Dodaj do ulubionych

Jak wam sie zyje ze swiadomoscia tego...

02.12.12, 10:28
ze nikt was nie chce i jedyna opcja, jaka wam pozostaje, to zonaty facet?
jak reaguje wasze otoczenie, kiedy dowiaduje sie, ze nie stac was na nic "lepszego" i zadowalacie sie ochlapami?
jak sie czujecie z tym, ze oddajecie sie, jak na tacy facetowi, ktory jest manipulatorem/oszustem/gnida/szuja?
no i najwazniejsze pytanie, CO WAS SKLANIA KU TEMU, BY CHCIEC DZIELIC Z NIM ZYCIE (nedzne zycie)?
zapraszam do dyskusji wszystkie KOCHANKI.
z uteksnieniem czekam na odpowiedz trinity, ktorej jezyk ojczysty, pisownia oraz jego rozumienia, sprawiaja kolosalne problemysmile
--
Gdy skończyła swój wywód, ja jej grzecznie powiedziałam, ze nie rozumiem o co jej chodzi, bo jej mąż jest jedynie moim kolegom( by trinity_0308 pisownia oryginalna).
forum.gazeta.pl/forum/w,30835,140545059,140552881,Re_Jak_sie_uwolnic_od_namolnej_kochanki_.html
Edytor zaawansowany
  • trinity_0308 02.12.12, 10:40
    iron_man0 napisał(a):

> zapraszam do dyskusji wszystkie KOCHANKI.
    > z uteksnieniem czekam na odpowiedz trinity, ktorej jezyk ojczysty, pisownia ora
    > z jego rozumienia, sprawiaja kolosalne problemysmile

Witam mojego kolejnego fana smile

> ze nikt was nie chce i jedyna opcja, jaka wam pozostaje, to zonaty facet?

Mój partner nie jest żonaty, więc może ktoś inny powinien się wypowiedzieć smile

> jak reaguje wasze otoczenie, kiedy dowiaduje sie, ze nie stac was na nic "lepsz
    > ego" i zadowalacie sie ochlapami?

Moje otoczenie uważa mojego partnera za osobę wartościową, więc nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie smile

> jak sie czujecie z tym, ze oddajecie sie, jak na tacy facetowi, ktory jest mani
    > pulatorem/oszustem/gnida/szuja?

Nigdy nie byłam z nikim takim, więc j.w. smile

> no i najwazniejsze pytanie, CO WAS SKLANIA KU TEMU, BY CHCIEC DZIELIC Z NIM ZYC
    > IE ?

Wzajemne uczucie zadecydowało, że dzielimy ze sobą życie.
  • iron_man0 02.12.12, 10:43
    dlaczego klamiesz KUGLARKO?
    przeciez ten twoj POZAL SIE BOZE ORANGUTAN byl zonaty , nim zarzucilas na niego swa pajecza siec
    nie rozumiesz tekstu pisanego w ojczystym jezyku? (czytaj W JEZYKU POLSKIM).
    kobieta WYKSZTALCONA, na ktora sie tutaj kreujesz, nie powinna miec z tym problemu.

--
    Gdy skończyła swój wywód, ja jej grzecznie powiedziałam, ze nie rozumiem o co jej chodzi, bo jej mąż jest jedynie moim kolegom( by trinity_0308 pisownia oryginalna).
    forum.gazeta.pl/forum/w,30835,140545059,140552881,Re_Jak_sie_uwolnic_od_namolnej_kochanki_.html
  • trinity_0308 02.12.12, 10:53
    iron_man0 napisał(a):

> dlaczego klamiesz KUGLARKO?

Które ze zdań napisanych przeze mnie jest kłamstwem?

> przeciez ten twoj POZAL SIE BOZE ORANGUTAN byl zonaty , nim zarzucilas na niego
    > swa pajecza siec

Był, ale to już było dawno i nie pamiętam smile
    Twoja żona była kiedyś dzieckiem, to nie znaczy, że jesteś pedofilem.

> nie rozumiesz tekstu pisanego w ojczystym jezyku? (czytaj W JEZYKU POLSKIM).

Język polski nie jest moim ojczystym językiem, ale mi to dobrze rozumiem, dziękuję za troskę smile

> kobieta WYKSZTALCONA, na ktora sie tutaj kreujesz, nie powinna miec z tym probl
    > emu.

Wykształcona nie znaczy biegle władająca wszelkimi językami.
  • iron_man0 02.12.12, 11:24
    trinity, jak zwykle lzesz, niczym piesbig_grin
    jesli tutaj nie potrafisz przyznac sie do prawdy przed sama soba, w rzeczywistosci jestes nic nie warta,pogardzana METRESA, ktorej wszyscy unikaja, jak ognia.
    tylko ON zwrocil na ciebie uwage. jak myslisz, DLACZEGO?
    jego zonan byla zbyt madra, inteligenta kobieta, a takie jak ona maja wymagania w stosunku do mezczyzny.
    i tak oto rzucil sie w twoje ramniona (czyt MIEDZY NOGI), WSZAK WIEDZIAL, ZE WEZMIESZ WSZYSTKO, CO CI SIE MIEDZY NIE NAWINIE.

--
  • trinity_0308 03.12.12, 10:18
    iron_man0 napisał(a):

> trinity, jak zwykle lzesz, niczym piesbig_grin

W życiu !!!

> jesli tutaj nie potrafisz przyznac sie do prawdy przed sama soba, w rzeczywisto
    > sci jestes nic nie warta,pogardzana METRESA, ktorej wszyscy unikaja, jak ognia.

A w szczególności unikają mnie kreatury typu iron i spider, które dowartościowują się umieszczając w swoim nicku MAN, a które to osoby ( !!! taki żart ) nie mogą przeżyć mnie bez napisania o mnie.

> tylko ON zwrocil na ciebie uwage. jak myslisz, DLACZEGO?

O byś się zdziwił ilu zwróciło, cóż mogę, że z tym cudownym mężczyzną połączyła mnie piękna miłość.

> jego zonan byla zbyt madra, inteligenta kobieta, a takie jak ona maja wymagania
    > w stosunku do mezczyzny.

Znasz ją? Teraz ty ją finansujesz? Współczujęsad

> i tak oto rzucil sie w twoje ramniona (czyt MIEDZY NOGI), WSZAK WIEDZIAL, ZE WE
    > ZMIESZ WSZYSTKO, CO CI SIE MIEDZY NIE NAWINIE.

Rozumiem, że twoje wulgarne wypowiedzi wynikają z przedłużającego się braku seksu.
    Ale czy naprawę musisz tak przynudzać?
  • iron_man0 03.12.12, 11:14
    > W życiu !!!
    >

tak, jak wtedy, gdy powiedzialas eks swojego misia, ze jest tylko twoim KOLEGOM?

> A w szczególności unikają mnie kreatury typu iron i spider, które dowartościowu
    > ją się umieszczając w swoim nicku MAN, a które to osoby ( !!! taki żart ) nie m
    > ogą przeżyć mnie bez napisania o mnie

niby gdzie cie unikaja?
    iluz znasz takich ludzi w realu, jak ja?
    zapewne zadnego, gdyz zaden przyzwoity facet nie bedzie zadawal nsie kims twojego pokroju. tacy, jak my, za bardzo cenimy swoj czas oraz morale, by brukac sie znajomoscia z takimi, jak ty.
    moze na zdawkowe DZIEN DOBRY bym sie zdobyl, ale na nic wiecej.

> O byś się zdziwił ilu zwróciło, cóż mogę, że z tym cudownym mężczyzną połączyła
    > mnie piękna miłość.

zaiste to musi byc piekna milosc, gdzie on swieta spedza ze swoja dawna rodzina a ty odtracona, odstawiona na boczny tor, spedzasz swoj czas na forum KOCHANKI, tesknie wypatrujac mnie i innych SUPERBOHATEROW.
    krecimy cie, podniecamy i sparwiamy, ze twoje serce pika, jak u rozanielonego dzika...

> Znasz ją? Teraz ty ją finansujesz? Współczujęsad

znam tylko PRZYZWOITE KOBIETY, ktore znaja swoja wartosc i nigdy sie nie skusza na kota w worku, lecz coz ty mozesz o tym wiedziec niewiasto?

> Rozumiem, że twoje wulgarne wypowiedzi wynikają z przedłużającego się braku sek
    > su.
    > Ale czy naprawę musisz tak przynudzać?

prawdziwy GENTELMEN potrafi byc wulgarny, kiedyt sytuacja tego wymaga, oraz kurtuazyjny, kiedy na jego drodze staje WARTOSCIOWA KOBIETA.
    ty do nich nie nalezysz. jestes zepsuta do szpiku kosci istota nieczysto, ktora zstapiwszy z piekiel, wyciem oraz rykami rannegom zwierzecia, usiluje zwrocic na siebie uwage takich ARYSTOKRATOW, jak JA.

jak zwykle nic nie zrozumialas, ale jestem w stanie zrozumiec, dlaczego.
    w wieku 31 lat nie ma sie jeszcze wystarczajacego doswiadczenia zyciowego, by odroznic ziarno od plewy.
    gdybys byla kobieta, jaka byc powinnas, moglbym cie nauczyc sztuki przetrwania w tym twardym, bezlitosnym swiecietongue_out

--
  • trinity_0308 03.12.12, 20:12
    iron_man0 napisał(a):

> > W życiu !!!
    > >
    >
    >
    > tak, jak wtedy, gdy powiedzialas eks swojego misia, ze jest tylko twoim KOLEGO
    > M?

Bez związku, przeczytaj jeszcze raz i sformułuj logiczne pytanie smile

>
    > niby gdzie cie unikaja?
    > iluz znasz takich ludzi w realu, jak ja?
    > zapewne zadnego, gdyz zaden przyzwoity facet nie bedzie zadawal nsie kims twoje
    > go pokroju. tacy, jak my, za bardzo cenimy swoj czas oraz morale, by brukac sie
    > znajomoscia z takimi, jak ty.
    > moze na zdawkowe DZIEN DOBRY bym sie zdobyl, ale na nic wiecej.
    >

Znam płytkich, prostych i ograniczonych ludzi takich jak Ty. Niestety znam ich więcej niż bym chciała i ani jednego więcej. Jak tak samo cenisz swoje morale, jak i czas poświęcając go na forum kochanki, to koń by się uśmiał z twoich morale smile

> zaiste to musi byc piekna milosc, gdzie on swieta spedza ze swoja dawna rodzina
    > a ty odtracona, odstawiona na boczny tor, spedzasz swoj czas na forum KOCHANKI
    > , tesknie wypatrujac mnie i innych SUPERBOHATEROW.
    > krecimy cie, podniecamy i sparwiamy, ze twoje serce pika, jak u rozanielonego d
    > zika...
    >

Celowo przeinaczasz rzeczywistość, bo jesteś zwykłym dupkiem, czy też wydaje ci się, że piszesz prawdę, bo jesteś debilem? smile
    Jak czytam twoje wypowiedzi, to potwierdza się stara prawda, że kto najwięcej krzyczy o prawdomówności, ten najwięcej kłamie !!! smilesmilesmile
    SUPERBOHATERÓW ... hahaha, następny nick dla ciebie proponuję 'jestem bogiem'. Nie ma to jak podbudowywać ego nickiem smile

> prawdziwy GENTELMEN potrafi byc wulgarny, kiedyt sytuacja tego wymaga, oraz kur
    > tuazyjny, kiedy na jego drodze staje WARTOSCIOWA KOBIETA.
    > ty do nich nie nalezysz. jestes zepsuta do szpiku kosci istota nieczysto, ktora
    > zstapiwszy z piekiel, wyciem oraz rykami rannegom zwierzecia, usiluje zwrocic
    > na siebie uwage takich ARYSTOKRATOW, jak JA.

Przynudzasz tak, że nawet mi się dalej komentować nie chce. Dalszy bełkot pomijam. To co napisałam powinno ci wystarczyć byś mógł stworzyć kolejny radosny, ale nic nie wnoszący wpis.
  • iron_man0 03.12.12, 21:54
    > Bez związku, przeczytaj jeszcze raz i sformułuj logiczne pytanie smile

ojojo, znowu cvzegos nie rozumiesz? odpowiedz masz w mojej sygnaturcebig_grin

> Znam płytkich, prostych i ograniczonych ludzi takich jak Ty. Niestety znam ich
    > więcej niż bym chciała i ani jednego więcej. Jak tak samo cenisz swoje morale,
    > jak i czas poświęcając go na forum kochanki, to koń by się uśmiał z twoich mora
    > le smile

ojej, czyzby wiecej osob nie pochwalalo twojego zachowania? a to PECH!
    no coz, nie masz wyjscia i musisz z tym zyc.
    podejrzewam jednak, ze tobie na tym forum juz dawno przestalo byc do smiechubig_grin

> Celowo przeinaczasz rzeczywistość, bo jesteś zwykłym dupkiem, czy też wydaje ci
    > się, że piszesz prawdę, bo jesteś debilem? smile
    > Jak czytam twoje wypowiedzi, to potwierdza się stara prawda, że kto najwięcej k
    > rzyczy o prawdomówności, ten najwięcej kłamie !!! smilesmilesmile
    > SUPERBOHATERÓW ... hahaha, następny nick dla ciebie proponuję 'jestem bogiem'.
    > Nie ma to jak podbudowywać ego nickiem smile

moja droga ROZPUSTNA LALECZKO, poniewaz nie masz zielonego pojecia, ktoz sie kryje pod maska SUPERBOHATERA, pozwol, ze to, co tu klepiesz w maglinie i erotycznym uniesieniu ( ales sie podniecila! pewnie sutki ci stoja), splynie po mnie, niczym po drobiu wodnym ( czytaj kaczce/gesi-pewnie nie masz pojecia, co to drob wodny)big_grin
    tos wywoda strzelila! dluigo nad tym myslalas?

> Przynudzasz tak, że nawet mi się dalej komentować nie chce. Dalszy bełkot pomij
    > am. To co napisałam powinno ci wystarczyć byś mógł stworzyć kolejny radosny, al
    > e nic nie wnoszący wpis.

dziewcze drogie, tobie brak juz argumentow na dyskusje z kims , kto jest tak arcyinteligentny, jak JA.
    do rozmowy ze mna, nawet w sieci, musisz byc swietnie przygotowana, wiec proponuje ci, bys zaczela pracowac nad soba oraz nad swoim postrzeganiem swiata, gdzie wszyscy myslacy INACZEJ, sa twoimi wrogami.

--
  • trinity_0308 03.12.12, 22:01
    iron_man0 napisał(a):

> > Bez związku, przeczytaj jeszcze raz i sformułuj logiczne pytanie smile
    >
    >
    > ojojo, znowu cvzegos nie rozumiesz? odpowiedz masz w mojej sygnaturcebig_grin

Doskonale wiem, do której mojej odpowiedzi się odwołałeś, jednak jest ona bez związku z obecnym tematem. Więc to ty nie rozumiesz smile ale to nic nowego smilesmilesmile

>
    > ojej, czyzby wiecej osob nie pochwalalo twojego zachowania? a to PECH!
    > no coz, nie masz wyjscia i musisz z tym zyc.
    > podejrzewam jednak, ze tobie na tym forum juz dawno przestalo byc do smiechubig_grin

Nie zawsze jest mi do śmiechu. Takie ptasie móżdżki jak ty bawią mnie jednak niezmiennie smilesmilesmile
    Bywają jednak też poważne tematy, szczególnie te dotyczące dzieci i spłycanie wszystkiego w tak wrażliwej materii rzeczywiście jest smutne.

• iron_man0 03.12.12, 22:07
    smutne to jest to, ze pod adresem bylej zony Misia, rzucasz kalumnie. na kazdym kroku mijasz sie z prawda.
    kobieta ma klase, ktorej tobie brak.
    czy jej dzieci zdaja sobie sprawe z istnienia tego forum? powinnas je im pokazacwink

--
  • trinity_0308 03.12.12, 22:12
    iron_man0 napisał(a):
    > czy jej dzieci zdaja sobie sprawe z istnienia tego forum? powinnas je im pokaza
    > cwink
    >
    Forum dla kochanek interesują się zazwyczaj kochanki. Czasem trafiają tu tacy dewiaci jak ty, ale to nie znaczy, że ten temat elektryzuje wszystkich.
  • iron_man0 03.12.12, 22:16
    a ktoz to taki ci "dewiaci"?
    dziewczynino, czy ty naprawde nie widzisz, ze sie kompromitujesaz?;D
    ciekawe, co by powiedzialy dzieci twojego MISIUNIA, gdyby zobaczyly, co tutaj wysmarowujesz o ich matcebig_grin

--
  • trinity_0308 03.12.12, 22:48
    iron_man0 napisał(a):

> a ktoz to taki ci "dewiaci"?
    > dziewczynino, czy ty naprawde nie widzisz, ze sie kompromitujesaz?;D
    > ciekawe, co by powiedzialy dzieci twojego MISIUNIA, gdyby zobaczyly, co tutaj w
    > ysmarowujesz o ich matcebig_grin
    >

'dewianci', literówka taka smile
    ktoś kto robi ich tyle co ty nie powinien poruszać tematy tak dla siebie drażliwego, bo masz ewidentny problem z trafianiem w klawisze... nie będę nawet próbowała zgadnąć czemu

czemu jesteś ciekawy co by powiedziały jego dzieci na temat tego forum?
  • iron_man0 04.12.12, 10:14
    tak tak, taka sama literowka, jak w wypadku KOLEGOM.
    gdzies ci sie obilo o te twoje uchla to tajemnicze slowo, ktorego znaczenia nie znasz i spuchlas z dumy, rzucajac je w moim kierunku.

ktoś kto robi ich tyle co ty nie powinien poruszać tematy tak dla siebie drażli
    > wego, bo masz ewidentny problem z trafianiem w klawisze... nie będę nawet próbo
    > wała zgadnąć czemu

pewnie nie uwierzysz, ale spac mi sie juz chcialo.
    ty pewnie nie wiesz, co to sen. w dzien przesiadujesz na kochankach, wypatrujac moich wpisow a w nocy sie lomoczesz na zapasbig_grin
    nie dorastasz mi do piet dzieciaku.
    doksztalc sie , to pogadamy. moze na poczatek o pogodzie.

--
  • wiemwszytko 06.12.12, 11:35
    iron_man0 napisał(a):
    > i tak oto rzucil sie w twoje ramniona (czyt MIEDZY NOGI), WSZAK WIEDZIAL, ZE WE
    > ZMIESZ WSZYSTKO, CO CI SIE MIEDZY NIE NAWINIE.
    Bo jest głupim bachorem z wpadki, którego wyrzekła sie cala rozdina i ludzie nie chca jej znać.big_grin
  • trinity_0308 06.12.12, 12:36
    wiemwszytko napisał(a):
    > Bo jest głupim bachorem z wpadki

Tak, już pisałaś. Czyżbyś miała jakiś kompleks na tym punkcie? Mamusia cię nie chciała? A może jesteś owocem gwałtu? To by wiele wyjaśniało, bo takich ofiar jak ty, to nawet na tym forum trudno znaleźć.
  • iron_man0 06.12.12, 12:49
    > Tak, już pisałaś. Czyżbyś miała jakiś kompleks na tym punkcie? Mamusia cię nie
    > chciała? A może jesteś owocem gwałtu? To by wiele wyjaśniało, bo takich ofiar j
    > ak ty, to nawet na tym forum trudno znaleźć.

zamilcz CORO BRONTOZAURA.
    nim zaczniesz ponownie rzucac kalumnie w kierunku osob, ktore maja pelne prawo krytykowac WSZETECZNICTWO TWE, zastanow sie nad soba oraz pobudkami, ktorymi sie kierujesz w swoim krotkim a juz nedznym zyciu!

--
  • kyana 19.01.13, 21:51
    ....zgadzam się z Tobą. Posty tej pani faktycznie trudno zrozumieć..... kiepski styl, ortografia - oj, pod górkę do szkoły pani miała!
    Wiesz co, ona teraz napisała prawdę. Jej "luby" już nie jest żonaty......wszak przez nią jest ....rozwodnikiem.
    Żonie jego - gratuluję! Uwolniła się i dobrze.....
    Pozdrawiam
  • 4dorotka 02.12.12, 11:14
    Po co Ci ta wiadomość ,to nie jest Twoj problem.Wygląda na to ,ze jesteś zazdrosny. Seks z tą samą partnerką to juz nuda i rutyna ? Nie stać cie na kochankę. Różnie się układa w życiu.
    Nazywasz żonatych "ochłapami "tzn ,ze sam taki jesteś?
  • iron_man0 02.12.12, 11:26
    badz tak dobra i nie porownuj mnie z tymi KROKODYLAMI, z ktorymi sama sie zadajesz. zajmij sie mezem, ktoremu przyprawiasz rogi.
    zamilcz nedzna KUGLARKO i wstydu oszczedz sobie oraz swoim potomnym...
    --
  • aaliyah76 02.12.12, 11:49
    nie jestem kochanka ale znam kobiety które sa kochankami i te zamężne i te wolne. Te wolne sa zazwyczaj śliczne, inteligentne, wykształcone faceci sie za nimi uganiają i ci wolni i ci żonaci, a że one wybiora akurat zonatego, no cóż zycie jest brutalne.

To bzdura że kochanka to kobieta której nikt nie chce, zazwyczaj chce ja wielu facetów.

Iron man zdradz ile masz lat
  • iron_man0 02.12.12, 12:09

wolna sa sliczne i inteligentne, tymczasem te ZAJETE to GLUPIE PASZCZURY?big_grin
    przeczysz sama sobie, wyimaginowana piosenkareczko.

--
  • brukiewa 02.12.12, 12:08
    To jest jakaś żenada.
    Spidero-iron MANIE, tudziez lailo, tudziez super_kochanko, daj sobie spokój z tymi nędznymi wątkami, postami i zajrzyj na forum "Mam 50 na karku i nikt mnie dotąd nie zechciał...Co robić?!".
    Ale w sumie trudno się dziwić, obojniaki zawsze miały mniejsze wzięcie.
  • iron_man0 02.12.12, 12:12
    brukiewa napisała:

> To jest jakaś żenada.
    > Spidero-iron MANIE, tudziez lailo, tudziez super_kochanko, daj sobie spokój z t
    > ymi nędznymi wątkami, postami i zajrzyj na forum "Mam 50 na karku i nikt mnie d
    > otąd nie zechciał...Co robić?!".
    > Ale w sumie trudno się dziwić, obojniaki zawsze miały mniejsze wzięcie.

tak, na tym forum kazdy, kto ma inne zdanie od kochanic,ktorych zaden szanujacy sie mezczyzna nie chce, to troll/obojnak/jedna i ta sama osobabig_grin
    UDERZ W STOL A NOZYCE SIE ODEZWA i rozsierdzone kochanice atakuja z zajadloscia pumy!
    ty lepiej rzuc groszem, coby ten twoj gologupiec kupil w koncu swoje wymarzone mieszkanko, gdzie bedzie mogl cie w koncu wymietolic/wylomotac.
    --
  • brukiewa 02.12.12, 12:31
    A Twoja druga polowa co robi w czasie, gdy ty calymi dniami, wieczorami i nocami przesiadujesz na forum dla kochanek?
    Hahahaha dobry jestes big_grin
    Sciemniaj dalej, udzielaj sie tu czesto jesli poprawia ci to choc troche jakosc zycia.
  • iron_man0 02.12.12, 12:37
    niech tej twojej pustej glowki nie zajmuje mysl o tym, co robi moja druga polowa, gdy...
    zadaje na tyle proste pytanie, na ktore nawet najglupsza kochanica powinna odpowiedziec, bez najmniejszego problemu, chociaz po trinity widac, ze niczego nie zrozumiala.
    ty tez nie zrozumialas pytania, ale moge przetlumaczyc z polskiego na twoj jezyk, jesli tylko tego zechcesz.
    DLACZEGO SIE TAK DENERWUJESZ?
    --
  • rtq1 02.12.12, 17:41
    "nikt was nie chce"
    a może one nie chcą singli ?
  • chyba.ze 02.12.12, 17:55
    > a może one nie chcą singli ?

Z pewnością.
    Single nie generują AŻ takich problemów big_grin
  • janzuszek 10.01.13, 21:19
    Czyli kochanki kochają problemy?
  • iron_man0 02.12.12, 18:02
    rtq1 napisał:

> "nikt was nie chce"
    > a może one nie chcą singli ?

to single nie chca ich, tych pieknych, inteligentnych i wyksztalconych kochanek.
    takie osobniki cenia sie na tyle wysoko, iz nie wezma BYLE CZEGO.
    ktos znajacy swoja wartosc stawia sobie oraz swojemu otoczeniu poprzeczke na tyle wysoko, ze zadna nedzna kreatura typu trinity/brukiewa oraz inne niezidentyfikowane stwory, nie maja szans na kogos takiego. za wysokie progi, za duze wymagania. one nie sa w stanie im sprostac.
    --
  • aaliyah76 02.12.12, 18:25
    Iron man zarówno kochanki i zamężne kobiety sa i piekne i paszczury jak to nazwałes, reguły nie ma ale na pewno nie jest tak ze kochanki sa brzydkie i nikt ich nie chciał
  • chyba.ze 02.12.12, 19:25
    ale na pewno nie jest tak ze kochanki sa brzydkie i nikt ic
    > h nie chciał

One są "brzydkie wewnętrznie", a to jest gorsze niż krzywe nogi, gruby zadek, nieogolone pachy i tłuste włosy razem wzięte.
  • normalny_facet2 03.12.12, 23:53
    iron_man0 napisał(a):

> ze nikt was nie chce i jedyna opcja, jaka wam pozostaje, to zonaty facet?

Czy Ty jesteś człowieku żonaty? Czemu myślisz, że żonaty to jest gorszy? Ja jestem żonaty i niczego mi nie brakuje. Nadal mogę mieć nową fajną kobietę. Żona to nie choroba, żeby się człowiek musiał ograniczać.
  • iron_man0 04.12.12, 10:17
    > Czy Ty jesteś człowieku żonaty? Czemu myślisz, że żonaty to jest gorszy? Ja jes
    > tem żonaty i niczego mi nie brakuje. Nadal mogę mieć nową fajną kobietę. Żona t
    > o nie choroba, żeby się człowiek musiał ograniczać.

ze tez ci nie wstyd pisac takich rzeczy...
    biedna kobieta ta twoja zona, ale jak widac, jest czujna i chyba widzi, co sie swieci.

--
  • mijo81 20.01.13, 11:43
    Czemu dla ciebie żonaty facet to osobnik drugiej kategorii ??? Nie rozumiem? Czemu tak nimi gardzisz? Jakiś żonaty krzywdę ci zrobił czy co? smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka