Dodaj do ulubionych

choroba weneryczna od kochanki

12.12.12, 13:37
Seks z łatwymi panienkami kochankami i prostytutkami może się tak skończyć:

seksguru.pl/pytania/jak-maz-mogl-sie-zarazic-brodawczakiem-od-prostytutki-jesli-robil-to-w-prezerwatywie
Edytor zaawansowany
  • ssssuper_kochanka 12.12.12, 13:51
    A od niedawna są w Polsce zakaźne choroby egzotyczne, których polscy lekarze nie potrafią zdiagnozować. Takie choróbska to dla nich czarna magia i najczęściej kierują zarażonych pacjentów do psychiatryka. Odpowiednich leków też brak w naszym cudownym kraju i trzeba sprowadzać na import docelowy, co trwa około pół roku.
    Życzę upojnego i owocnego łajdactwa.
    big_grinbig_grinbig_grin
  • iron_man0 12.12.12, 15:04
    ciekawe, kiedy w temacie wypowiedza sie te KLAUNY co to sie zwa facetprzez3te, mariuszek o jasko.

--
    Gdy skończyła swój wywód, ja jej grzecznie powiedziałam, ze nie rozumiem o co jej chodzi, bo jej mąż jest jedynie moim kolegom( by trinity_0308 pisownia oryginalna).
    forum.gazeta.pl/forum/w,30835,140545059,140552881,Re_Jak_sie_uwolnic_od_namolnej_kochanki_.html
  • trinity_0308 12.12.12, 18:44
    iron_man0 napisał(a):

> ciekawe, kiedy w temacie wypowiedza sie te KLAUNY co to sie zwa facetprzez3te,
    > mariuszek o jasko.
    >

a ty pusty człowieku musisz czekać aż się inni, bardziej wartościowi od ciebie wypowiedzą, smutne
  • iron_man0 12.12.12, 19:42
    > a ty pusty człowieku musisz czekać aż się inni, bardziej wartościowi od ciebie
    > wypowiedzą, smutne

od kiedy to durnowata lafiryndo wartosciowymi ludzmi sa dziwkarze?
    aaaaa juz wiem! od momentu, w ktorym z takim sie zwiazalas.
    rozumiesz??? juz bardziej lopatologicznie wylozyc sie tego nie da.

--
    Gdy skończyła swój wywód, ja jej grzecznie powiedziałam, ze nie rozumiem o co jej chodzi, bo jej mąż jest jedynie moim kolegom( by trinity_0308 pisownia oryginalna).
    forum.gazeta.pl/forum/w,30835,140545059,140552881,Re_Jak_sie_uwolnic_od_namolnej_kochanki_.html
  • trinity_0308 12.12.12, 18:47
    marantisa napisał:

> Seks z łatwymi panienkami kochankami

Trzeba koniecznie sobie znaleźć niełatwą kochankę i po problemie.

Tymczasem panom szczęśliwym mężom, przesiadującym na forum sugeruję, żeby zajęli się lepiej swoimi żonami, bo jak jedna z druga niedopieszczona poszuka sobie towarzystwa, to zaraz będzie trzeba założyć wątek, o tym czym się można zarazić od łatwej żony.
  • marantisa 12.12.12, 19:19
    trinity_0308 napisała:
    > Tymczasem panom szczęśliwym mężom, przesiadującym na forum sugeruję, żeby zajęl
    > i się lepiej swoimi żonami, bo jak jedna z druga niedopieszczona poszuka sobie
    > towarzystwa, to zaraz będzie trzeba założyć wątek, o tym czym się można zarazić
    > od łatwej żony.

Kurewstwo to łajdacki charakter! Nikt wartościowy nie będzie łajdaczył sie z nudów! Ale co ty możesz o tym wiedzieć?
  • iron_man0 12.12.12, 19:45
    Nikt wartościowy nie będzie łajdaczył sie z nu
    > dów! Ale co ty możesz o tym wiedzieć?

ona robi na zapas i wtedy na forum jej nie ma.
    teraz ten jej BELZEBUB obraca inne panienki poza domem ona na forumie.
    --
  • janzuszek 13.12.12, 18:41
    leczenie-objawy.pl/brodawczak.htm
    Nie wygląda to zachęcającosmile
  • facettt 15.12.12, 14:27
    to tyle w temacie.
    wiec nie obrazaj kochanek.
    panienka wyjeta z pubu - to tez nie kochanka
    obie powyzsze kategorie - to przygodny sex.

kochanka - to kobieta z ktora ma sie jakies osobiste relacje.
  • porto_porto 29.12.12, 21:49
    Mam koleżankę, która o zdradzie swojego już byłego męża dowiedziała się od swojego ginekologa. Szczęśliwie tę chorobę u koleżanki udało się wyleczyć, jak ze stanem zdrowia męża i kochanki to nie wiem. Nie do końca też wiadomo, czy kochanka była źródłem infekcji, czy też dostała w promocji.
  • rtq1 29.12.12, 22:58
    Ostatnio poczytuję sobie zareklamowane kiedyś tu forum garsoniera, gdzie panowie opisują barwnie swoje wyczyny. Naprawdę warto poczytać. O minetkach, lodach, pocałunkach, rimmingach itp. Po lekturze odpowiedniej ilości postów i chociaż minimalnej wiedzy medycznej przechodzi ochota na "panny". Polecam. Szczególnie fragmenty, kiedy opisywane są dość podejrzane wrażenia, zwykle zapachowe lub wzrokowe, a autor kontynuuje, bo był "na ciśnieniu". To już chyba lepiej rozładować to ciśnienie bez ryzyka złapania czegokolwiek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.