Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Terminarz XI i inne mecze

    26.09.17, 02:45
    Przypuszczam,ze skoro "yosek" robi nam pokolejkowe klasyfikacje my w dalszym ciagu robimy terminarze.
    Przy XI bedzie 2 mecze reprezentacji,mecz "ELE"...i tu mamy zagwozdke poniewaz,ze wywolany wczesniej do pokazania meczu Obatel MARKO nie dau odglosu.
    W zwiazku z tym senor el Chapo,rozgoraczkowany trumfem w "Dysze" samodzielnie wybierze pare z La Liga. Natomiast Obatel "Kubus1955" natentychmiast zareagowau i juz wiemy czyli
    wrzucamy co mamy.

    KOLEJKA XI
    ***************
    1.Sandencja - Slask
    2.Arka - Cracovia
    3.Lechia - Zaglebie
    4.Pogon - Korona
    5.WislaK - Jagiellonia
    6.WislaP - Termalika
    7.Gornik - Piast
    8.Lech - Lechia

    Reprezentacja
    **************
    5.X.2017
    ARMENIA - POLSKA
    8.X.2017
    POLSKA - CZARNOGORA

    > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
    Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt

    > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
    Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski

    DARZ BOR,poki jest.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: misiaczek IP: *.icpnet.pl 26.09.17, 05:34
      1.Sandencja - Slask 1;1
      2.Arka - Cracovia 2;0
      3.Lechia - Zaglebie 0;2
      4.Pogon - Korona 1;1
      5.WislaK - Jagiellonia 2;1
      6.WislaP - Termalika 3;0
      7.Gornik - Piast 3;0
      8.Lech - Legia 2;2 hit

      Reprezentacja
      ARMENIA - POLSKA 1;2
      POLSKA - CZARNOGORA 2;1
      > ELE <
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 0;2

      > ELPiG <
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 3;1
    • Gość: 144s IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.17, 09:09
      1.Sandencja - Slask 0-1
      2.Arka - Cracovia 2-0
      3.Lechia - Zaglebie 1-2
      4.Pogon - Korona 2-1
      5.WislaK - Jagiellonia 3-2
      6.WislaP - Termalika 2-3
      7.Gornik - Piast 0-0
      8.Lech - Legia 1-1 h

      ARMENIA - POLSKA 1-2
      POLSKA - CZARNOGORA 0-0

      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-3

      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 4-1
    • 26.09.17, 09:13
      Zara zara kurde, przecie liga La Liga dopieru co była, nie czas tera na inglisz premier lig?
    • 26.09.17, 10:43
      Wielki Manitu mo kaprys,idemy nazot po tych ligach.....hmmmm,takie skokanie z jednym meczym po calej Europie decko nudnawe jest, moze co tydzien 5 lig 5 meczow?

      --
      www.youtube.com/watch?v=JMP_zzed8F0
    • Gość: NR-1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.17, 09:58
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 2-1
      2.Arka - Cracovia 1-1
      3.Lechia - Zaglebie 1-1
      4.Pogon - Korona 1-1
      5.WislaK - Jagiellonia 1-2
      6.WislaP - Termalika 2-1
      7.Gornik - Piast 2-0
      8.Lech - Legia 1-0

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1-3
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 1-0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 0-2

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 2-0
    • Gość: NR-1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.17, 09:59
      7.Gornik - Piast 2-0 H
    • Gość: leopoldek1 IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.17, 10:23
      1.Sandencja - Slask 1-2
      2.Arka - Cracovia 3-0 hit
      3.Lechia - Zaglebie 0-1
      4.Pogon - Korona 1-2
      5.WislaK - Jagiellonia 2-2
      6.WislaP - Termalika 2-0
      7.Gornik - Piast 3-0
      8.Lech - Lechia 1-0

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 0-2
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 2-1

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-2

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 2-0
    • 26.09.17, 10:46
      1.Sandencja - Slask 0:2
      2.Arka - Cracovia 2:1
      3.Lechia - Zaglebie 2:2
      4.Pogon - Korona 1:1
      5.WislaK - Jagiellonia 1:2
      6.WislaP - Termalika 2:0
      7.Gornik - Piast 3:2....hicior
      8.Lech - Lechia 0:0

      --
      www.youtube.com/watch?v=JMP_zzed8F0
    • 26.09.17, 10:48

      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1:3
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 1:1

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt o:2

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 5:5

      --
      www.youtube.com/watch?v=JMP_zzed8F0
    • Gość: BRZEZINHO IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.17, 19:35
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Śląsk 1:1
      2.Arka - Cracovia 1:0
      3.Lechia - Zagłębie 2:1
      4.Pogon - Korona 1:0
      5.WislaK - Jagiellonia 2:1
      6.WislaP - Termalica 2:0
      7.Gornik - Piast 1:1
      8.Lech - Legia 0:1 hit

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 0:2
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGÓRA 2:0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 0:2

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 3:1
    • Gość: MARKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.17, 20:00
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask1-1
      2.Arka - Cracovia 2-1
      3.Lechia - Zaglebie 3-1
      4.Pogon - Korona 2-2
      5.WislaK - Jagiellonia 1-2
      6.WislaP - Termalika 1-1
      7.Gornik - Piast 3-1
      8.Lech - Lechia 2-1
      **************
      ARMENIA - POLSKA 1-2
      .................................
      POLSKA - CZARNOGORA 2-1
      .........................................
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-2
      ......................................................
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 1-1
    • Gość: MARKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.17, 19:31
      7.Gornik - Piast 3-1 *H*
    • Gość: LOŚKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.17, 22:09
      Ile tu tego dzisiaj -łał!
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1-2
      2.Arka - Cracovia 3-1
      3.Lechia - Zaglebie 3-2
      4.Pogon - Korona 3-2 H
      5.WislaK - Jagiellonia 1-1
      6.WislaP - Termalika 1-1
      7.Gornik - Piast 3-1
      8.Lech - Legia ? 1-2

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 2-1
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 1-1

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-3

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 2-2
    • Gość: Ernest IP: *.play-internet.pl 27.09.17, 14:19
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1:0
      2.Arka - Cracovia 1:0
      3.Lechia - Zaglebie 1:0
      4.Pogon - Korona 1:0
      5.WislaK - Jagiellonia 1:1
      6.WislaP - Termalika 1:0
      7.Gornik - Piast 1:0
      8.Lech - Lechia 2:1

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 4:0
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 2:1

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1:0

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 2:0
    • Gość: frugo 84 IP: *.play-internet.pl 27.09.17, 14:22
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask1:0
      2.Arka - Cracovia1:0
      3.Lechia - Zaglebie1:0
      4.Pogon - Korona1:0
      5.WislaK - Jagiellonia2:1
      6.WislaP - Termalika1:0
      7.Gornik - Piast 1:0
      8.Lech - Lechia2:1

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 2:0
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 2:0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1:3

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 2:0
    • Gość: Kolejorz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.17, 19:29
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 2-1
      2.Arka - Cracovia 2-1
      3.Lechia - Zaglebie 1-2
      4.Pogon - Korona 1-2
      5.WislaK - Jagiellonia 2-1
      6.WislaP - Termalika 1-2
      7.Gornik - Piast 1-1
      8.Lech - Legia 0-0 H

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1-1
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 1-1

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-1

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 1-1
    • 28.09.17, 00:45
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1-3
      2.Arka - Cracovia 2-0
      3.Lechia - Zaglebie 1-1
      4.Pogon - Korona 2-1 [HIT]
      5.WislaK - Jagiellonia 2-3
      6.WislaP - Termalika 2-1
      7.Gornik - Piast 1-0
      8.Lech - Legia 1-1

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1-1 (Lewy)
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 2-0 (Lewy i ... Lewy, jedziemy do Rassiji!)

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 0-1

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 1-2
    • 28.09.17, 06:43
      1.Sandencja - Slask 0-2
      2.Arka - Cracovia 2-0
      3.Lechia - Zaglebie 1-1
      4.Pogon - Korona 1-1
      5.WislaK - Jagiellonia 2-2
      6.WislaP - Termalika 2-0
      7.Gornik - Piast 3-0
      8.Lech - Legia 1-1 h

      ARMENIA - POLSKA 1-2
      POLSKA - CZARNOGORA 2-0

      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-3

      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 3-1
    • Gość: Kubiak IP: *.play-internet.pl 28.09.17, 12:53
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1-1
      2.Arka - Cracovia 1-1
      3.Lechia - Zaglebie 2-1
      4.Pogon - Korona 0-0
      5.WislaK - Jagiellonia 1-1
      6.WislaP - Termalika 4-1
      7.Gornik - Piast 1-1
      8.Lech - Legia 1-2 (H)

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1-0
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 2-1

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-3

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 3-2
    • Gość: WALDI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.17, 18:33

      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1-2
      2.Arka - Cracovia 2-0
      3.Lechia - Zaglebie 3-1
      4.Pogon - Korona 2-2
      5.WislaK - Jagiellonia 1-2
      6.WislaP - Termalika 1-1
      7.Gornik - Piast 3-1 H
      8.Lech - Lechia 1-1

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 0-4
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 3-0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-1

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 1-2
    • Gość: ZZDZICH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.17, 18:53

      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask........2-2
      2.Arka - Cracovia............3-2
      3.Lechia - Zaglebie..........1-0
      4.Pogon - Korona............2-1
      5.WislaK - Jagiellonia.......2-1
      6.WislaP - Termalika.......3-1
      7.Gornik - Piast...............3-1
      8.Lech - Lechia...............2-1

      Reprezentacja
      **************
      ARMENIA - POLSKA......................................1-1
      POLSKA - CZARNOGORA...............................2-1
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt..2-3
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski ..........2-1
      Pozdrówka
    • Gość: ZZDZICH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.17, 18:59
      Hit -7.Gornik - Piast...............3-1
    • Gość: El Chapo IP: *.hsd1.il.comcast.net 29.09.17, 02:19
      Ola Manola plus "Ruska kola"

      1. Sandencja - Slask 1 : 3
      2. Arka - Cracovia 3 : 0
      3. Lechia - Zaglebie 1 : 2
      4. Pogon - Korona 0 : 1
      5. WislaK - Jagiellonia 1 : 2
      6. WislaP - Termalika 3 : 1
      7. GORNIK - PIAST 4 : 1 - > Szachtiory rozjebia "Kolodzieja" - HICIOR!!!
      8. Lech - Legia 2 : 0

      Rep.
      Armenia - Polska 2 : 1 Mczatrian skasuje "Lewusa"
      Polska - Czarnogora 2 : 2 po barazowych meczykach zerkamy w "Rubina" w MSw.2018.

      ELE 0
      Legranes - Atletico 1 : 4
      ELPiG
      Sokol - KP Starogard Gd 1 : 0
    • Gość: OSINA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.17, 02:18

      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1-1
      2.Arka - Cracovia 0-1
      3.Lechia - Zaglebie 2-2
      4.Pogon - Korona 2-2
      5.WislaK - Jagiellonia 0-1
      6.WislaP - Termalika 0-1
      7.Gornik - Piast 1-0
      8.Lech - Lechia 1-1 .H.

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 0-2
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 1-0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-2

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gda 0-0
    • 29.09.17, 07:52
      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 0-1
      2.Arka - Cracovia 0-1
      3.Lechia - Zaglebie 1-1
      4.Pogon - Korona 1-1 h
      5.WislaK - Jagiellonia 1-1
      6.WislaP - Termalika 2-0
      7.Gornik - Piast 1-0
      8.Lech - Lechia 1-0

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1-1
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 3-0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-3

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 0-2
    • 29.09.17, 10:55
      Witam!
      1.Sandencja - Slask 2:0
      2.Arka - Cracovia 1:0
      3.Lechia - Zaglebie 2:1
      4.Pogon - Korona 1:1
      5.WislaK - Jagiellonia 2:2
      6.WislaP - Termalika 3:1
      7.Gornik - Piast 2:0
      8.Lech - Legia 4:1

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 1:2
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 1:1

      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 0:1

      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 2:1
    • Gość: giveresult IP: 195.150.192.* 29.09.17, 12:12
      polecam obstawiać na giveresult.com/
    • Gość: JUNRYCH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.17, 18:03

      KOLEJKA XI
      ***************
      1.Sandencja - Slask 1-1
      2.Arka - Cracovia 3-0
      3.Lechia - Zaglebie 0-0
      4.Pogon - Korona 0-0
      5.WislaK - Jagiellonia 1-0
      6.WislaP - Termalika 1-1
      7.Gornik - Piast 3-1 H
      8.Lech - Lechia 2-0

      Reprezentacja
      **************
      5.X.2017
      ARMENIA - POLSKA 0-3
      8.X.2017
      POLSKA - CZARNOGORA 2-0

      > ELE < - sobota 30.IX.2017. godz.20:45.
      Club Deportivo LEGANES - ATLETICO Madryt 1-2

      > ELPiG < 1.X.2017. godz. 16:00 III Liga gr.II.
      Sokol Kleczew - KP Starogard Gdanski 1-0
    • Gość: Trojan1 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.09.17, 22:37
      1.Sandencja - Slask
      > 2.Arka - Cracovia
      > 3.Lechia - Zaglebie
      > 4.Pogon - Korona
      > 5.WislaK - Jagiellonia
      > 6.WislaP - Termalika 1:0
      > 7.Gornik - Piast 3:1 H
      > 8.Lech - Lechia 1:0
      >

    Popularne wątki

    Nie pamiętasz hasła lub ?

    Zapamiętaj mnie

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

    Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.