Dodaj do ulubionych

Drzewka owocowe kolumnowe

• 11.11.06, 21:29
    szczerze mowiac nie widzialam, ale te zdjecia to jest pic na wode:D

tzn bardzo prawdopodobne, ze sa takie odmiany, ale to cos na zdjeciach to sa
    dosc nieudolnie ponaklejane owoce na fotke drzewka:D
    a na wisience to i liscie sa jakies dziwnie blyszczace:D

Pauli
    --
    bywam na Łysej Górze:)
  • 11.11.06, 21:32
    To, że zdjecia są "podrasowane" to nie mam wątpliwości ;-), ale szukam ich ze
    względu na możliwość uprawy w pojemnikach i to, że zajmują mało miejsca.
  • 11.11.06, 21:50
    Wrzuć na wyszukiwarkę "drzewa owocowe o pokroju kolumnowym". Pokazuje się co
    nieco, m.in. szkółki.
  • 11.11.06, 23:15
    Te linki ktore zamiescilas, to od ogrodnika wysylkowego Ahrens+Sieberz w
    Niemczech. Kupilam u nich m.in. taka jablonke i renklode. Renkloda nie miala
    jeszcze owocow, jablka jadlam, byly pyszne i sporo ich na tym jeszcze malym
    drzewku bylo. Oba drzewka w tym roku zasadzone. Kupilam tez takie "kolumnowe"
    porzeczki. To faktycznie swietne odmiany. Ale w ich katalogu (maja tez stronke
    w internecie) zauwazylam, ze nie kazdy chyba gatunek nadaje sie na balkon, wiec
    kupujac zwroc na to uwage. Czy oni wysylaja tez do Polski?
    --
    日増しに秋も深まり
  • 11.11.06, 23:40
    no, bardzo kiepsko rasowane te fotki, czereśnie nie mogą mieć młodych liści w
    czasie owocowania, jabłka to prymitywne wklejki, a śliwki mają na oko 1,2 liścia
    na owoc, no suuuper wydajność ;) Ale jeśli chodzi o kolumnowe odmiany to kilka
    lat temu czytałem o nich w Działkowcu, zresztą mam gruszę która owocuje
    praktycznie na przewodniku.
  • 12.11.06, 08:53
    katalog, to katalog. Kupilam u nich rowniez maliny, ktore tak nienaturalnie na
    zdjeciach wygladaly. A potem byly owoce rownie piekne jak na zdjeciach:))))
    --
    日増しに秋も深まり
  • 12.11.06, 09:12
    To są drzewka typu balerina, albo ballerina, produkuje je ktoś na Śląsku.
  • 17.11.06, 11:10
    Ha, szukalam cala jesien i poddalam sie w koncu. Baleriny znalazlam , owszem u
    Niemcow. W polskich szkolkach nie wiedzieli o czym do nich rozmawiam. Sugerowali
    specjalene prowadzenie drzewek ale przeciez nie o to chodzi. Ten rodzaj drzewek
    ma wlasnie taki pokroj i nie trzeba przy nich dlubac.
  • 17.11.06, 20:59
    www.fruitstore.pl/
    --
    Złośliwość to duch krytyki, a krytyka rodzi postęp i uświadomienie - T.Mann

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.