Dodaj do ulubionych

Gdzie polecacie w Biszczady?

20.03.07, 10:06
Edytor zaawansowany
  • amareta30 13.10.15, 09:25
    ja pamiętam, ze kiedyś byłam na koloniach w Rymanowie, ale to było już naprawdę dawno temu. Szukam teraz jakiegos ciekawszego miejsca , tak żeby odpoczą c. Bardziej szukamy spokoju niż atrakcji.
  • bahmat 22.02.08, 13:01
    wJak w Bieszczady to koniecznie do Wetliny dobra baza noclegowa-
    mili i uczynni ludzie, jak też wspaniała baza wypadowa na Połoninę
    Wetlińską, Caryńską,Smerek, Hnatowe Berdo, Rawki i możliwość
    dotarcia doUstrzyk Górnych a tam Halicz Tarnica, bukowe i cały tzw
    Worek Bieszczadzki
    --
    cymbał bimbał wlazł na dach
    cymbał bimbał z dachu spadł
  • magdatysz 13.03.08, 12:57
    wszędzie :)
  • kruszynka415 14.03.08, 11:13
    Jako Baze tez polecam Wetline.
    Dobre miejsce wypadowe.I koniecznie wstapic wieczorkiem do
    Pubu :"Ludzie z mgly"
  • lawikas 17.06.09, 12:15
    Najlepsze miejsce na wypoczynek w Bieszczadach to
    www.osadamagury.pl/
  • dejw900 10.07.09, 15:59
    Powiem tak: zdecydoanie bardziej wole mazury a miejsce które jest
    warte uwagi to www.osadamagury.pl/ bylem tam 2 razy i
    dostalem upust cenowy. Ogolnie bardzo przyjemna okolica,duze domki w
    których mozna zupełnie swobodnie wypoczywac.
  • margala 21.03.08, 14:28
    Mnie się podoba pasmo Otrytu.
    --
    Zacisze.Info.
    Pekin 2008
  • woja-tech 21.03.08, 19:43
    Wetlina i Połonina w deszczu i mgle. Widoczność na metr. Wspomnienia
    są piękne.
  • sibeliuss 24.03.08, 11:36
    Uuuuuuu :)
    Widzę, że lubisz jazdę ekstremalną :)
    --
    estabilishment
    ---------------
    o bieliźnie
  • dre75 13.03.09, 01:43
    Tak jak mówiono wyżej - jeśli ktoś lubi łazić po górach to najlepiej
    poszukać noclegu w Wetlinie i okolicach. Te okolice to może być
    zarówno w stronę Cisnej (Smerek, Kalnica, Strzebowiska, Przysłup,
    Krzywe) jak również Ustrzyki Górne. Jednak najwięcej sensownych
    szlaków jest w Wetlinie i Ustrzykach G.

Sporo ofert z tego regionu: www.bieszczady.net.pl,
    www.bieszczady.pl, www.naszebieszczady.eu.
  • alamut 26.03.09, 10:42
    JA zawsze wypoczywam tutaj www.osadamagury.pl/ po prostu
    rewelacja!!!
  • abradaka 26.03.09, 10:43
    Bardzo chwalone jest to miejsce www.osadamagury.pl/ piękna
    okolica a ceny atrakcyjne. POzdrawiam.
  • misiuki 26.03.09, 10:44
    widze,ze pojawia sie www.osadamagury.pl/ fajne miejsce i
    cudowna okolica. Takze moge polecic,znajomy był i jest zadowolony.
  • cmentarna.polka 14.04.09, 14:23
    A fe, jaki chamski i prymitywny sposób spamowania!
    Na pewno nie pojadę w miejsce, które ma tak nachalny "marketing"
    --
    Cmentarna Polka
  • babeczkaa 15.04.09, 19:04
    potwierdzam, to nie na tym polega, w tego typu usługach najważniejsza jest opinia prawdziwych klientów przekazywana sobie z ust do ust...a ten spam widze nie tylo na tym forum...na szczęście ja już mam swoje miejsce w Bieszczadach, tam jeżdżę od kilku lat, jest super :)
    --
    Labor est etiam ipsa voluptas
    Jesteśmy już z Wami 4 lata - Subiektywny Przewodnik Babeczki
  • dorazynt 17.06.09, 12:13
    ROk temu byłem w www.osadamagury.pl/ bardzo mi sie podobało.
    Miła obsługa i piękna okolica.
  • sosnowydwor 12.12.09, 10:32
    www.sosnowydwor.pl
  • felicior 27.01.11, 13:47
    Witam
    Wybieram chcę pojechać na kilka dni nad Solinę ale nie wiem na co się zdecydować więc jeśli ktoś z was może mi coś polecic to będę wdzięczny.
  • domekwbieszczadach.eu 07.04.11, 14:25
    Polecam domek letniskowy w m-ci Łączki (4km od Leska), położony w uroczym, zacisznym miejscu, pomiędzy dwoma stawami, otoczony lasem.
    www.domekwbieszczadach.eu
  • krzad 05.07.11, 09:35
    A ja nie polecam jadłodajni "U eskulapa" w Ustrzykach Górnych. Nie lubię być nacinany.
    W kantorku młoda pani podliczyła moje zamówienie z szybkością komputera prawie, ale jak poprosiłem o paragon to już było nieco taniej :-(
    W kibelku trzeba było spodnie podwijać, bo brudno. A byłem w połowie czerwca - żaden sezon, ludzi nie było.
  • ery-k34 29.08.15, 13:33
    Z czystym sercem polecam domki www.slonecznakraina.com w Bukowcu. Wynalazłem to miejsce na forum, sprawdziłem i jestem bardzo zadowolony. Domki są komfortowe, okolica spokojna teren ogrodzony z miejscem parkingowym. Mają również domek w Wołkowyji troszkę bliżej Zalewu Solińskiego, ale tam jeszcze nie wynajmowałem więc nie wiem jak wygląda sytuacja. Pozdrawiam
  • mami789 05.10.15, 09:56
    Dla osób kochających Bieszczady polecam skorzystanie z noclegu w domku letniskowym Słoneczna Kraina. Wysoki standard , domek położony w miejscowości Wołkowyja z dala od głównej drogi.
  • czarn-a30 23.05.16, 09:41
    Miałam okazję odwiedzić to miejsce kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Domek Słoneczna Kraina w Wołkowyji jest bardzo komfortowy i godny polecenia. Cisza, piękne widoki tv, wi-fi i wszystko co potrzebne. Pozdrawiam
  • ortpol 17.10.15, 13:10
    Może tutaj? Całoroczne domki z kominkiem, blisko zapory w Solinie : www.facebook.com/starabida/posts/463241140510303

--
    Pozdrawiam serdecznie

O.
    Siatkarskie koszulki i takie tam ;)
  • olivia02 20.01.16, 14:41
    W Bieszczadach polecam odwiedzić Polańczyk nad jeziorem Solińskim.
    Fantastyczne, ciche miejsce a do tego piękne widoki na jezioro.

Jeśli chodzi o nocleg to też polecam ośrodek 4 Pory Roku w Polańczyku, cena warta wynajęcia:) - poniżej link do strony:)
    www.4poryroku.bieszczady.pl
  • r.emik 24.02.16, 15:56
    Wszędzie jest pięknie. Możesz się zakwaterować nad Soliną, w Polańczyku, w Cisnej czy w Wetlinie; w domkach albo w pokojach czy apartamentach, w zależności od tego ile miejsca i jakiego komfortu potrzebujesz. Tutaj masz link do bazy: Bieszczady noclegi Na pewno coś sobie wybierzesz.
  • pod_rozniczka99 27.02.16, 21:25
    Polecam stronę www.noclegowo.pl/noclegi/bieszczady/ Jeśli nie wiesz gdzie jechać, możesz obejrzeć zdjęcia, poczytać opinie, wybrać nocleg w dogodnej cenie. Same plusy, a pomysł zrodzi się sam. :)
  • piwnikaks 15.06.16, 16:12
    Ja polecam ten poradnik jeżeli jesteś nowy w Bieszczadach:) Masz o wszystkich podstawowych sprawach www.naszebieszczady.com/agroturystyka-w-bieszczadach/
  • kiwik50 16.07.16, 16:49
    Fajnie, że się tam wybierasz! Ja polecam CI tą stronkę masz wszytko zebrane ładnie www.naszebieszczady.com/agroturystyka-w-bieszczadach/
  • wypasowiecwbieszczadach 14.10.16, 23:41
    Jak w Bieszczady, to najlepiej w pobliżu owiec. Można podejrzeć, jak wygląda ich wypas. Można także zobaczyć głupawą minę, jaką ma Xann, kiedy sprawdza wyniki na frazę wypas owiec w Bieszczadach.
  • rafal_steczkowski 16.01.17, 14:02
    tanie noclegi w Bieszczadach znajdziesz na eturystyczny.pl
  • alicjaros 06.03.17, 08:20
    Ja z mężem zawsze jeździmy do Cisnej. Jeszcze nie aż tak daleko ale już można ruszyć w góry. A z drugiej strony jest też gdzie zjeść obiad i zrobić zakupy. Taka odległość w sam raz.
  • madzik2505 06.03.17, 12:12
    My jeśli chodzi o Bieszczady, to również wybieramy okolice Cisnej, a dokładniej Dołżycę i ośrodek Solny. W tym roku również na wakacjach jedziemy w to miejsce. jeśli szukacie fajnej oferty na rodzinny wyjazd wakacyjny, to zajrzyjcie tutaj www.solny.com.pl/oferty-specjalne/wakacje-w-bieszczadach.html My z niej będziemy korzystać, bo wychodzi naprawdę okazyjna cena.
  • jenkins12_12 26.06.17, 20:26
    Z Bieszczad ja zawsze polecam Polaczyk, z tego względu, że mój narzeczony mnie kiedyś tam zabrał i zrobił super niespodzianke walentynkową ;) dzisiaj już mąż
    www.noclegowo.pl/noclegi/polanczyk/
    z ciekawości zerknęłam, bo bazę noclegową mają dużą, więc jest w czym wybierać. Dla mnie najważniejsze jest, aby można było zarezerwować spontanicznie nocleg z tygodnia na tydzień. Ogólnie nie lubie planowanych wakacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Trochę tak jakby cały urok przepada :D
  • jenkins12_12 05.07.17, 22:10
    Polecam ogólnie wybrać się do Soliny ;) My zrobilismy sobie fajny majówkowy wypad i muszę powiedzieć, że było fanastycznie. Nocleg też bardzo łatwo znaleźć i to nawet niedrogi ;)
    www.noclegowo.pl/noclegi/solina/
  • damian1771 12.08.18, 13:09
    Na pewno warto udać się nad jezioro solińskie: bieszczady.land/z-takimi-kosztami-wiazalo-sie-powstanie-jeziora-solinskiego/ i zaporę solińską : bieszczady.land/zobacz-co-kryje-sie-w-sercu-solinskiej-zapory/
    A jeśli chodzi o góry to oczywiście tarnica : bieszczady.land/przewodnik/tarnica/
  • magda_podroze 16.08.18, 15:10
    Rewelacyjne miejsce z klimatem do spania w Bieszczadach. Cud miód :)
    www.soshe.pl/2017/09/miejsca-z-klimatem-bieszczady-dom.html
  • faraon.drugi 09.09.18, 20:56
    Nikt nie poprawia niechlujnego tytułu? Nie razi was?
    Polecam Lutowiska. Stanica Kresowa Chreptiów. Super baza na chodzenie po BIESZCZADACH.
    Jedzenie tez doskonałe. Dzisiaj pogoda obłędna:)
  • grzegorzzielinskii 02.10.18, 18:43
    ja korzystałem ostatnio z takiej fajnej strony turystycznej gdzie są informacje o najlepszych miejscach w Bieszczadach lin zostawię poniżej

• rzdrozny1 08.11.18, 10:26
    Warto na Bukowe Berdo i Połoninę Caryńską. Tu parę słów: jadziemlecim.wordpress.com/2018/11/07/bieszczady-jesienia/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka