Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sportsmenki coraz bardziej porozbierane

IP: *.icpnet.pl 29.10.10, 12:17
    No jako 100% samiec alfa :] powiem wam, że mnie to bardzo irytuje, bo np: siatkarki mają stroje prawie identyczne do tańczenia na rurze w barze ze striptizem. no niewiele brakuje.

sport to sport, tym powiem zostać, na kobiety powinniśmy patrzeć jak na zawodowych sportowców, a nie zgrabne pupy.
    takie moje zdanie.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: 100% samiec beta IP: *.zone14.bethere.co.uk 29.10.10, 13:59
      to ty chyba nie jestes nawet samcem a co dopiero mowic o alfa! :P

Kobiety maja przyciagac na trybuny gra oraz wygladem co juz dawno zauwazylem Pan Niemczyk :)
    • Gość: 1000 procent IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.10, 14:53
      dlatego nie cierpie sportow zimowych
    • Gość: flaco2009 IP: *.cpe.marton.net.pl 05.11.10, 14:40
      Nie przesadzaj , Kowalczyk w obcisłym stroju to też miły widok. A i buzi nie musi się wstydzić .
    • Gość: artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 03:07
      Że tak zacytuję:
      "Lepiej spojrzeć na ładną dziewczynę niż być gejem"
    • Gość: phihp IP: 77.223.238.* 29.10.10, 17:07
      Numer 6 na zdjęciu numer 6 - palce lizać.
    • Gość: taka jest prawda IP: *.centertel.pl 29.10.10, 23:18
      oglądając te zdjęcia ejakulowałem
    • Gość: jangcy IP: *.acn.waw.pl 03.11.10, 22:14
      Powinno byc ostrzeżenie ze to beda zdjecia dla ludzi o mocnych nerwach.
    • Gość: q-ku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 16:34
      nie jestem kibicem, nudzi mnie to ale na sport damski okiem rzucę
    • Gość: :) IP: *.251.158.202.threembb.ie 29.10.10, 15:38
      czy ktoś kiedyś widział sport przez duże 'S' w wykonaniu kobiet? :) o połowę mniejsze umiejętności niż w wykonaniu mężczyzn, więc trzeba czymś ściągnąć publikę bo bez tego nie będzie sponsorów :) ma się podobać a nie walczyć o rekord świata obu płci..
    • koham.mihnika.copyright 30.10.10, 00:42

--
      "Power is the ultimate aphrodisiac" - prezes JK za Henry Kissingerem.
      koham.mihnika© - alter ego koham.mihnika
    • Gość: J. IP: *.home.aster.pl 30.10.10, 15:17
      Racja. Zwłaszcza jeśli chodzi o gimnastykę artystyczną.
    • Gość: J. IP: *.home.aster.pl 30.10.10, 15:24
      Racja. Zwłaszcza jeśli chodzi o gimnastykę artystyczną i pływanie synchroniczne.
    • Gość: hfghfg IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.10.10, 15:43
      pier.... nie oglądam tych sladszotów. póki ktoś tego nie zbije w jedną stronę. Starczą już wasze tytuły naciągające na klikanie.
    • Gość: magda IP: 212.76.46.* 29.10.10, 16:15
      najpiekniejsze zawsze są biegaczki. Zazdroszczę brzuszków Polkom ze sztafety. Są super.
    • Gość: tebe IP: *.dhcp.embarqhsd.net 29.10.10, 16:47
      a po co te numery startowe sa takie wielkie???A zapomnialem bo trzeba tam upchnac jak najwiecej reklam czyli money,money!!!
    • Gość: zewsząd i znikąd IP: 178.73.48.* 29.10.10, 16:58
      Gość portalu: 100% samiec alfa napisał:
      > sport to sport, tym powiem zostać, na kobiety powinniśmy patrzeć jak na
      > zawodowych sportowców, a nie zgrabne pupy.

Ano właśnie. I przypominam, że sport nie jest tylko dla samców alfa, ale także dla kobiet. A ja się czuję upokorzona epatowaniem kobiecą golizną. Czuję się upokorzona traktowaniem kobiet tak, jakby ich zdolności, ich sprawność, ich inteligencja nie miały żadnego znaczenia, jakby cała wartość kobiety zawierała się w tym, czy faceci się ślinią na jej widok.
      Sportsmenki mogą być wzorcem dla dziewcząt - i nie chciałabym, by także od tej strony dopadał te dziewczynki wszechobecny przekaz: masz się podobać i masz chcieć i lubić się podobać, twoje ciało służy uciesze mężczyzn.
      Gdzie w tym systemie jest miejsce na dokonywanie wyborów? Co pozostaje kobiecie? Radykalne odrzucenie systemu albo poddanie się jego regułom? Czy wolny wybór jest tak naprawdę wolny, kiedy od najmłodszych lat tresuje się dziewczynki do wpasowania się w ten system?
      Na chwilę obecną nie widzę wyjścia z sytuacji poza przypominaniem o istnieniu tego uwikłania. I mozolnym ścieraniu "nadwyżki znaczeniowej" seksu i seksowności, tak, by seks przestawał uchodzić za szczególnie ważną sferę życia; by to, że ktoś nie lubi seksu było tak samo zwyczajne jak to, że ktoś nie lubi Mazur albo śliwek; by nasze zdanie na temat tego, czy ciało lepiej pokazywać, czy zasłaniać - było przezroczyste, postrzegane jako wyraz naszej indywidualności, a nie podziału na "wyzwolone" kobiety w krótkich spodenkach i "zakompleksione" kobiety zakrywające ciało.
    • Gość: Morro IP: *.is.net.pl 29.10.10, 19:18
      Jak możesz nie lubić śliwek?
    • Gość: sportsmen IP: *.chello.pl 30.10.10, 00:45
      co za lolek, brzuch, chipsy, piwo, kierownik średniego szczebla w hurtowni i czuje się alfa haha
    • Gość: holaola IP: *.dreamhost.com 05.11.10, 07:33
      > Ano właśnie. I przypominam, że sport nie jest tylko dla samców alfa, ale także
      > dla kobiet. A ja się czuję upokorzona epatowaniem kobiecą golizną. Czuję się up
      > okorzona traktowaniem kobiet tak, jakby ich zdolności, ich sprawność, ich intel
      > igencja nie miały żadnego znaczenia, jakby cała wartość kobiety zawierała się w
      > tym, czy faceci się ślinią na jej widok.

Słusznie prawicie kumo.
      Faceci na "widok" nic innego nie potrafią tylko się "ślinić", jak dziady 90-cioletnie.
      Bo faceci to takie prymitywne śliniące się bydlątka.
      Natomiast "panie" na widok "ciacha" rozkwitają całym bukietem subtelnych
      uczuć gdyż są takie uczuciowe i w ogóle bardzo złożoną mają psychikę,
      tak delikatną i skomplikowaną, że żaden prosty śliniak nie zrozumie ile jest warta (Euro, oczywiście)

A damska inteligencja i zalety to największe są u wszelkich pokrak,
      prymitywnych maszynek do zimnych kalkulacji, opartych na czterech działaniach.

Gratuluję postępu, braku uprzedzeń i tolerancji. Czuj ch...
    • koham.mihnika.copyright 30.10.10, 00:41
      ogladam wylacznie dla sportu ;)
      --
      "Power is the ultimate aphrodisiac" - prezes JK za Henry Kissingerem.
      koham.mihnika© - alter ego koham.mihnika
    • wirone 30.10.10, 11:35
      Jeżeli dla kogoś "Siatkarki - pierwszy przykład z brzegu" jest sexy, to brawo :/ Slajd kolejny - dla porównania mężczyźni :| no co za kretyn to przygotowywał? Skoro artykuł (choć to za mocne słowo dla tego gniotu) jest o sporcie kobiet, to co po zdjęcia męskich tyłków?

Swoją drogą denerwujące jest sztuczne nabijanie ilości wyświetleń przez gazetę, w czasach dynamicznych stron internetowych wczytywanie każdego kolejnego zdjęcia z galerii jako osobnej strony jest żenujące..

--
      Zrób coś dla siebie, rozwijaj się :)
    • cannabinolpl 01.11.10, 18:44
      podpisuję się. podpisuję się także pod bojkotem tego typu tzw. artykułów - nabijaczy kliknięć.
      to jest na takim samym poziomie jak spam. wstyd panowie z Czerskiej, wstyd.

mam nadzieję wszelako, że reklamodawcy rownież nie są ślepi.

--
      kawalek-czlowieka.blog.pl
    • Gość: J. IP: *.home.aster.pl 30.10.10, 15:21
      Ja tam gram w siatkówkę i powiem Wam, że te spodenki a la majtki są po prostu megawygodne i najlepiej się do tego sportu nadają, współczuję panom latających galotów :)
      Aha, i nie wyobrażam sobie gimnastyczek artystycznych w dresie czy stroju piłkarza. Przecież tam chodzi o to, żeby było pięknie. I jest :)
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 09:27
      Gość portalu: J. napisał(a):

> Ja tam gram w siatkówkę i powiem Wam, że te spodenki a la majtki są po prostu m
      > egawygodne i najlepiej się do tego sportu nadają, współczuję panom latających g
      > alotów :)
      > Aha, i nie wyobrażam sobie gimnastyczek artystycznych w dresie czy stroju piłka
      > rza. Przecież tam chodzi o to, żeby było pięknie. I jest :)

Otóż to. Obcisłe kostiumy (z lycry lub innych termoaktywnych włókien) są po prostu wygodniejsze i bardziej higieniczne (m.in. lepiej odprowadzają pot). Myślicie, że dlaczego rowerzyści jeżdżą w obcisłych lycrowych spodenkach? Bo prześwitujący męski tyłek przyciąga więcej widzów w czasie Tour de France? Dajcie sobie spokój z takimi teoriami. Jest to taka sama odzież robocza jak w przypadku innych zawodów.
    • falco2009 05.11.10, 15:01
      Od czterdziestu lat jeżdżę na rowerze .Ostatnie kilkanaście na szosowym . Przez ten czas obserwowałem jak zmienia się odzież sportowa. I maja rację ci, którym nie tylko "jedno" w głowie .Spodenki z lycry są obcisłe , ale nie po to by epatować "czymś" , tylko po to by czegoś sobie nie obetrzeć od np. bawełnianych spodenek , luźnych gaci etc. A co do kobiecej sportowe mody to jest jeszcze jeden aspekt .Kiedyś sportsmenki to były przede wszystkim babo-chłopy a stroje były prawie identyczne jak męskie / wyłączają biustonosze/ Nie wykluczam ,że teraz same a nie z woli samców podkreślają to ,że są ładne i zgrabne . To grzech ?
    • Gość: kalesony IP: *.dreamhost.com 05.11.10, 07:42
      No dobrze ale skąd ta pruderia odnośnie męskich strojów?
      Czy to jakiś szariat a rebours?
    • Gość: zxcv IP: *.gorzow.hypnet.pl 30.10.10, 23:37
      No przykro mi ale jak się pracuje to się robi to co szef każe. Sport amatorski można sobie uprawiać w worku od ziemniaków. W sporcie profesjonalnym chodzi o przyciągnięcie jak największej publiczności, co daje pieniądze przekładające się w jakiś tam sposób na zarobki sportsmenek. Zresztą wątpię żeby Paniom z artykułu jakoś szczególnie taki strój przeszkadzał, przecież pokazują przeważnie znacznie mniej niż na plaży.
    • Gość: opiel IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 192.168.1.* 31.10.10, 12:33
      Cheerleaderki to inna kategoria. One właśnie mają za zadanie przyciągać ludzki wzrok wyglądem, wdziękiem i poruszaniem się, a sportsmenki są od uprawiania sportu.
    • j666 07.11.10, 19:25
      Cheerleaderki ze zdjęcia są mniam mniam :-)
      I bardzo się ucieszyłem, że to Polska właśnie, świetne dziewczyny mamy!
    • Gość: pavvel IP: 46.113.42.* 31.10.10, 19:30
      Ludzie! nie dajcie się robić w jajo. Bojkotujmy artykuły typu zdjęcie+dwa zdania i trzeba zmienić stronę.
      W ten sposób zmuszają nas tylko do nabijania im licznika reklam.

Bojkotujmy to!
    • Gość: Olek IP: *.chello.pl 05.11.10, 15:09
      Dokładnie, też tak uważam.
      13 kliknięć żeby przeczytać (skromną) zawartość.
      Beze mnie.
    • Gość: Łowca lamerów IP: *.centertel.pl 02.11.10, 19:47
      No, to niedługo przejdziesz do fazy Beta, a później to już będzie pełnowartościowy produkt finalny - wersja 1.0 ;-)
    • Gość: racja IP: 91.211.84.* 03.11.10, 10:20
      Kobiety w sporcie sa bardzo kiepskie dlatego własnie maja emanowac seksem by przyciagac facetów na widownie.Dlatego mam zanic taki sport cenie natomaist sport amatorski bo tam kobiety graja dla siebie nie dla kasy i ubieraja sie normalnie .Jeszce troche to obowiazkowo bedzie duzy dekolt tak by cyski były nawierzchu.:) To miłe dla ok ale wtedy sport sie nie liczy.
    • Gość: Jakut IP: *.dsl.scarlet.be 03.11.10, 18:05
      z takimi wstetnymi mordami musza cos innego pokazywac, az wstret bierze
    • Gość: Off IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 19:38
      ...sportowcy występowali nago. Co prawda tylko mężczyźni, ale postęp światopoglądowy, jaki dokonał się przez ostatnie 2000 lal, pozwala rozszerzyć tę chwalebną zasadę również na kobiety. ;p
    • johnny_p 04.11.10, 22:17
      Tu sie traktuje kobiety jak kawalek miesa - ale robi to oboz postepu, wiec wszytko w porzadku. Na pewno?
      (ale i tak winny jest Kosciol, Rydzyk i Kaczynski)
    • pulomiot 05.11.10, 08:37
      wystające z nogawek, tak?
    • falco2009 05.11.10, 14:46
      Faktem jest ,że kobiety nie brały udziału w igrzyskach ,ale faceci nie byli skrepowani ubiorami . Patrząc na stroje w niektórych dyscyplinach nie dopatrywałbym się podtekstów seksualnych tylko wygody . W wielu przypadkach paniom i panom najlepiej startowałoby się na golasa ,ale ten numer nie przejdzie ze względów reklamowych : do czego przyczepić ?
    • Gość: grey IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.10, 23:34
      Chyba ze względów obyczajowych i religijnych. Reklamy zawsze można tymczasowo wytatuować (henna) czy namalować (są "farbki" do malowania ciała)
    • Gość: xx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.10, 09:09
      Na Cyprze w Phafos jest mozaika z przed ok. 5000 lat na której 3 kobiety biegną w stroju
      obecnie nazywanym "bikini".
    • Gość: Maciuś IP: 178.73.49.* 05.11.10, 15:34
      A niby dlaczego dziewczyny uprawiające sport nie mają wyglądać przy tym seksownie? Sport na tym nie traci a widowisko zyskuje.
    • Gość: sobol IP: *.plbyd.pl.int / 172.23.30.* 05.11.10, 16:53
      nie wiem czy ktoś pamięta ale na igrzyskach olimpijskich w Starożytnej Grecji wszyscy zawodnicy występowali NAGO.
    • Gość: jantar15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.10, 15:19
      Ja pamiętam...rzeczywiście tak było. Tylko zapomniałem, czy te zawody oglądały kobiety...i czy brały w nich udział.
    • synanki 05.11.10, 19:02
      chińskie zawodniczki w podnoszeniu ciężarów powinny występować w bikini...
    • Gość: asdf IP: 195.242.91.* 07.11.10, 10:07
      Głupia dyskusja na temat głupiego artykułu. Czy wy chcielibyście wszystko regulować? Przecież to sprawa wewnętrzna sprawa federacji, albo zawodniczek.
      - Jeśli nie podoba się zawodniczce skąpy strój, może przecież go nie zakładać.
      - Jeśli wymuszony jest przepisami federacji, to może zmienić federację, dyscyplinę sportową, albo nawet zawód.
      - Jeśli widzom się nie podobają takie stroje, mogą nie oglądać.
      Skoro takie stroje zwiększają popularność, to znaczy, że mają sens i tyle.
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.10, 15:16
      A Tobie, jeśli nie podoba się taka dyskusja, po prostu nie czytaj opinii innych...Możesz
      a...zmienić gazetę
      b, c d....robić cokolwiek innego. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka