Dodaj do ulubionych

kochanka 2

10.01.17, 00:07
Co kobita chciała by usłyszeć lub czego nie chciała by usłyszeć od poprzedniczki .Kiedy następczyni go pochwali i powie ,że nadal go kocha ale na razie na jakiś czas go jej pożyczy czy kiedy powie jej ,że to dupek i niedojda i nie chce go nigdy widzieć .Co bardziej zrazi tą kobietę do tego faceta ? Kiedy powiemy o ni dobrze podkreślając ,że właśnie odpoczywają od siebie ale za jakiś czas będzie powrót jak to było już nie raz bo on mnie nadal ją kocha ,a ta jest chwilowym zauroczeniem ...czy jeśli powiemy ,że chory psychicznie ,ma same kochanki ,całe mnóstwo portali randkowych . Co jest dla takiej zakochanej kobiety gorsze tej obecnej kobiety .
Edytor zaawansowany
  • 10.01.17, 08:38
    Rozumiem, że chcesz zniechęcić przyszłą kochankę?
    Myślę, że cokolwiek byś nie powiedziała a oni oboje będą tego chcieć , to słowa nic nie zmienią.
  • 10.01.17, 09:24
    żenujące jest emanowanie zazdrością w ten sposób
  • 10.01.17, 11:24
    to nie jest odpowiedź....na pewno są tu dyskusje o moralności to tam się udaj
  • 10.01.17, 22:44
    Moralność a zazdrość to inna sprawa. Kopnął Cię w dupe, znalazł inną a Ty chcesz ją zniechęcić. Ot co.. Więcej byś zyskała innymi sposobami, a nie kierując się zazdroscia.
  • 12.01.17, 11:45
    czy napisane jest że kopnął mnie w dupę ? nie macie zdolności odpisania na dane zagadnienie ...uuuummm o czy to świadczy ?o nie zrozumieniu czytanego tekstu ....
  • 12.01.17, 12:28
    Przestań się wsciekac.Mozna było tak trochę wywnioskować to z postu. Może mylnie ale jednak.Czyli sprawa przedstawia się tak, że na Twojego kochanka, partnera czy jak to tam zwał leci jakaś inna, i Ty się obawiasz, że on się skusi.Tak?
  • 12.01.17, 15:22
    ty nie masz wnioskować tylko odpowiedzieć na pytania tam zadane ...co by Ci bardziej wkurzyło ?czytaj wyżej ...
  • 12.01.17, 15:57
    Noo... widzę że zaczepki szukasz mocno. Bardzooo niemiło odpowiadasz.
    Miałam kilka propozycji,ale w takim podaruje sobie.Moze ktoś inny Ci odpowie.
  • 11.01.17, 08:55
    Potwierdzam. Najgorszy z możliwych sposobów. A i tak nic nie zmienisz. Miej godność, bo takie postępowanie jest upokarzające.
  • 16.01.17, 20:23
    powiedz jej ze ma łuszczyce i posikuje w nocy w łóżko wink
  • 17.01.17, 07:44
    Łuszczyca nie jest chorobą zaraźliwą !!!

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    Sam sobie jestem Bogiem, czyli, mój Bóg to Ja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.