• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jak zwalczyć chrzan w ogrodzie? Dodaj do ulubionych

• 21.05.07, 11:11
    Mam ogromny problem, w całym ogrodzie rozprzestrzenia się chrzan i nijak nie
    da się go zwalczyć, proszę o radę czy ktoś zna jakiś skuteczny sposób walki z nim?
    Edytor zaawansowany
    • 22.05.07, 11:36
      Wykopac, umys, oczyscic, zetrzec lub przepuscic przez maszynke (przy tej
      czynnosci radze zalozyc na maszynke/tarke worek foliowy) przyprawic (cytrynka,
      majonez, ect) i podac do stolu - satysfakcja gwarantowana!!!
      Jezeli po tym zabiegu nadal bedziesz chciala pozbyc sie chrzanu pozostaje ci
      tylko roundap...
      • 23.05.07, 21:59
        Oj wiem co czujesz... Ja już dwa lata walczę z chrzanem... Efekt daje tylko
        (TYLKO!!!) całokowite usunięcie wszystkich rozłogów. Ale to bardzo trudne. Samo
        usunięcie głównego korzenia nie pomaga. Wystarczy mały kawałeczek bocznego
        korzonka i zabawa zaczyna się na nowo...Zwykły rundap nie działa. Więdną tylko
        liście a z korzenia wyrastają nowe. Teraz kupiłam jakiś mocniejszy środek, i
        pan w sklepie mówił żeby punktowo tym smarować. zobaczymy...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.