Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

nasz serwis olimpijski - o czym chcecie czytać...

07.02.02, 10:04
    ...czy tylko o Małyszu, czy też liczycie na duże teksty o występach
    biathlonistów, panczenistów, snoboardzistów...
    A może interesuje Was co robią gwiazdy światowego sportu: kanadyjscy hokeiści
    albo austriaccy alpejczycy.
    A może czekacie najbardziej na komentarze publicystów Gazety?
    Co Wam się podoba, a co nie, w naszym serwisie olimpijskim
    Czekamy i dziękujemy za każdy wpis

Edytor zaawansowany
    • Gość: Aga IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.02, 11:31
      redakcja napisał(a):

> ...czy tylko o Małyszu, czy też liczycie na duże teksty o występach
      > biathlonistów, panczenistów, snoboardzistów...
      > A może interesuje Was co robią gwiazdy światowego sportu: kanadyjscy hokeiści
      > albo austriaccy alpejczycy.
      > A może czekacie najbardziej na komentarze publicystów Gazety?
      > Co Wam się podoba, a co nie, w naszym serwisie olimpijskim
      > Czekamy i dziękujemy za każdy wpis
      >
      >
      >
      Jest to dobry pomysł. Nie tylko jeden Małysz jest na świecie - wszystcy się nim
      zachwycają bo jest dobry, ale ta cała fama wobec jego osoby już mi zbrzydła.
      TVP pokazuje tylko Małysza, a co z innymi sportowcami którzy także pojechali na
      Olimpiadę - gdzie oni są.
      Mam nadzieję, że Gazeta postąpi trochę innaczej, że będą artykuły do poczytania
      nie tylko o skoczkach ale też o występach innych sportowców z innych dyscyplin.
      Wyniki są ważne, ale można byłoby też zamieścić trochę ciekawostek z życia innych
      sportowców.

Pozdrowienia
    • Gość: beenka IP: *.mnc.pl 07.02.02, 11:40
      Nie interesuję sie specjalnie sportem, ale z przyjemnościa czytam informacje o
      sportowcach, w ten szczególnie ważny czas olimpiady, no i wiadomo chciałabym,
      aby Polacy wygrywali. Ale cieszą mnie sukcesy wszystkich, bo nie spadły z
      nieba, a zostały wypracowane. Najciekawsze są zawsze korespondencje od tych,
      którzy są najbliżej sportowców i na takie liczę. A za naszych trzymam kciuki.
    • Gość: Schilla IP: 195.116.246.* 08.02.02, 21:00
      Ja bym chciala przeczytac jakis wywiad z Martinem Schmittem.
    • wodzunio 07.02.02, 12:54
      Chcemy wiadomości o wszystkich polskich sportowcach startujących w Salt Lake
      City. Musimy ich przecież rozliczyć z występów na Olimpiadzie :).

Ps.
      Czy Szanowna Redakcja Gazety Wyborczej może zasponsorować wyjazd od Koreii
      małej grupce kibiców naszej kochanej reprezentacji narodowej w piłce nożnej?
      Obiecujemy swoją postawą godnie reprezentować Polskę jak i naszego sponsora.
      Z góry dziękuję za pozytwne rozpatrzenie naszej prośby.
    • milarka 07.02.02, 13:08
      Ja też chętnie się zabiorę do Korei :))))

A co do Olimpiady...
      To koniecznie chcemy wiedzieć wszystko o Polakach, ale również czekamy na
      informację o różnych wielkich sportowcach, a także na przeróżne ciekawostki
    • Gość: Mluxus IP: 213.25.246.* 08.02.02, 16:01
      Wlasnie droga GW.

Czaje sie juz od dluzszego czasu na wszelkie konkursy gdzie mozna wygrac
      upragniony wyjazd do Korei. O finansowaniu z wlasnej kieszeni nie ma co marzyc -
      musialbym zbierac przez 20 lat (biorac pod uwage ze mam jak dotad tylko 18 ;).
      Jak do tej pory wyczailem tylko jeden konkurs Polsatu i Coca-Coli, no ale
      niestety szczescie sie nie usmiechnelo. Co GW na to, aby oglosic jakis
      konkurs/losowanie/cokolwiek na jedna dodatkowa miejscowke do Korei i Japonii?
      Relacje tez moge pisac - w ramach zadosc uczynienia :)))

Teraz a propos wiadomosci Olimpijskich.
      Warto zwrocic uwage na nazwe danej imprezy - nie zadna Malysziada, lub
      Hanniada, wiec pytanie o czym chcemy czytac na stronach Gazety.pl jest chyba
      nie na miejscu. Interesuja mnie wszystkie dyscypliny, nie tylko na te gdzie
      startuja Polacy. I prosze nie deprymujcie niektorych sportow typu Curling...To,
      ze w Polsce nie ma on tradycji i nie ma u nas nim zainteresowania to jednak
      zloty medal wcurlingu nie rozni sie wiele od zlota w slalomie gigancie czy
      skokach narciarskich. Nie samym Malyszem czlowiek zyje. Poza tym pamietajmy ze
      Malysz indywidualnie skacze 10ego i 13ego, a cos mi sie zdaje ze igrzyska
      trwaja nieco dluzej...

Uzdrawiam / Mluxus
    • Gość: Janek IP: *.he.net 07.02.02, 13:16
      Redakcjo! Nie mam zastrzeżeń do serwisu olimpijskiego, bo jest spoko. Ale
      zróbcie coś z tym prowokatorem "znawcą" bo naprawdę uprzykrza życie
      forumowiczom! Najlepiej usuwajcie te wątki do oślej ławki!
      Wkurzający jest też hihihihi (nie mylić z hi-hi) który również bawi się w
      prowokacje. Nie ważne jaki jest temat wątku, on ciągle pieprzy swoje: samogon,
      kompleksy, gwizdanie...

Praktycznie nikt z forumowiczów nigdy nie poparł żadnej z tych dwóch osób, ale
      większość dopisuje się pod ich postami NIE ZGADZAJĄC się z tym by tacy nędzni
      prowokatorzy zaśmiecali to forum! Wszyscy są przeciw bo to jest forum O SPORCIE.
      Kiedyś pod swoją ksywką tu pisałem, przez ostatnie kilka tygodni ani posta, aż
      do dzisiaj. Myślę że podobnych forumowiczów któzy ograniczyli przez tych
      buraków aktywność na forum jest więcej!

Kto popiera wniosek do redakcji o przesunięcie tych matołów "zanwcy"
      i "hihihihi" na oślą ławkę, niech się tu wpisze! Oczywiście dotyczy to także
      innych kretynów, którzy zmieniają ksywy (np. "Sven") ale ci dwaj są łatwi do
      usunięcia bo się logują!

OSŁY NA OŚLĄ ŁAWKĘ

Kto popiera?

1. Janek

?
    • Gość: lalka IP: *.dip.t-dialin.net 07.02.02, 13:26
      Nie powiem, zebym byla wielbicielka ktorejkolwiek z wyz. wymienionych osob. Ale pomysl , zeby kogos z Forum automatycznie usuwac..... przeciez
      to bzdura. Walka z prowokatorami powinno byc ich olewanie. Sama niestety czesto daje sie podpuszczac, ale obiecuje poprawe. Jest oczywiscie
      jeszcze jedna mozliwosc. W niektorych portalach na porzadku dziennym jest etatowe podpuszczanie forumowiczow. Kto wie, jak jest tutaj.
      Co do serwisu olimpijskiego-chcialabym poczytac o wszystkich Polakach, ale o ich wystepach, treningach itp. Bez sensacyjek i plotkowania nt. kto z
      kim gra w karty i
    • fargo 07.02.02, 13:53
      Popieram Janka, znawca jest osłabiający i należy go wywalić. Niech chociaż nie
      przeszkadza w trakcie olimpiady.
    • ellivia 07.02.02, 14:39

O Małyszu też ,ale w umiarkowanych ilościach. Nie jeden tylko Małysz pojechal
      przecież na olimpiade.
      "Zamawiam" artykuly na temat łyzwiarstwa figurowego!

• Gość: lech IP: *.radiomerkury.pl 07.02.02, 22:45
      Serwis poswiecony igrzyskom jest rewelacyjny, ale zwracam uwage na szybkosc
      podawania informacji. Przyklad? Jest 7 dzien lutego, godz. 22.45. Malysz
      rozpoczal trening o godz. 20.30 polskiego czasu. To jego pierwsze skoki po
      ponad 10 dniach odpoczynku. Warto by podac wyniki. Tym bardziej, ze treningi
      nie sa nigdzie pokazywane...
    • Gość: radziwił IP: *.gorlice.sdi.tpnet.pl 08.02.02, 17:12
      pisać o wszystkim, co najwyżej manipulować proporcjami - wiadomo, że tam gdzie
      szanse polaków są większe, albo pózniej wyniki lepsze - pisac trochę więcej

a jeśli chodzi o skoki to KURWA MAĆ - nie tylko o małyszu!!! już wiem, że
      hannawald był w każdym treningu pierwszy, a małysz drugi - ale kto był trzeci?
      czwarty? dziesiąty? jakie skoki mieli mateja, pochwala, skupień itp.? więcej
      informacji!

a po konkursach DUŻO WYWIADÓW (choćby mini) z zawodnikami i trenerami!!!!! (nie
      tylko polskimi)
    • Gość: luksus IP: *.cafemedium.pl 08.02.02, 17:24
      Chcę przecztac,że ADAM ma 2 złote medale.
    • Gość: nana IP: 192.168.100.* / *.bmj.net.pl 08.02.02, 17:52
      piszcie o każdej dyscyplinie, która znajduje się w programie ZIO w sposób
      wyczerpujący, tak aby każdy kto nie interesuje się skokami mógł coś ciekawego
      znależć. W końcu Adam Małysz to nie jedyny sportowiec biorący udział w ZIO!!!
    • Gość: sdf IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.02, 22:05
      wszystko byle nie o hannavaldzie-moze być szmit hautameki czy ktokolwiek tylko
      nie ten histeryk który ze skoków zrobi w przyszłości zawody anorektyków.
      Panowie - to naprawde niebezpieczne będzie jak inni zaczną go naśladować. to
      zaczyna być po prostu chore - jak przypuszczam bez interwencji FIS w przyszłym
      roku czołową piątkę P.Ś. Hoffer będzie mógł zmieścić pod pachą. Prosimy o
      trochę opinii o przyszłosci tej dyscypliny. Nic nie wiemy o tym jaka jest
      naprawdę specyfika biatlonu gdzie głowa chyba jeszcze ważniejsza niż w skokach.
      Czy łyżwiarstwo to jeszcze sport czy towarzystwo wzajemnej adoracji-tematów
      mnóstwo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka