Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Wypadek Kubicy. "Taka sytuacja byłaby w Polsce ...

15.02.11, 15:34
    Promowanie bezpieczeństwa swojego rajdu w kontekście wypadków Kubicy i Bublewicza - bardzo elegancko
    Edytor zaawansowany
    • mkur 15.02.11, 15:55
      Promowanie ?
      Przyjeżdżajcie rozbijać się u nas ?
    • Gość: xXx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 16:50
      Nie ma to jak porównywać Rajd Polski zapewne w wydaniu MŚ, do rajdu kategorii Memoriału Bublewicza i Kuliga w Wieliczce... W takim wypadku oczywiście Rajd Polski to pełna profeska. Dlaczego nie porównają rajdu z Pucharu Polski, który i tak ma wyższą rangę (sportową i organizacyjną) niż ten we Włoszech.
    • meryjot 15.02.11, 17:17
      Tak na co dzień niewiele rzeczy jest w stanie mnie zgorszyć lub oburzyć, ale wydaje mi się co najmniej niesmaczne publikowanie takiego zdjęcia. Nieprzytomny, poobijany człowiek niesiony na noszach do karetki - jak można coś takiego zamieścić w internecie? Nie sądzę, że Kubica czy jakikolwiek inny człowiek mógłby chcieć, żeby gdziekolwiek opublikowano zdjęcie pokazujące go w takim stanie. Opamiętajcie się, redaktorzy! Rozumiem, że to nie trup, ale bez przesady!
    • Gość: ska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 17:18
      mam nadzieję, że wszystko co ten facet mówi to prawda, mam nadzieję, że Polacy potrafią profesjonalnie coś zorganizować i że mają się czym pochwalić, a takich malkontentów, jak moi przedmówcy mam już szczerze dość, czego dobrego w tym kraju nie zrobisz i tak znajdą się pierdziele co skrytykują
    • Gość: burro IP: 85.222.116.* 15.02.11, 17:44
      masz madzieję, masz nadzieję...

Ale lepiej nie sprawszaj ani barier, ani strazaków na własnej skórze
    • Gość: piotr IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.11, 17:41
      może tak może nie

z informacji które przesłano wynika że Kubica miał wypadek przed rozpoczęciem rajdu

niech tylko szybko wraca do zdrowia
    • Gość: M IP: 24.84.56.* 15.02.11, 18:09
      To byla bzdura. Mial wypadek na odcinku specjalnym.
    • Gość: cezar85 IP: *.bb.sky.com 15.02.11, 18:21
      bo talent do pisania i dziennikarzenia tej roboty im na pewno nie zapewnił

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka