Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

nie widzę swojej drużyny dlaczego?

IP: *.adsl.inetia.pl 09.03.13, 23:12
    Witam.Dziś stworzyłem swoją drużynę kupiłem wszystkich zapisałem i wyłączyło mi kompa. Po włączeniu nie mogę zobaczyć swojej drużyny ani zrobić żadnego transferu ani też ustawić rezerw itp bo tego nie robiłem dlaczego skoro ta drużyna tak jakby istnieje gdyż pieniądze za zakup ubyły ? Moje ID to 26117.
    Edytor zaawansowany
    • wygrajlige_pomoc 10.03.13, 11:32
      Witaj. Co to oznacza "wyłączyło mi kompa" ?

I co teraz widzisz po zalogowaniu? Prześlij proszę screen na wygrajlige_pomoc@gazeta.pl
      Podaj też proszę login i nazwę drużyny.

Z tego co ja widzę wygrajlige.sport.pl/team/view-team/?id=26117&round=17
      drużyna nie została zapisana i nie punktuje.
      [Bartek]
    • Gość: carlos333 IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.13, 12:15
      Witam. To oznacza że nie wysiadł prąd i wyłączyło jak to zazwyczaj bywa gdy prąd na chwilę się wyłączy np burza jakieś naprawy. Dalej nie widzę drużyny i mi nie chodzi o pkt bo kolejka się nie skończyła a ja stworzyłem dopiero tą drużynę więc jak mówi regulamin dopiero będą punktować (jak ich wg kiedyś zobaczę :D)w następnej kolejce zaraz prześle te dane.
    • Gość: borussia choczewko IP: *.31.16.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.03.13, 12:53
      Bo w trakcie trwania kolejki nie możesz zmieniac składu ani dokonywać transferów .:scared:
      a więc poczekaj do wtorku lub do poniedziałku po meczu lechii. :)
    • Gość: carlos333 IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.13, 13:21
      Tak właśnie myślałem to jeśli to prawdziwy powód to wielkie dzięki i temat do zamknięcia ;) Pozdrawiam;) (przesłałem screeny i info jakby coś na e-maila wygrajlige w tej sprawie)
    • Gość: carlos333 IP: 62.244.157.* 11.03.13, 21:49
      Ostatni mecz się skończył w kolejce a ja jak nie widziałem tak nie widzę swojej drużyny. Dlatego że myślę że to dlatego że założyłem w trakcie trwania kolejki to poczekam do jutra do godziny 6 jak to w regulaminie podają że wtedy można transfery dopiero robić o ile dobrze pamiętam. Tylko szkoda że wysłałem screeny z gry jak mnie proszono id login i nazwę drużyny na meila wygrajlige a odpowiedzi jak i mojej drużyny jak nie było tak nie ma. Nic pozostaje czekać do jutra jeśli nie będzie żadnego odezwu i drużyny to usunę tą i założę nową rady innej nikt nie podał:/ Pozdrawiam.
    • wygrajlige_pomoc 12.03.13, 10:12
      @carlos333: nadal nie widzisz drużyny?
      widzę, ze Twoja drużyna nie punktowała. Może nie skompletowałeś składu, nie zapisałeś zmian?
      [Bartek]
    • Gość: carlos333 IP: *.mroczna.net.pl 12.03.13, 10:55
      Witam.W moim pytaniu nie chodziło o żądne punkty(powtarzałem to któryś raz już),bo wiadomo że jak stworzyłem drużynę w trakcie trwania kolejki to pkt nie będę miał żadnych za tą kolejkę w której stworzyłem tą drużynę tylko dopiero za następną. Problem był w tym że nie widziałem swojej drużyny mimo że zapisałem ją i skompletowałem skład a to już było dla mnie bardzo dziwne. Miałem jednak rację co do swoich przypuszczeń.Nie zakładajcie drużyn w trakcie trwania kolejki chyba ,że chcecie ją zobaczyć dopiero po ostatnim meczu kolejki i nie w dniu zakończenia meczu tylko następnym .Ja widzę już swoją drużynę a co ciekawe mogłem zrobić tylko 2 transfery czyli tak jak bym już grał kilka kolejek natomiast ja tą drużynę stworzyłem dopiero (ale to już nie ważne bo tego też się domyślałem że będę miał 2 transfery tylko ). Więc moja rada jeśli nic się nie zmieni to zakładajcie konta po lub przed kolejkami nie będzie takich problemów wtedy. Pozdrawiam i myślę że ta moja długa (mam nadzieję że chodź trochę zrozumiała ) wypowiedź komuś się przyda;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka