Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Klasyfikacje po kolejce VIII

18.09.18, 23:47
    W VIII kolejce okazo sie,ze "FUSIARZE" trzymaja sie mocno tak na trawie jak i przed monitorkiem.
    W naszej typeriackiej rzeczywistosci kolejka VIII pokazala,ze "Super Fusiarzem" okazau sie byc Signore "wichura" a normalsami fusiarzarzami 6 innych.Klikamy o meczu z poz.4.
    w/w special agent pozwolil sobie na leqtki sarkazmik przy typowaniu tego meczu jak HICIORA dodajac w nawuasiku "hahaha". Po fakcie jego hahaha brzmiao ah-ah-ah(wiem,wiem maly wielbladek w pisowni tego "ach").
    Dodatkowym smaczkiem tego wyniuszka "hahaha" jest to,ze dzieki tym punkcikom zostau sie zdetronizowany po 3 tygodniach liderowania nasz potoczanski "yosemitesam-ik".
    Zapewne wylal ze 3 beczki slozow po ktorych Soltyserro oglosil kleske zywiolowa z powodu ,ze powodz w solectwie.
    Tak mowiac nawiasem z jakiego to ziola te fusy zaatakowaly Waszmosci IQ?

Kolejka przyniosla nam 87 pktow,b.dobry wynik.
    Przyniosla 25 goli,Hiciora i 2 Gole meczu.("gryfny";i "el Chapco" w tym samym meczu poz.5).
    Goli kolejki nikt nie wyczul alisci Hanyserro "gryfny" byl blisko(27).

W klasyfikacji widzimy,ze 3 TyperNiuchaczy odstaje klasa od reszty a tak wogle to jest wlasciwie 3 grupy:
    A) 1-3; B) 4-6; C) 7-9;
    Grupa A to w sumie ok.140 lat
    Grupa C to w sumie 203 lata!!
    Grupa B to w sumie 157lat - tak mi wychodzi "czytajac" fusy herbaty "ULUNG".

Nas "posunietych wiekowo" to nie martwi wcale a nawet cale-a-cale bo "malolaty" sie wyszumia i kipna jak jakie kawki a MY wtedu zmasowany attacerro przypuscimy i bedzie
    "po ptokach".HerrTyperro "Trojan1" nasz wspomoze z letka,no nie?

Ogladalem "Barke"z PSV i tak se mysle,ze kudy naszemu do Tego fenomena.46 w karierze "hackutricku".
    Zaraz moje IDOLE z Liverpoolu spuszcza manto tym tam z Paryzewa wiec robie se "brejktajm".
    Wczoraj moje "Niedzwiedzie" wygraly 24:17 i wszyscy sa happi!
    Spuscili leqtkie ale wazne,ze zabojadow wyruchali przez zlomke.Kiedys takie ru...ko sie uskuteczniao z kolezankami ropuchami i nie tylko.
    Mohamedzio bez formy,Mane bez celownika dobrze,ze Sturridge z Roberto celuja akuratnie.

KOLEJKA VIII
    1.wichura .............20 ......Z.......H
    2.gryfny ...............13......................Bm
    3.yosemitesam .....12
    4.Kubus1955.........1O
    5.Trojan1 ..............9
    6.misiaczek.............7
    7.el Chapco ............7......................Bm
    8.144s....................6
    9.BRZEZINHO ........5

KLASYFIKACJA PO VIII
    1(3).wichura.............80......2Z.......3H
    2(1).yosemitesam.....78......2Z.......2H.......Bm
    3(2).gryfny...............74......2Z.......2H.......Bm......Bk
    4(4).misiaczek..........56.......Z..........H
    5(5).Trojan1 ............53..................H
    6(6).BRZEZINHO ......49.......Z..............................Bk
    7(7).el Chapco .........45...........................2Bm
    8(8).144s.................44
    9(9).Kubus1955........38

Liverpool FC = TS.Wisla ....? Ale mi sie jebie w tym starym lebie.Szlag by to cylnou!
    Dzialac w temacie poszukiwania fusow marki "hahaha".
    pa.
    Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka