Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Po odlotowym skoku, przed mistrzostwami świata ...

13.02.11, 20:16
    Jak obiecał tak zrobił :) Brawo Adam!!!

----------
    Szukasz oryginalnego prezentu?
    www.SwiatStarodrukow.pl
    Pikantne szczegóły:
    www.youtube.com/watch?v=V8V6NGXggCg
    Facebook:
    www.facebook.com/pages/Mapy-Kalendarze-Starodruki/141374639207470
    Blog:
    www.Starodruki.wordpress.com
    Edytor zaawansowany
    • yamata 13.02.11, 21:47
      "Nigdy nie byłem jakimś specjalnym lotnikiem..." Tylko najlepszym w Polsce i jednym z najlepszych na świecie ;) Jaka skromność!
      I na dokładkę taki wynik zaraz po felernej kontuzji, co to niejeden dojść do siebie nie może przez sezon albo i więcej...
      Naprawdę szacunek dla mistrza. Tyle lat w branży i ciągle zaskakuje nie tylko wynikami, ale siłą umysłu i charakteru, a także niezwykłą skromnością...

Może by się tak polityką zajął i wypromował nowy standard? Nie, aż tak mu źle nie życzę... ;)
    • manhu 14.02.11, 13:35
      > "Nigdy nie byłem jakimś specjalnym lotnikiem..." Tylko najlepszym w Polsce i je
      > dnym z najlepszych na świecie ;) Jaka skromność!
      Żadna skromność, Małysz i Morgenstern to słabi lotnicy, zaś Kranjec i Koch to fenomeni. Ale liczy się też ogólna klasa i forma, Kranjec ogólnie jest tragiczny a w klasyfikacji lotów wysoko, gdy był przeciętny to w lotach wygrywał. Po prostu Kranjec jest lepszy w lataniu od Małysza o 30-50 m, ale co z tego skoro ogólna różnica klasy jest dużo większa na korzyść Małysza, w efekcie i tak Małysz go pokonał z łatwością.
    • Gość: zalogowany IP: *.ztpnet.pl 13.02.11, 23:25
      ... w skokach narciarskich rekordów świata, redaktorzy!
      Dla bezpieczeństwa skoczków!

Dzięki waszym podbijaniom bębenka może zginąć jakiś podwórkowy maluch, już o Małyszu
      nie wspominając.
      Szukajcie sobie, redaktorzy, innego tematu w skokach. Np. - ile sekund euforii ma przeciętny skoczek narciarski w czasie lotu.

Żebym nie wyszedł na ponuraka - stary kawał o Małyszu
      [kupił kiedyś okulary w czsie współnej wizyty w salonie optycznym, gdy jego żona takie sobie musiała sprawić; ona ma drobną wadę wzroku w odróżnieniu od Adama]:
      - Dlaczego Adam tak daleko skacze?
      - Bo mu trener/ żona
      [są różne wersje kawału] zabrała przed skokiem okulary.
    • morfeusz_1 20.02.11, 22:49

Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć !!! ®

--
      Jestem Morfi i jestem z Polski
      Hosti Pectus Cor Amico!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka