sztuk. Teraz mi się rozmnożyły i sama nie wiem co z nimi zrobić
      --
      "Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia." Mark Twain
    • 01.12.12, 00:01
      @nero133 Zdecydowanie kosiarki - jak napisał tymulek. Glonojady (właściwie zbrojniki) jak podrosną mogę mieć ochotę na kebaba :)

@jagoda51c z ciekawości jak duże masz akwarium, że się nie zeżarły :) W 100litrowym miałem tego samego gatunku parkę jak podrosły do 15 cm to ich związek został dosłownie skonsumowany :)
    • 23.01.13, 13:08
      Witam, no na pewno kirysek to terminator glonów. Może kosiarka być użyteczna, ale tylko w młodym wieku tak jaki glonojady, natomiast słyszałem o otoskach, czy jakoś tak, nie wiem czy to prawidłowa nazwa tej rybki. Jak ktoś miał doświadczenie albo coś słyszał proszę o info.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.