Forum Sport Sport
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Golf. Jerzy Dudek: czuję się lepszym człowiekiem

  07.09.11, 09:47
  Uważam, że golf jest fajną dyscypliną sportową. Jestem ciekaw, jak Pan Jerzy ma zamiar promować golf i zachęcać ludzi do grania z takimi cenami jak te:
  pole.toyagolf.pl/pl/ceny_i_rodzaje_oplat_-prawa_do_gry-/37/
  bo dla mnie to jest jakieś koszmarne nieporozumienie. Czesi już poszli po rozum do głowy i są tego efekty. Natomiast nasi zawodnicy w rozgrywkach międzynarodowych nadal będą się bujać w ogonie. Kto z kim ma w naszym kraju konkurować ? Przecież bez doświadczenia praktycznego polegającego braniu udziału w różnych turniejach nie dorobimy się dużej ilości zawodników z których będziemy mogli wybierać tych dobrych posiadających odpowiedni talent i predyspozycje.
  Poza tym aby brać udział w turniejach, trzeba mieć odpowiedni HCP, który zdobywa się właśnie w różnego rodzaju turniejach. Koło się zamyka.
  Nasze kluby golfowe są żenujące, wychodzą z założenia "mały obrót, duży zysk". W sumie mamy niewiele klubów golfowych w Polsce z własnymi polami, a więc kluby te powinny mieć dużą ilość członków, zawodników, tym czasem patrząc na listy członków, okazuje się, że średnio na jeden klub przypada kilkadziesiąt ludzi. Cała ta sytuacja przypomina mi tenis ziemny z przed 30-stu lat, też był tylko dla elit. (szkoda gadać).
  Resztę dopowiedzcie sobie sami . . .
  Obserwuj wątek

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka