• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nadciśnieniowcy- czy to normalne objawy? Dodaj do ulubionych

  • 25.09.07, 12:18
    Witam , Znalazłąm to forum całkiem niedawno. Może ktoś ma podobne
    objawy i podzieli się ze mna jak z nimi walczył?
    mam 34 lata. Od czerwca leczę się na nadciśnienie.
    Do tej pory brałam Betaloc 1/4 i prestarium 1/2 - efekt
    krótkotrwały - ok. 2 m-ce. Ostatnio od końca lipca zaczął mnie
    męczyć kaszel. Myślałam ,ze to alergia. Łykałam tabletki i syropy na
    alergię. Bez efektu. Na tym forum przeczytałam,że presterium moze
    wywolywać kaszel. Udało mi sie dodzwonić do mojej kardiolog. Kazała
    natychmiast odstawić i w zamian brać Micardis 40mg.
    Przedwczoraj wzięlam pierwszy raz na wieczór. Po ok. godzinie
    dostałam mocnego kazszlu który sprowokował wymioty. Czy to moze
    działać np. tak szybko ten nowy lek? Mimo, że kaszle często -
    alergia - nigdy nie skończyło sie to wymiotami.
    Ogólnie czuję sie fatalnie. Mam zawroty głowy, które często budzą
    mnie w nocy. Prawie codziennie mam mdłości - czuje jakby gule w
    gardle. Nie mam siły, nic mi sie nie chce tracę wiarę w to że będę
    taka jak kiedyś- wesoła, towarzyska, z energią. Mam troje małych
    dzieci i coraz trudniej mi się uporać ze wszystkimi
    obowiązakmi.Czuję, ze jestem wiecznie skrzywiona i dziwię sie że mój
    mąz ma do mnie jeszcze cierpliwość.
    Coraz częściej dopada mnie dół i beczę byle czego.
    Czy to normalne?
    Edytor zaawansowany
    • 25.09.07, 18:55
      Mam nadzieje,że poszłaś do lekarza.Jesli nie - zasuwaj "natychmiast"
      Przy wysokim ciśnieniu 190/140 czy nawet 200/.. miewałem nudności,mdłości.Ale
      może to zupełnie co innego -także zasuwaj do lekarza.
      • 26.09.07, 12:01
        Dzieki już wczoraj dostałam kopniaka od taty i męża i zadzwoniłam
        umówiłam sie dziś na wizytę. Mam nadzieję, ze coś znajdzie i ew.
        zlikwiduje problem
        Pozdrawiam
    • 14.03.08, 19:54
      witam wiesz te niektore leki wlasnie na cisnienie powoduje kaszel a tak pozaty
      ja tez biore betalog zok50mg juz rok i paxtin na nerwice lekowa a od paru dni
      mam skoki cisnienia niewiem czy to nie od hormonow ktore bralam na cyste w
      ubieglym miesiacu ,,,,wczoraj jak mi skoczyylo to myslalam ze spadne z fotela
      takie zawroty tez sie dziwie ze najblizsi maj do mnie nerwy bo ja sama juz
      odchodze od zmyslow takie problemy z cisnieniem itp doprowadzaja mnie do nerwicy
      mam syna a najchetniej bym nic nie robila nieraz powiedz mi ile najwiecej mialas
      tego cisnienia?odp na poczte jak niechcesz tu na forum pozdrawiam
      • 23.03.08, 18:08
        Witaj ja musiałam odstawic prestarium własnie ze wzgledu na kaszel skontaktuj
        sie ze swoim lekarzem i opowiedz mu o o swoich objawach :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.