Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

BATE Borysów

18.06.19, 21:14
    kojarzy mi sie z BATY....do Piasta
    PS: Co jest grane,wszyscy na urlopach?

--
    www.youtube.com/watch?v=O7B6khltD8M
    Edytor zaawansowany
    • bombullo 19.06.19, 18:26
      Zyjesz karlusie?
      Pytanie akuratne odnoszace sie i do Ciebie basalyku!
      Nasze komilitony typeriackie nigdy,prawie nigdy,oprocz wpisow typowania,nie przejawialy checi do dyskusji czy komentowania.
      4 wyjatki to NASZE OSOBISTE OSOBLIWE OSOBISTOSCI,w kolejnosci alfabetycznej : "yosemitesam";wichura","gryfny"- czyli TY i "bombullo"-multoimionowy,czyli JO!
      "wichure",yosemitesama" widze po innych forach jako komentujacych jakies iwenty.

A wracajac do sedna Twoigo poscika to zaiste "Piastunki" trafily "gryfnie",niestety.
      Mysle jednakowoz,ze o ile wszystkie inne wolskie szroty klubowe BATE skopywalo z gier to z "fornalikowymi" bedom alles kaputt!

A jak dzisiaj widzisz nasza pilkarskom narodowo-wolskom przyszlosc w meczyku z "Makaraniarzami" - bedziemy jenczeli:"mamma mia".
      Moja "OOO" wybiera sie zobaczyc te kopanine w naszym,szczegolnie,wykonaniu!
    • bombullo 20.06.19, 05:44
      odpowiadam se samodzielnie bo zes znowu gdzies zanurkowou.
      widzialem mecz i jestem leqtko zaskoczony i jednoczesnie zdziwiony.
      zaskoczony naszym trumfem a zdziwiony gra azzurich. No ale dobrze,stao sie und schluss.
      mamy wielka szanse leciec do Tokio i gdybysmy to spierdolili to szkoda szprechac!
      do sabado basalyku "gryfny".
    • gryfny 20.06.19, 15:52
      "Polscy piłkarze zdominowali najlepszą jedenastkę grupy u-21! Pięciu wspaniałych "
      "Włoskie media w szoku po porażce. Po "szmacianych golach" teraz "cyniczne wykorzystanie jednej okazji"
      "Michniewicz, murowanie, monolit. Włosi zostali rozłożeni na czynniki pierwsze "
      Kurde-bele pismaki są w 7 niebie,ekstaza normalnie.......do Tokio brakuje 1 punktu,co by nie zapeszac trzymia pysk

--
    • bombullo 20.06.19, 22:35
      TAK SE MYSLE CO BYLE PISMAKI-GRAFOMANY
      NAPISZA O DOMINANTACH PO WPIERDOLU JAKI DOZNAJA ONI OD PLEMNIKOW BUTRAGUENO CZY INNEGO SANTAMARII.
      ALE BEDZIE KOCIOKWIK!
      Juz soboty nie moge sie doczekac...
      Tak cichcem ciebie klikne,ze jakies 4-6 mozemy uzbirac w necie.
    • bombullo 23.06.19, 01:01
      Musza chyba zaatakowac jaki hazard,moze ZECHCYK bedzie akuratny?
      Wolski hurraoptymizm wziou i roztrzaskou sie w drebiezgi po raz kolejny!
      Kto myslau,ze bedzie inaczej to je bajok do kwadrata,taki "dobrozmianowy" z druzyny(!) Kaczomazowieckoziobroskiej.Ament bez pacierza
    • gryfny 24.06.19, 15:07
      Od bohaterów do frajerów
      www.meczyki.pl/newsy/kamil-grabara-podsumowal-wystep-polskiej-mlodziezowki-od-bohaterow-do-frajerow/115830-n

--
    • bombullo 24.06.19, 16:07
      Czytalem te mamlanine grabary.Okazuje sie,ze jest lepszym bramkarzem niz homosapiensem!
      Odnosze wrazenie,ze myslenie a co za tym idzie mamlanie wolskopisoskie na dobre zagoscilo w szarej masie mozgowej.Odnosze tysz wrazenie drugie,ze degeneracja IQ Polakow postepuje w zastraszajacym tempie I Wolactwo na dobre sie tam rozpanoszy.Bidny yosemitesam.Musi chyba spierdalac z tego kaczodolskiego raju albo co?
    • gryfny 10.07.19, 20:55
      Wowwww

--
    • bombullo 11.07.19, 02:28
      co to je wowwww?
      W jakim to narzeczu jest? Wolskim chyba.
      Po polsku piszac powinno byc: "o kurwa!"
      Dziwi mnie pisanina wolskich bajokow dziennikarzoli,ze to niespodzianka jest!Jaka w morde niespodzianka!? Z kacapami remisujac i od razu niespodzianka? Bylaby moze niespodzianka gdybysmy im wjebali,nawet jeden do nulla!
      Czekamy na rewanza przypominajac,ze rewanzowe mecze w rozgrywkach eliminacyjnych LM,LE nie byly nasza mocna stronica.W tem temacie "Pyry","CWKS" czy "Sledzie" moga nam opowiedziec co nie co.
      W kazdym badz razie szansa jest.Oby nie byla to tylko szansa na przelecenie szympansa z ZOO w Borysewie.
    • gryfny 11.07.19, 20:46
      z takiego swistka amerykanskiego astronoma to zerznolem Wielki Wodzu ale spoko patrzymy:
      www.youtube.com/watch?v=Fds14tUFwYs

--
    • bombullo 13.07.19, 04:43
      "gryfny"....na rany Manitou! Tys to ogladnou czy tylko tak dla jaj mi przyslales zeby mie podqrwic przed snem!?
      Drugi zaskok to liczba tych ktorzy to na "UTu" ogladneli.Co za mutanty i masochisci…
      Ja ogladnalem "kopanke" Craxy z tymi slowackimi asiorami i mysle,ze ten mecz byl tego samego rodzaju katorga dla mnie co ten w Gibraltarze.

A jakzes to z wrzucil z UTu na forum?
    • gryfny 17.07.19, 14:22
      Normalnie ,byla transmisja tego"eventu"
      Dzisiaj baty albo wowwww?

--
    • gryfny 17.07.19, 22:00
      Siara jak zwykle,Piast Gliwice przegrał 1:2 z BATE Borysów...... reszta mi cenzura zablokuje

--
    • bombullo 18.07.19, 04:01
      Od czasu kiedysmy do UE wstapili nic sie,qerva,nie klei! We wszystkim poczawszy od Krk a skonczywszy na sporcie czyli mowiac dokladniej pilce noznej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.