• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Nie mam zadnego doswiadczenia, a chce posadzic dziecku maliny na dzialce. Wiem, ze naslonecznione miejsce, ale jaka odmiane posadzic, na czym, podsypac jakims nawozem? Jak przycinac? Łopatologicznie, please!
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/275deb0a78.png
    • {Barasia} nie ma [?] żadnego doświadczenia w szukaniu w archiwum tego forum, a może ma chęć pogwarzyć onlajnowo, a chce posadzić dziecku maliny na dzialce.

www.e-ogrody.com/a-031-maliny.html
      Chyba nie wie, że „...podsypać jakimś nawozem..." może młodą, świeżo posadzoną malinę uśmiercić.

O cięciu - świeżutkie, z archiwum wzięte:

forum.gazeta.pl/forum/w,309,126998986,,ciecie_malin.html?v=2
    • Barasia - Lepiej nie dawać żadnego nawozu na samym początku. Jeśli nie będą rosnąć jak byś chciała to możesz dać wtedy www.sklep.mizar.com.pl/insol-1l-p-230.html dobrze działa :)
    • W zeszłym roku posadziłam dwa krzaczki mali. Krzaczki za dużo powiedziane - dwa badyle ok 30 cm. O dziwo badyl zaowocował i to chyba z powtórkowym owocowaniem. Jakieś 10 dni temu przycięłam mojego badyla - z ok 50 cm na 20. Nie wiem czy dobrze, ale kijek w przeciwieństwie do sąsiadującego agrestu nie wykazywał objaw puszczania nowych pączków. Aby pobudzić rozkwit skusiłam się na cięcie . No a teraz mam wątpliwości. POMOCY!!! Niby patrzę na cięcia malin jak i kiedy, ale nie mam pojęcia co to za odmiana i czy się nie pospieszyłam?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.