Dodaj do ulubionych

Najlepsze chwile w życiu....optymistycznie

12.07.11, 20:17
Może zaczne. Ja z moim ukochanym byłam w Paryżu, to był najcudowniejszy weekend w moim życiu, byliśmy tylko dla siebie. Oczywiście Eurodisneyland, Luwr, Notre Damme, Łuk Triumfalny, Eiffla i wiele innych. Ale tak naprawde miejsce nie miało znaczenia to był tylko nasz weeknd. Dorzućcie coś od siebie. Paris, Paris.... miasto zakochanych.
Edytor zaawansowany
  • tntpl 14.07.11, 13:18
    witam,
    ciesze sie ze Wam sie udalo.
    smutno mi natomiast z powodu ze ten wiatek zostal nie zauwazony
    widocznie jestesmy takim narodem, ktory potrafi tylko narzekac sad
    powodzenie
    T.
  • neverendingday 14.07.11, 13:53
    Bo w życiu piękne są tylko chwile......... I warto umieć się cieszyć nimi. Tymi spędzonymi w domowym zaciszu, jak i tymi przy boku kogoś, przy kim można być sobą do końca, pokazać zarówno te dobre i złe strony swojego charakteru. A wiem, że każdy z nas ma wady i zalety dlatego tolerancja i zrozumienie z drugiej strony jest chyba najważniejsze. I tak sobie myśle, że większość z nas, dokonując niełatwego wyboru, kieruje się tym, czego brakuje nam w codziennym życiu. Moje chwile są wspaniałe, spotkałam cudownego człowieka, który darzy mnie szacunkiem, rozumie i kocha z wzajemnością. Spotykamy się przeważnie raz w tygodniu i każde z tych spotkań pamiętam, każde było inne. To jak wspaniałe porozumienie dusz. Ja ufam jemu, on mi. Może w innym życiu będzie nam dane być razem............
  • neecia 14.07.11, 17:12
    Dołączę się do wątkusmile

Ja z moim Ukochanym spędziłam cudne dwa tygodnie urlopu. Po powrocie okazało się że staliśmy się rodzicami- ale mój Kochanek jest też moim Mężem. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka