• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Boks. Szpilka: Gołota chciał, żebym się zrzekł ...

• Gość: darrek IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 01.07.11, 22:06
      Tez nie jestem za tym lansowac kolezke z przeszloscia wiezienna, a juz tym bardziej po jednej walce. Ale musze przyznac, ze mowil calkiem do rzeczy. Wiec jesli jest tak jak mowi, to niech sobie boskuje, zapomni o przeszlosci i robi kariere. A media niech sie wstrzymaja troche i jak kolezka cos na prawde powygrywa to wtedy niech o nim pisza.
    • Gość: ku... typie IP: *.adsl.alicedsl.de 01.07.11, 23:11
      siedziałeś 1,5 roku i ku... zachowujesz sie jak niewiaDomo kto cały czas podkreslasz to albo taki plytki jestes albo napreawde jestes bardzo nieinteligentny a ci co robia z toba wywiady manipuluja toba i wychodzisz na idiote sory ale taka jest prawda ja tez siedziałem 6 lat i grypsowałem i to jest moja sporawa a nie całej polski i nie wpierdałam innych ludzi zeby bylo o mnie głosno nie zycze ci zle ale jak ci sie podknie noga to wspólczuje ci chłopaku powiem krótko zabardzo obrosłes w piórka. mam nadzieje ze sie myle. pozdrawiam Mikry.
    • Gość: hiro IP: 2.97.22.* 01.07.11, 23:47
      Przynajmiej Szpilka nie bedzie uciekal z ringu jak Golata!Tym sie rozni Git od frajera.Jak Adamek nie da rady bedziemy czekac na postepy Artura!Udowodnij to Golocie i innym -powodzenia z UK!
    • 02.07.11, 01:41
      WYBORCZA staje sie scierwowka, ktora kazdy numer zrobi, da d..py, byle kupowali, czytali. Moze jeszcze w odcinkachzacznie publikowac drastyczne wspomnienia z zycia "pana" Szpilki? To ma byc pozytywny bohater? Przepraszam, ale dla kogo? jakiej czesci polskiego spoleczenstwa poleca GW takiego bohatera?
    • Gość: stary IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.11, 01:47
      kur.wa, kogo obchodzi taki śmieć jak ta Szpilka??
      chyba tylko frajerów spod celi...
    • 02.07.11, 01:52
      ...spod celi. Albo się żyje jak człowiek, albo się grypsuje. Tyle na temat tego czegoś o nazwie Szpilka Wagi Ciężkiej.
    • Gość: szfilka IP: *.is.net.pl 02.07.11, 02:16
      frajer i nic po zatym!!! Świnia miesiąca :)
    • 02.07.11, 02:39
      matol odkryl swiat, mowi " jestem czlowiekiem" nie szpilka, jetes tepym matolem
      • Gość: Cactus IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.11, 10:00
        Nie wiem dlaczego gościu plujesz jadem w kierunku Artura...to takie polskie, takie małe i płytkie. Koleś nic ci nie zrobił, więc się zastanów dlaczego to robisz. Ciekawy jestem czy byłbyś na tyle odważny aby mu powiedzieć "ty matole" prosto w twarz. Wiedz ponadto, że nie jesteś anonimowy w necie i łatwo cie można namierzyć, więc możesz mieć okazje do spotkania z Arturem twarzą w twarz. Wtedy zobaczymy jak się zachowasz.
        Bez odbioru
    • Gość: Lolo IP: *.dclient.hispeed.ch 02.07.11, 02:46
      Do pierdla z nim.
    • Gość: smoczek% IP: *.static.sitel.net.pl 02.07.11, 03:02
      Grypserka teraz :) jest dla słabych śmiechu wartana co to jest ha ha ha Może są jeszcze jakieś kryminały gdzie jakoś to jeszcze się trzyma. Lepiej trenuj i walcz dla Siebie i dla Kraju. Wtedy będzie git ! A grypsuj w nocy podczas snu
    • Gość: friday IP: *.proxy.aol.com 02.07.11, 04:41
      W jaki sposow Szpilka jedzie do USA.Przeciez tam nie wpuszczaja karanych przestepcow
    • Gość: Kesera IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.07.11, 05:31
      Szpilka.ty sie szczycisz tym ze grypsujesz?,po tym jak na antenie tv opowiedziales o zwiazkach Goloty i Perschinga.Tak robia tylko frajerzy.I wszystko na ten temat.
    • Gość: andrzej IP: *.nyc.res.rr.com 02.07.11, 06:44
      I dlatego nigdy nie zostal mistrzem. Szpila trzymaj temat. To CI z Wieznia sa najlepszymymi na ringu. A Golote zapytaj kiedys, czy pamieta GROTA??? Bramkarza Grotynskiego, ktory go kiedys ukrywal przed zrzutem do USA, a potem umieral zapomniany pijac w Okraglaku, tj. barze kolejnego udacznika czyli Komara. Wladka. Pamietaj Szpila, nie wracaj z Zelaznym Biletem , jak bedziesz musial. Wracaj z PASEM. Czego Ci zyczy Czlowiek z Balut. I byly kumpel Grota.
    • Gość: 1tafer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 07:13
      ludzie to są frajerzy jednak - podchodzą w galerii,gratulują mu i klepią przyjaźnie. przecież ta cała szpilka jeszcze NIC nie osiągnęła.NIC - ZERO. ten koleś jest nikim. szpilka w mediach to także kolejny dowód na ich szmacenie się. niema już dziś dziennikarstwa - dzisiaj newsy i tematy mają zwiększyć nakład czy ilość wyświetleń bo to przekłada się na dochody z reklam. i pełno teraz kolesia w mediach,kolesia, który jest przestępcą, który stoczył dopiero jedną waleczkę, bo nawet nie walkę i kreuje się go na gwiazdę, na potencjalnego wielkiego mistrza. a koleś ze względu na kontrowersyjną kryminalną przeszłość, dość mocno przyciąga uwagę opinii publicznej. i co? i ilość wyświetleń wzrasta. śledząc medialną otoczkę wokół niego można pomyśleć: o jak fajnie być przestępcą. siedziałem w pierdlu,grypsowałem a teraz ludzie klepią mnie po plecach w galerii. jestem cool. taki jest przekaz dla młodego człowieka.
      ja nie mam problemu z tym,że przestępca może uprawiać jakiś sport i być w nim dobry. mam problem z tym w jaki sposób takiego człowieka przedstawia się opinii publicznej i jakie to przynosi konsekwencje
    • Gość: Poludnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 08:06
      Szacunek !!!
    • Gość: jozo2 IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.07.11, 08:27
      SZPILA GDYBYŚ NIE GRYPSOWAŁ BYŁBYŚ NIEZŁYM CWELEM
    • 02.07.11, 09:16
      Artur trening trening i jeszcze raz trening,życzę powodzenia i olej opinie niektórych zazdrośników i nieudaczników.
    • Gość: Tayson IP: *.gorzow.mm.pl 02.07.11, 10:17
      Tyson - Szpilka , nie słuchaj nikogo to skończysz jak Tyson !!!!
    • Gość: xyz IP: *.c193.msk.pl 02.07.11, 10:19
      Koleś siedział w kryminale i myśli, że to robi z niego Mike'a Tyson'a.

Tylko, że Tyson zdobył tytuł mistrza świata wagi ciężkiej jako 20 latek, nikt nie pobił tego rekordu do dziś.
    • Gość: arti IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.07.11, 10:21
      Gratulacje , szpilka dalej do przodu , daj przykład że można stać się normalnym człowiekiem, trzymam kciuki, te komentarze negatywne to norma w Polsce , piszą je ludzie którzy nic w życiu nie osiągnęli.
    • Gość: wilk IP: *.xdsl.centertel.pl 02.07.11, 10:52
      każdemu trzeba dać szanse.chłopak popełnił błąd w życiu i odpokutował.to dobrze że nie wrócił do poprzedniego stylu życia.wielu ludzi wyszło na prostą dzięki sportowi i oby wytrwał.może dzięki niemu przeżyjemy wiele emocji i usłyszymy mazurka dąbrowskiego.tego życzę i jemu i nam kibicom boksu.
      • 02.07.11, 10:58
        Miedzy dawaniem szansy a codziennym lansowaniem skazanego bandyty jest przepasc i to spora. Nigdzie nie czytalem o tym,ze wyszedl na prosta , czytalem ze wyszedl z pierdla , gdzie garowal za przestepstwo pospolite i byl wiezniem szczegolnie niebezpiecznym. Gazeta pisze o tym smieciu niemal codziennie jakby nie bylo ludzi utalentowanych faktycznie , a oprocz tego jeszcze z IQ wyszym niz wiadro gwozdzi. A o Mazurku Dabrowskiego w obecnosci szpilki to chyba w najbardziej fantastycznych snach nie uslyszymy i dobrze ...
        --
        And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.
    • 02.07.11, 11:15
      Polacy,naród kąpany w gorącej wodzie.Nie mam nic przeciw panu Szpilce,jednak czy nie za wcześnie robimy z niego mistrza.Jest młody,fakt,jest silny,też fakt,ale jeszcze się nie zdarzyło by nawet największy mistrz nie doznał porażki.Po pierwsze porażce będzie można ocenić sportową wartość tego zawodnika.Są przykłady,choćby Kliczkowie z których przegrane zrobiły wspaniałych pięściarzy.Życzę mu wielu sukcesów i nie powielanie rejterad z ringu, wykonaniu Gołoty.
      Czas pokaże co Szpilka jest wart.
      Do tych którzy potrafią tylko obrażać.Każdy popełnia błędy,tak jak w/w Szpilka,odpokutował swoje i na pewno stał się innym człowiekiem,więc nazywanie go ścierwem czy innymi obrażliwymi epitetami jest po prostu nie na miejscu,delikatnie rzecz ujmując.Każdy z nas jest w jakimś sensie ułomnym człowiekiem,co jeszcze nie eliminuje nas ze społeczności.Przed napisaniem obrażliwych słów,taki ktoś niech stanie przed lustrem i przy tym zrobi szybki rachunek sumienia.
    • Gość: K jak Krzysztof IP: 80.50.155.* 02.07.11, 11:41
      W moim środowisku takie pojęcie nie funkcjonuje.
    • Gość: jabkomienta IP: *.ists.pl 02.07.11, 11:47
      Polscy ujadacze, zazdrośnicy patrzący jedynie w przeszłość. Facet ma talent, może być wybitnym pięściarzem, może sławić Polskę w świecie. W czym wam to przeszkadza? Nikt z was nie zrobił żadnej głupoty za małolata? Jak nie możecie napisać niczego pozytywnego to nie piszcie bo jad jest zaraźliwy.
      • Gość: kat666 IP: *.zielonagora.hypnet.pl 02.07.11, 12:15
        bo promowanie piedolonych ktymoli ktorzy nic nie osiagneli seria powtarzajacych sie newsow to promowanie kibolstwa bandytyzmu i pie...nych grypserow.

nie mam ochoty by taka malpa z mozgiem orzecha promowala jak to fajnie jest w wiezieniu i jacy tam fajni ludzie
    • Gość: asdf IP: *.meskonet.pl 02.07.11, 12:18
      JEst tylko jeden sposób na to, żeby gazeta zmieniająca się w szmatławca, przestała lansować to ludzkie zero. Przestać klikać na artykuły o kryminaliście, nie komentować itd. Ja od dzisiaj tak zamierzam robić. Gazeto zeszmaciłaś się. Kto ma interes w promowaniu bandyty idioty?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.