Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Ipswich - Arsenal

12.01.11, 19:42
    Więcej o sporcie na pilkafull.blogspot.com
    Edytor zaawansowany
    • Gość: g IP: *.7-4.cable.virginmedia.com 12.01.11, 21:43
      mieszkam 300 metrów od stadionu, ale niestety nie kupiłem biletów :(
    • kraq 12.01.11, 23:37
      ignoranci, nawet w Polsce 2. liga nazywa się 1. od niedawna a w Anglii obecna nomenklatura obowiązuje od dawna. 2. liga angielska, to zdaje się 2 klasy rozgrywkowe niżej niż Ipswich. czytam i nie wiem o jakiej lidze piszą
    • Gość: Domino IP: *.strzecha.ds.polsl.pl 12.01.11, 21:45
      Znalazłem ciekawą stronę z poradami bukmacherskimi za darmo, zobaczcie sobie sami professionalbetting pl
    • Gość: piku IP: *.wroclaw.vectranet.pl 12.01.11, 23:15
      no i boruk czasem ,choć ostatnio po nim jadą ,chyba wypił wszystko i się nie podzielił .....
    • Gość: szczypan IP: 178.73.49.* 12.01.11, 23:28
      Gol był ze spalonego, a Szczęsny w sytuacji 1 na 1 rzeczywiście był bez szans skoro sędzia już to uznał.
    • Gość: MMM IP: *.olsztyn.mm.pl 13.01.11, 07:06
      fotoperspektywy.blogspot.com/
    • Gość: Beksa IP: *.icpnet.pl 13.01.11, 10:48
      debile "Arsenal za burta" a w tekscie ze przegral 1 mecz. Nie ma jak to pisac o rzeczach o ktorych sie nie ma pojecia ale za pisanie ktorych placa. A ze ktos to potem czyta, to kogo to obchodzi.
    • Gość: luke IP: 87.205.149.* 13.01.11, 11:03
      JESZCZE JEST REWANŻ!!!!
      za jaka burtą???!!!
    • Gość: jacuncao IP: *.slubice.vectranet.pl 13.01.11, 13:45
      dekiel, który napisał ten nagłówek przeszedł chyba z plotka albo innego pudelka; ostatnimi czasy sport oferuje nam niemal wyłącznie (bo poza tekstami p. Pola) "dziennikarstwo przedszkolne"
    • Gość: sport.pl za burtą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 14:21
      to wasz portal jest za burtą! Matoły! Od półfinału CC gra się mecz-rewanż !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.