Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Boks. Jak możesz obejrzeć walkę Adamek-Kliczko?

IP: *.internetia.net.pl 07.09.11, 14:25
    Nie dość, że płacisz abonament, za polsaty, cyfry i kablówki, to jeszcze płać za poszczególne programy.
    Prawdopodobnie większość obejrzy w internecie.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: asp IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.11, 14:57
      Płacę za abonament radiowo telewizyjny. Za kablówke UPC, za telewizje cyfrową UPC, za pakiet rozszerzony by mieć wszystkie sportowe kanały, za pakiet HD by oglądać ten sport w dobrej jakości, za canal +, a oni każą sobie jeszcze dopłacić za jedną walke 40 zł ?? KPINA. Ja tą galę bojkotuje i nawawiam wszystkich do tego samego. Na sportowych kanałach lecą powtórki powtórek, a miały być przecież transmisje z najważniejszych imprez sportowych, bo to były robione te kanały, by za opłatą można było oglądać sport w dobrej jakości. Ja zrozumiałbym jeszcze 10 zł za tą usługę. Ale nie 40 !! I jeszcze obowiązkowe porcje reklam, po każdej rundzie.

Na szczęście tam gdzie będe oglądał walke jest niekodowany RTL.
    • Gość: ttgh IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.09.11, 15:20
      moim zdaniem nawet 10 pln to byloby za duzo, wiecej, nawet 1 pln to za duzo; placic dodatkowo? a to niby dlaczego? to jakby wodociagi przyslaly pismo, ze owszem placimy za kazdy metr szescienny zuzytej wody ale w najblizszy czwartek dostepna bedzie tylko zimna woda, ciepla tez moze byc jak zaplacimy dodatkowo 4 dyszki i za kazdy litr oczywiscie wg stalej stwaki; poza tym, nie godzmy sie na ppv, bo jak wielu ludzi teraz to kupi to nastepne wydarzenia sportowe tez beda platne ekstra; maja kase z reklam, z biletow, jeszcze chca gotowki od telewidza, niech sie wypchaja, obejrze w internecie a nawet gdybym nie obejrzal w internecie to nie zaplace, niech sobie szukaja frajerni gdzie indziej
      P.S. film w kinie kosztuje mniej niz 20 pln a czesto produkcja kosztuje kilkanascie(kilkadziesiat) milionow pln, a trzeba jeszcze sale utrzymac, posprzatac, oplacic kasjerki; to najtansze (a przeciez i tak drogie!!!) bilety na walke kosztuja 80 pln...
    • jimmyjazz 08.09.11, 10:14
      To już jest mega naciąganie. To po kiego wała ludzie wykupują sobie płatne telewizje? Po to żeby w razie czego móc łatwo zapłacić jeszcze raz?

--
      Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.

Dla odważnych
      i27.tinypic.com/34oap9h.png
    • Gość: Kirkor IP: *.centertel.pl 08.09.11, 16:29
      Większość normalnych ludzi tego w ogóle nie obejrzy. Pseudo sport jest może dobry dla debili, a nie dla myślących ludzi.
    • Gość: pokemon IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.11, 17:12
      piszesz, że bojkotujesz a następnie, że będziesz oglądał. zdecyduj się kolo
    • oliviatomek 08.09.11, 23:50
      Gość portalu: asp napisał(a):
      Ja tą galę bojkotuje i nawawiam wszystkich do t
      > ego samego. Na sportowych kanałach lecą powtórki powtórek,
      Na szczęście tam gdzie będe oglądał walke jest niekodowany RTL.

Czlonku,jakbys gale bojkotowal ,to w ogole bys jej nie ogladal
    • Gość: Duch IP: 91.216.239.* 09.09.11, 08:42
      DLa każdego normalnie myślącego człowieka jest oczywistością, że za rozrywkę trzeba płacić. Tak samo jak płaci się za teatr, mecz piłki nożnej, czy operę.

Dla mnie byłoby zwykłym złodziejstwem wykręcanie się od tych opłat. Za dobrą rozrywkę trzeba zapłacić. Między innymi po to, by zachęcić obecnych i przede wszystki przyszłych artystów, czy sportowców - a w ślad za nimi całego sztabu trenerskiego - do wzmożonej pracy na próbach, czy treningach.

No ale polactwo nawykło za PRL-u, że wszystko można rozkraść. Żenada!!!
    • Gość: ja IP: *.098.c88.petrotel.pl 14.09.11, 16:09
      No pewnie, na kanale 65 mam walke za 40 zł na kanale 268 (rtl) walke za darmo, to nie, oczywiscie ze zapłacę, bo Pan napewno by tak zrobił. jAK KTOS NIE KOMBINUJE, TO NIGDY NICZEGO W ZYCIU NIE ZDOBEDZIE!
    • Gość: daro IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.11, 15:36
      bede mial niezla beke jak w internecie zablokuja transmisje i tylko przez to PPV ja dodatkowo placic nie bede zeby obejrzec ta walke bo place za kanlowke UPC i wymagam zeby bylo dostepne za free a nie beda sie bogacic w telewizji jak i tam kupe kasy maja z biletow itp.
    • Gość: lekarz IP: 88.220.76.* 08.09.11, 10:21
      w UPC nie zobaczysz za darmo - tu też jest ppv. potwierdz sobie to sam
    • zachlanamorda 07.09.11, 15:37
      a ja mam gdzieś to głęboko i nie zapłacę choć jestem fanem Adamka. 80 procent kibiców też nie zapłaci złodziejom i to tak się skończy ,ze te cwaniaki stracą więcej niż zyskali by dają transmisję w kanałach otwartych. Ponadto od czego są satelity i internet . Tak czy siak zobaczę transmisję na żywo nawet po wietnamski czy arabsku i tyle , internet jest tak duży ,że napewno znaje transmisję i to w ciągu kilku minut.
    • Gość: zenek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 18:14
      masz racje, popieram twoje stanowisko w 100%, niechaj się dupki nażrą, przyjdą chude lata...
    • zachlanamorda 08.09.11, 08:03
      atdhenet.tv/
      przesyłam zainteresowanym adres strony, gdzie na 100 % oglądać będzie można za darmo i na żywo walkę Adamek - Kliczko
      atdhenet.tv/
      pozdrawiam i nie płacić złodziejom i chciwusom .
    • Gość: s. IP: 195.85.249.* 08.09.11, 16:23
      no... ale kradnąc sygnał to chyba Ty jesteś złodziejem (?)
    • Gość: swawolny Dyzio IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.11, 05:52
      Nikt nie kradnie, jeśli transmisja jest w necie dostępna, świętoszkowaty praworządnisiu. To widzów którzy opłacili wszystkie kanały chce się okradać.
    • Gość: zenek kołderka IP: *.internetia.net.pl 08.09.11, 23:37
      zachlanamorda: Aaaa... Nie podawaj linków... jak za dużo ludzi kliknie, przycinać będzie... ;p
    • Gość: synek ze Śląska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.11, 09:21
      Joł mom RTL w doma, fajnie bydzie z Breslau obejrzeć Ukrainca i Gorola przez fernzyj z Niymiec i to bez płacynioł.
    • Gość: b IP: *.static.tvk.wroc.pl 08.09.11, 19:18
      1/10, za sprawienie, że odpisałem.
    • Gość: gość portalu IP: *.tel.tkb.net.pl 08.09.11, 09:22
      jeżeli canal+ zablokuje RTL to zrywam umowę, wszystko jest w internecie...
    • hdtvpolska 08.09.11, 09:35
      A na którym kanale w N jest RTL ?
      A ASTRY a na którym z HotBirda ?
    • dyndalski_bis 08.09.11, 18:07
      109 - W tym dniu będzie uruchomiony, tak jak jest podczas LM (są wtedy czynne bodaj od 107...)

--
      Redaguj z nami bloga o piłce nożnej --- polskieeuro2012.blogspot.com/ ---
    • Gość: alan IP: *.150.114.39.tmi.telenormobil.no 08.09.11, 19:47
      hotbird. 202 drugi kanal na Cyfrze
    • Gość: geju IP: *.ip.netia.com.pl 09.09.11, 13:33
      na kanale 109 bedzie walka w telewizji "N"
    • Gość: Arek"Aiwa-Platz" IP: *.cdma.centertel.pl 08.09.11, 09:52
      Redaktor reklamuje n tylko.
    • tvn24_od_dawna_jest_tabloidem 08.09.11, 15:46
      Gorzej jak sam RTL zakoduje sygnał do POLSKI
    • Gość: kolo IP: *.abg.com.pl 08.09.11, 16:15
      A niby jakby miał to zrobić?
      Parasol nad Polską rozłoży???
    • radon13 08.09.11, 18:09
      Nie ma czegos takiego jak sygnał do Polski.

--
      radon
    • Gość: lajkonik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 18:53
      Jest, jeżeli to sygnał, który jest propagowany z nadajników emitujących cyfrę.
      Na dodatek na cyfrze jest RTL i RTL CH, a to nie to samo.
      Natomiast mam nadzieję, że będzie na Astrze, w wersji analogowej. Tu też można pogorszyć odbiór wyłączając pewne zakresy, ale ponieważ idzie akurat na Niemcy to w dużej części Polski powinno być bez problemów.
    • Gość: uuuuuu IP: *.c194.msk.pl 08.09.11, 19:50
      Gość portalu: lajkonik napisał(a):

> Jest, jeżeli to sygnał, który jest propagowany z nadajników emitujących cyfrę.

glupis, RTL to kanal FTA a jak nie wiesz co to takiego to ...:
      FTA (skrót z ang. Free-to-air) – termin oznaczający telewizję oraz radio nadające w sygnale wolnym (niezakodowanym), który może być odbierany przez dowolny odbiornik przystosowany do odbioru danego typu sygnału. Specyfiką mediów oznaczonych jako FTA jest to, iż odbieranie sygnału jest całkowicie bezpłatne.

> Na dodatek na cyfrze jest RTL i RTL CH, a to nie to samo.

na pewno?
      na N jest RTL CH i wlasnie na tym kanale (przeniesionym czasowo z 246 na 109) bedzie ta walka
    • Gość: tede IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 20:04
      aby szybko wykupić transmisję , bo kasa ucieknie , a kto odda jak po 20 sekundach będzie po balu mam N , mam RTL Austria , CH i niemcy wiec mam wszystkich w dupie z tymi oplatami .
    • Gość: lajkonik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 23:35
      Jak RTL CH to to samo co RTL to dlaczego program między RTL analogowym z Astry i z RTL CH Cyfry+ potrafią się różnić ? n-ki nie znam.
      Jeżeli Cyfra+ rozpowszechnia sygnał RTL w swoim pakiecie na podstawie umowy, w której jest zakaz ( dla Cyfry+) zakodowania sygnału RTL to zgoda. Bo nie wierzę, by brali sygnał RTL bez ich zgody.
    • Gość: uuuuuu IP: *.c194.msk.pl 09.09.11, 03:55
      Gość portalu: lajkonik napisał(a):

> Jeżeli Cyfra+ rozpowszechnia sygnał RTL w swoim pakiecie na podstawie umowy, w
      > której jest zakaz ( dla Cyfry+) zakodowania sygnału RTL to zgoda. Bo nie wierzę
      > , by brali sygnał RTL bez ich zgody.

RTL to kanal FTA i nie wolno go blokowac
      w Cyfra+ nie ma RTL, jest RTL CH i na dodatek nie we wszystkich dekoderach cyfry jest dostepny
    • Gość: POlaczek IP: *.acn.waw.pl 08.09.11, 18:57
      niezakoduje bo to niezgodne z prawem EU

tak wiec kazdy kto ma RTL obejrzy walke
    • lewica_sk 08.09.11, 10:10
      Online za free
      pl-sport.tv/
    • Gość: 15.10 do Yumy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 10:10
      Kingofsat.Znajdziesz tam wszystkie kanały satelitarne.
    • Gość: egon IP: 157.166.216.* 08.09.11, 10:16
      u nich ta walka za darmo, temat do sprawdzenia bo tego kanału praktycznie nie oglądam i przelatując przez niego zobaczyłem zajawkę kliczko-adamek sobota 21.30 za darmo....ale może jest jakiś haczyk w tym
    • Gość: egon IP: 157.166.216.* 08.09.11, 10:20
      jednak przesłyszałem się, w czasie walki mają być jakieś pogaduchy popierduchy z Rylik i Sosnowskim :-)
    • Gość: adamek kliczko net IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.11, 12:48
      www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?aid=/20110905/sport_boks_walki/248500481
    • Gość: Jojo IP: *.dip.t-dialin.net 08.09.11, 14:04
      Jak to na platformie N.... RTL jest na satelitach w kazdym receivrze za frico,poszukac i ogladac
    • Gość: RaF IP: *.128.33.107.dynamic.cablesurf.de 08.09.11, 15:47
      Tylko czy RTL nie zakoduje sygnalu nadawanego przez satelite???
    • tvn24_od_dawna_jest_tabloidem 08.09.11, 15:51
      Raczej zakoduje bo Kliczkowie bardzo naciskają na stacje.
    • Gość: POlaczek IP: *.acn.waw.pl 08.09.11, 18:57

kazdy kto ma RTL obejrzy walke
    • Gość: emigrant IP: *.as13285.net 08.09.11, 15:41
      Trzeba wyjechac za granice zeby walke Polskiego piesciaza obejzec bez dodatkowych oplat.
    • Gość: Szkoła IP: *.itn.pwr.wroc.pl 08.09.11, 15:50
      No i trzeba skończyć przynajmniej podstawówkę, aby umieć pisać po polsku bez byków ortograficznych, czego niestety nie potrafisz.
    • Gość: emigrant IP: *.as13285.net 08.09.11, 17:26
      Nie każdy jest filologiem i purystą, skończylem ekonomie mam dyslekcje i sky sport 3 więc na spokojnie pooglądam walkę mimo, że mam też cyfrę nie zamierzam płacić cwaniakom pięć dyszek. Owszem zapłaciłbym ekwiwalent 50 zł w funtach za tą samą walke, tyle tylko że mając porównanie co do oferty programowej i cen polskich i zagranicznych operatorów stwierdzam, że polacy są ostro rżnięci, zresztą nie tylko w tej dziedzinie.
    • Gość: ć w o k !!!!! IP: *.c194.msk.pl 08.09.11, 20:38
      Gość portalu: emigrant napisał(a):

> Nie każdy jest filologiem i purystą, skończylem ekonomie mam dyslekcje...

nawet nie wiesz co 'masz'
      skoro nauke juz skonczyles to co najwyzej masz dysortografie a nie dysleksje
      no i co tu do rzeczy ma filologia ???????
    • Gość: emigrant IP: *.as13285.net 08.09.11, 21:50
      gó...
    • tvn24_od_dawna_jest_tabloidem 08.09.11, 15:46
      Gorzej jak sam RTL zakoduje sygnał do POLSKI, technicznie jest to do wykonania. A Kliczkowie nalegają by stacja zakodowała.
    • eliksir 08.09.11, 15:53
      Ciekawe jak to jest mozliwe technicznie :)
      Na astrze zakodowac nie moga bo sobie niemcy nie poogladaja. Satelita nie wybiera gdzie przeslac a gdzie nie.
    • Gość: Jojo IP: *.dip.t-dialin.net 08.09.11, 17:49
      pleciesz bzdury do potegi,przeciez tyle reklam poleci w swiat...
      Ukraince maja tyle do gadania co Jarkacz nad Wisla
    • Gość: POlaczek IP: *.acn.waw.pl 08.09.11, 19:00
    • jareku1975 08.09.11, 15:58
      pytanie, czy zakodują, czy nie?
    • Gość: ckje IP: *.gorzow.mm.pl 08.09.11, 16:13
      "Uznaliśmy, że wydarzenie tej klasy jest dobrym momentem, aby takie rozwiązanie zaproponować także naszym abonentom. Mamy nadzieję, że docenią wygodę i komfort, jakie ze sobą niesie taka usługa"

ale jaka ku....a wygoda i komfort? :) ja tam w necie ogladac nie bede, spotykamy sie ekipa zrzuta po 5zl i tyle. Ale zeby za walke placic 40zl majac juz abonament za ponad 100 to jest kpina
    • Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 16:13
      "Mamy nadzieję, że docenią wygodę i komfort, jakie ze sobą niesie taka usługa - mówi Dominik Libicki, " - wygoda i komfort - 40zl po plecach za max 36min walki, do tego reklamy co rundę - w dupie was mam!
    • radon13 08.09.11, 18:11

Mam RTL ale dolaczam sie do opinii na temat Polsatu. Przegieli, to nie USA.

--
      radon
    • strain 08.09.11, 16:19
      RTL na HotBirdzie (czyli szwajcarska wersja tego kanału) prawdopodobnie będzie zakodowany (wcześnie niektóre transmisje sportowe były na RTL Schweiz u Nas kodowane). Co innego RTL na Astrze, bo jak ktoś już wspomniał; zakodowanie tego kanału spowoduje też zablokowanie RTL dla niektórych Niemców (a no RTL już sobie nie pozwoli).
    • Gość: Kagan IP: *.dsl.telepac.pt 08.09.11, 16:47
      A czemu mam placic za to, aby ogladac, jak dwoch meneli oklada sie piesciami?
    • Gość: asder IP: *.connecta.pl 08.09.11, 16:50
      a czym tu się podniecać ?? 2 debili o mózgach mniejszych niż moje koty będą sobie mordy obijać ku uciesze plebsu i byznesu w lożach vip
    • Gość: aaa IP: *.gemini.net.pl 08.09.11, 18:13
      jeden z tych 'debili o mózgu mniejszym niż twoje koty' ma doktorat, ale spoko...
    • Gość: walka za darmo tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 16:57
      www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?aid=/20110905/sport_boks_walki/248500481
    • carol4210 08.09.11, 17:29
      Ludzie w jakim kraju my mieszkamy. Abonament w UPC płacę 40zł a dodatkowy kanał chcą 39,99złZłodziej na złodzieju.
    • Gość: x x x x x x IP: *.c194.msk.pl 08.09.11, 20:17
      carol4210 napisał:

> Ludzie w jakim kraju my mieszkamy. Abonament w UPC płacę 40zł a doda
      > tkowy kanał chcą 39,99złZłodziej na złodzieju.

a ja mam kino 2 bloki dalej i tez qvra musze placic za seans
    • Gość: micant IP: *.play-internet.pl 08.09.11, 17:33
      powiem w skrócie: chyba ich po.je.bało jeśli myślą że takie coś wypali - w erze gdy w internecie można obejrzeć wszystko a na dodatek jest jeszcze RTL to trzeba być naprawdę idiota żeby za obejrzenie czegoś w tv płacić jednorazowo 40 zł - ale to tylko ich strata, przecież wiadomo że im mniejsza liczba widzów tym mniejsza wartość marketingowa transmisji - więcej by zarobili za reklamy puszczając walkę w kanale otwartym niż licząc że 12 mln ludzi kupi transmisję za 40 zł - nie chce już nikogo obrażać ale nazywanie kogoś kto to wymyślił kretynem to w zasadzie komplement ;/
    • Gość: Bokser IP: *.radom.vectranet.pl 08.09.11, 17:43
      Niech tylko zblokują mi to rozwiązuję umowę. Zgodnie z regulaminem mam do tego prawo.
    • dyndalski_bis 08.09.11, 18:09
      na kanale 109
      --
      Redaguj z nami bloga o piłce nożnej --- polskieeuro2012.blogspot.com/ ---

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka