• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

PALMA KOKOSOWA - jak pielęgnować ??? Dodaj do ulubionych

• 24.11.05, 14:41
    Kupiłem bo ładnie wygląda. Ale nie wiem jak podlewać. Podobno rośnie do 30 m (!!!)
    Zaawansowany formularz
    • 24.11.05, 20:10
      > Palmy kokosowe nie sa dobrymi roslinami domowymi!

> Cokolwiek bedziesz robil, poza chwilowa ciekawostka, bedziesz pielegnowal
      swoje rozczarowanie...
      • 25.11.05, 05:24
        Moja palma kokosowa przeżyła 4 lata. Stała w miejscu widnym ale nie na słońcu.
        Wstawiłam ją do dość dużej osłonki, na dno której dałam warstwę keramzytu,między
        doniczkę i osłonkę tez dałam keramzyt. Podlewana była do osłonki tak żeby nie
        moczyć orzecha z którego wyrastały liście. Nigdy nie była przesadzana, bardzo
        żle to znosi - ma kruche korzenie. Przez te 4 lata pojawiło się kilka nowych
        liści, stare schły.
        Na liście 30 metrowe nie licz, będą miały "tylko" 2-2,5 metra.
    • 25.11.05, 22:47
      Chwilowa zabawka, chyba, że do dyspozycji jest wielka, wilgotna szklarnia z
      zimowym doświetlaniem.
      • 26.11.05, 16:50
        Chwilowa zabawka - pewnie czym są 4 lata wobec wieczności?
        • 26.11.05, 20:01
          • 29.11.05, 07:59
            Po raz 120043627 dziekuje Amadynie ze przypominasz uczestnikom że warto jednak
            skorzystac z wyszukiwarki!
            Jurek
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.