Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Fani z Niemiec: zaangażowanie polskich kibiców ...

IP: *.hsd1.fl.comcast.net 07.09.11, 19:36
    "Zaangażowanie polskich kibiców opiszą nasze gazety, cieszę się, że w ten sposób poprawi się wizerunek polskich kibiców, bo w tej chwili Polska ma w dużej mierze opinię kraju opanowanego przez hordy łysych kibolskich chuliganów."

Najlepsi kibice to tacy co prowadza niemieckich turystow do pijalni piwa i klaskaja jak
    wariaci gdy Podolski Lub Klose wchodza na boiska myslac, ze to nasi.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: zdezorientowany IP: *.static.sitel.net.pl 07.09.11, 19:49
      Ta Wyborcza już sama nie wie co pisać :)
      Chyba muszą trwać ostre kłótnie na 'szczycie' Agory.
    • Gość: Freiter Kania IP: *.ghnet.pl 07.09.11, 19:50
      "Jeder Schtoss, Ein Franzoss!
      Jeder Schritt, Ein Britt!
      Jeder Schuss, Ein Russ!
      Jeder Klaps, Ein Japs!"

• Gość: polak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 20:07
      Hahahaha!!!!!!
    • Gość: Widzew_koluszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 20:48
      Boc kibice BKS Lechia Danzig to "farbowane lisy" jak powiedział Franz Smuda.Pewnie połowa z nich to potomkowie niemieckich junkrów, takze zachowanie zrozumiałe. Zamiast po mordzie lać to ci im miasto pokazywali, cośmy w podarku od towarzysza Stalina otrzymali, zamiast planu Marshalla. Nie wiem tylko czy Danzig, Breslau to wystarczająca rekompensata.
    • Gość: Ignac IP: *.icpnet.pl 08.09.11, 08:19
      Co za bełkot, chłopczyku. Co pojawi się temat jakiegokolwiek spotkania Polaków i Niemców zawsze znajdzie się ktoś kto próbuje wbić szpilę innemu regionowi. Teraz ukryci Niemcy w Danzig, przedtem "prawdziwi Prusacy z Posen", Śląskowi się obrywa. Człowieku dla przypomnienia: od 1945 jest Polska z Gdańskiem, Poznaniem, Opolem, Szczecinem.
      Pozdrawiam Łódź.
    • Gość: vbv IP: 82.160.86.* 08.09.11, 08:45
      Poznań przed wojną też znajdował się na terytorium Polski.
    • Gość: Nietzsche IP: *.pf.com.pl 08.09.11, 13:03
      oj ja rozumiem ,ze ty potemek niedołaków z Oświęcimia nie lubisz niemców a do tego jeszcze ten bieda klub Widzew na pokracznym stadioniku uuuu i ta Łódź syf kiła i mogiła - gula kica na widok Trójmiasta - Szyk i elegnacja- dobranoc
      ps. Nie wiem czy wiesz ( jak widać pewnie nie) ,ze wieszkość Gdańszczan to potomkowie Lwowskich przesiedlańców a Lechia kontynuuje tradycję przedwojennej Lechii Lwów
    • orson_lol 07.09.11, 20:48
      W wyborczej chyba ktoś podzielił przez 0 i nastąpiło rozdwojenie jaźni naczelnego...

W jednym artykule przyznają że polscy kibice byli drętwi i atmosfera była jak na stypie a w drugim jak to niemcy chwalą naszych kibiców...

Czy Wy też macie wrażenie że Niemcy mówiąc "Polscy kibice nam bardzo pomagali" w pewnym sensie śmieją się nam w twarz, wytykając beznadziejny polski doping a GW się cieszy bo wydaje jej się że wygrała walkę z kibolami? :D
    • Gość: bodzio IP: 217.153.102.* 07.09.11, 20:53
      "Czy Wy też macie wrażenie że Niemcy mówiąc "Polscy kibice nam bardzo pomagali" w pewnym sensie śmieją się nam w twarz, wytykając beznadziejny polski doping a GW się cieszy bo wydaje jej się że wygrała walkę z kibolami? :D "

Nie, za to niektórzy mają wrażenie, że nie zrozumiałeś co tu zostało napisane. Bo generalnie ten szwab nie za doping dziękuje m@#$%e!
    • orson_lol 07.09.11, 21:24
      A Ty przeczytaj wypowiedź Loewa.

"Bo generalnie ten szwab nie za doping dziękuje m@#$%e!" - widze, że kultura na forach gw trzyma poziom niezmienny :)
    • Gość: . IP: *.aircity.pl 07.09.11, 23:00
      Jeśli jest tak bardzo niekulturalnie, po jakiego ch.ja tu siedzisz bucu?
    • Gość: krzysiu12345 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 08:36
      Zgadzam się. Nie o doping tutaj chodzi. Co do wypowiedzi Loew'a to można ją skomentować pod innym artykułem. Też nie ma co płakać nad kulturą, bo jest taka jaka była jest i będzie. Chyba że się nie ma co napisać

pozdrawiam
    • Gość: vbv IP: 82.160.86.* 08.09.11, 08:49
      orson_lol to typowy wsiowy kibol debilek,nie odpowiadaj głupkowi bo zniżasz się do jego poziomu,po prostu jest za głupi na konwersacje i tego nie da się leczyć.
    • Gość: Greg IP: *.play-internet.pl 07.09.11, 21:37
      bo nie ma tam zwyczaju dobrze pisac o 'Pollacken'
    • Gość: misiek IP: 178.73.49.* 07.09.11, 23:51
      Byl kiedys tak mecz Widzew-Borussia D. roku 1996 Liga Mistrzow razem pilismy piwo z niemcami , razem spiewalismy pisenki i u nas i w Dortmund , wtedy nikogo to nie dziwilo nikt o tym nie pisal...
    • Gość: kibic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.11, 06:56
      Gdyby chociaż połowa z ludzi, którzy siedzieli na trybunach była kibicami, doping byłby wielokrotnie lepszy. Nie oszukujmy się - w tej chwili normalni kibice nie chodzą na mecze reprezentacji.
    • Gość: werwolf 68 IP: *.net.stream.pl 08.09.11, 21:43
      Do Nietzsche to może ty buraku ruski jesteś ze lwowa lub innego wypiździejewa JA jestem starym DANZIGEREM a MÓJ dziadek byłżołnierzem elitarnej dywizji HOHENSTAUFEN więc wschodni Buraku pisz o sobie inie wycieraj se ryja GDANSKIEM LECHIA GDAŃSK
    • Gość: alejaja IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.09.11, 15:20
      > MÓJ dziadek był żołnierzem elitarnej dywizji HOHENSTAUFEN

No to co sie stalo z wnusiem, zostal elitarnym klawiaturzysta na komputerze?

Jaki wstyd dla rodziny, nie dosc, ze kiepsko pisze to jeszcze trola przypomina.:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka