Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Qzwa mamasza und Puta madre!

11.11.19, 18:22
    Nie duzo brakowao zebym sie pochlastau!!!!!
    Jeszcze mi sie grabule z paljuszkami trzesa ze zlosci!
    Pisalem podsumowanie rundy jesiennej w naszej Typeriadzie,a miaem juz napisane 3/4 i w cholere duzo i…
    jakis niezidentyfikowany pacan,paprok,bajok i tuman wirtualny SKASOWAU moje "wypociny"!
    ILORAZ OSOBISTY opadl mi do poziomu -3,14... ,wiec chwile mi zajmie doprowadzenie sie do stanu sprzed 87minut.
    Mysle,ze w okolicach 21:07 bedziecie mogli poczytac.
    Alezem jest zly!!!
    Ide poodsniezac zeby sie uspokoic.Nasypao 7,7 cm.Zimno -7C,jutro -15(na nosie moze byc nawet -23C.
    W czwartek powrocic ma jesien.
    A taka pogoda jest od Nebraski do Maine i Massachussets w pasie o szerokosci jakies 150mil(240km)
    Jutro zas cale USA na dlugosc i szerokosc w kolorze niebieskim czyli zimnica na mapach meteorologicznych
    W Austin(na dole Texasu)ma byc 0C.Na Florydzie 8-15C.
    To Manitou daje cynk,ze ocieplenie klimatu czai sie za rogiem.
    Na razie.
    Obserwuj wątek
      • bombullo Re: Qzwa mamasza und Puta madre! 11.11.19, 20:38
        W zwiazku z tym o czym wyzej wspominalem (NBW=Niezidentyfikowany Bajok Wirtualny) podsumowanie roztrzaskamy na 2 czesci poniewaz,ze podejrzewam,ze byc moze za duzo literek zem wklikau i ustrojstwo nie zdzierzylo nawaly .
        Trudno mi bedzie odtworzyc dokladanie tamten wontek bo wicie,rozumicie 71letni sklad komorek to nie 17 letni.
        W kazdym razie bede kombinowau.
        Sukcesem zakonczylismy runde jesienna,co nalezy uznac jako CUD bo przeciez nerwowo niejeden z nas mogby byl pasc.Ale dalismy rade.Co znaczy druga milosc HomoKibicaSapiensa ,no nie? Pierwsza to Zycie,wiadomo.
        Druga to pilka nozna,leqtko sfiksowana w naszej wolskiej drugopereloskiej rzeczywistej rzeczywistoci,ale milosc dozgonna.W mazenstwach nawet takiej milosci nie znajdziemy jako,ze rozwody sa na porzadku dziennym.
        Zaczelismy sezon 2019/2020 w 9-ciu ale po kilku kolejkach opuscil nas Typerniuchaczerro "BRZEZINHO",cholera wi dlaczego.
        8-ka dzielnych,nieustepliwych,zazartych CZLONKOW TYPERIADY od lat kilkunastu,moze 13,nasza wspolna obecnosc przewija sie w Typowaniach i TYPERIADZIE.
        Typeriade 2019/2020,a przynajmniej Runde Jesienna zdominowau Karlus "gryfny" i przez kilka kolejek wydawao sie,ze reszte zamiecie "pod dywan".Na szczescie nasze a swoje nieszczescie dostau zadyszki i roznica pktowa
        zostala powaznie zredukowana.
        I tak np.miedzy 1 a 3 mamy tylko 9 pktow a bylo juz nawet 35. Siedem ponoc pktow stracil przez zawirowania wirtualne ale gdybyscie obywatelu Karlusie byli grzeczni und kulturalni to zaden Cenzor forumowy czyt.bajok nie zeslal by Was na wygnanie.Uwazajcie Karlusie bo to byla II banicja. Przy trzeciej mozecie "dozywotke" zaliczyc.
        Patrzac tak na generalke. Trzech Typerow wyraznie na czele a roznica miedzy 1-3 tylko 9pktow.
        Miedzy 3-im a dwoma 4-ymi pktow 29. Miedzy 3 a 8 tych pktow jest 45.A miedzy 1 a 8 pktow jest 54!

Cos sie z Typerem dinozaurem Kubusiem porobilo.Pamietamy z przeszlosci,ze do cieniasow sie nie zaliczau a wprost naprzeciw.Wyglada na to,ze typowanie odbija sie mu czkawka jako,ze jest sympatykiem poznanskiej "Lokomotywy" i ich(Lecha) jesienne kopanie ma ujemny - psychologiczny wplyw na jegomosci wyniuchy!
        W kazdym badz razie z "czerwona latarka" runde wiosenna rozpocznie.Macie przyjacielu 11 dni na rehabilitacje, restrukturyzacje i renesans szarych komorek.Wasz ILORAZ chyba nie jest zadowolony z wyniku w Typeriadzie?

"yosemitesam" na miejscu 7.Tu nie ma co dyskutowac.Wiadomo,ze to Jego suwerenna decyzja zadecydowala,ze jest tu gdzie jest.A potencjau posiada nie byle jaki skoro 34 mecze odpuscil a 82 pkty ma jak w NBP.Alisci coz LOVE UND ADVENTURE Y ITALIA jednak przed polska pilka.Czy nalezy sie dziwic?Ja bym tysz odpuscil aczkolwiek nie jestem przekonany czy "L-A-I" wygralyby z Premier Ligue.

Tu zamieszcze taki wtret,ciekawostke.
        W roku 1998 MSw w pilce odbywaly sie we Francji.Moja corka zaplanowala wyjazd na 2 tygodnie do Meksyku,konkretnie do Cabo san Lucas,na plw.Kalifornijskim,na samym czubku na dole.Dobrze,ze nie wykupila biletu dla mnie bo gdy o tym prezencie na moje urodziny (50)zakomunikowala to musialzem odmowic,bo przeciez MUNDIAL,a nie bylem 100% pewny czy tej dziurze beda telewizory z satelitom.Byly jak sie okazao.
        Troche przykro zrobilo sie dziecku no ale coz,wiedziala,ze Tata futbolowy bzik stad tez wczesniejsze zapytanie a nie wydawanie dolaresow.Polecialy obie i widzialy nawet orki i pletwale blekitnie z odleglosci 50 m.
        A ja meczyki ogladalem energicznie.

Przerywam zeby mnie znowu Co nieskasowao! CDN....
        • bombullo Re: Qzwa mamasza und Puta madre! 11.11.19, 23:59
          DC...
          Przechodzimy do kolejnego miejsca(6) na ktorym przykucnou Dinozaur #2 Typeriady Typer "14,4" z Kroke po ilku jego wyniuchac sadzimy,ze jest sympatykiem krakoskiej Wisly poniewaz,ze wywodzi sie On z okolic gdzie wislacka paka jego mlodziankowych latach byla tam "lubiana" bardzo.(vide don Manitou)
          Jestesmy wiec zdziwieni Jego szamanska niemoca w tegorocznej Typeriadzie bo przeciez wiemy,ze zawsze byl w czolowce i nawet jakis "nasze typowania" wygrywau.
          Ta raza w 15 kolejkach nie zanotowalismy jego zwyciestwa,hiciora czy Bk.A 6 pktow za Bm zaliczyl.Czyli potencyau drzemie.Jak Iloraz sie obudzi to….
          I to jest drugi Typer bez triumfu po Kubusiu,ktory w kartotece ma dziewicza pustke po ilosci pktow.Jest jeszcze trzeci ale o nim za chwile.

"wichura". Im Legia(CWKS,wiadomo nam czym jes) lepi kopie tym stalicznyj Typer gorzej typuje.
          Pokladow optymizmu u niego jak pokladow rudy miedzi w Polsce i to sie chwali.Obiecuje jednak nam,jak pisoski Pinokio "matelusz-matelusz-matelusz", progres a nawet Jahwe wi co i co? Yayco,chociaz...chwileczke,chwileczke CUS w ostatniej kolejce drgnelo bo zdobyl punktow 5,w tym Bk.
          Poczatek zawodow rozpoczou znakomicie 3Z oraz 2H.A my wiemy juz wszystko! Legia "kiche kopala"...
          Wprost naprzeciw jest tu niz u Kubusia.
          Podejrzewamy,ze "wiosenna runde",wzmocnieni zblizajacymi sie osobistymi Imieninami pokaza na co ICH stac!

Kolejny w generalce to "Trojan1".Tez Dinozaur nie tylko typeriadowy ale i wiekowy,Nr4.Wzrostem moze nawet numero eins?
          Swoje 3 do 8 pktow zdobywa ale tak jak Kubus nie ma zadnego znaczka po ilosci pktow w kartotece.
          Najwyzszy czas zaczac myslec o Z,H,Bm i Bk a nie tylko o RL9,drogi Duzy Piotrze!
          Moze bys "Natinke" jako doradce zabezpieczyl se na kilka kolejek?Pozdrow JA od nas!

Kolejna przerywnik.Tym razem ide ogladac mecz U-17 Brazylia - Wlochy to 1/8F.
          Wczoraj Holandia rozpirzyla Paragwaj 4:1;Meksyk po walce pokonau Koreanow z poludnia 1:0.Te druzyny zagraja w 1/2F w czwartek.
          Dzisiaj francuzka reprezentacja naszpikowana dziecmi afrykanskich uchodzcow rozjebala plemniki donHowgh! Kijote 6:1!
          W wyjsciowej 11 bylo tychze 9.A w kadrze reprezentacyjnej drugie tyle.A MY,mowie o Wolsce,dajemy szlaban przybyszom z tamtych rejonow chociaz Ci mogliby zagwarantowac nam gre reprezentacji narodowej w przyszlosci o jakiej sie Bonkowi und nam nie snilo!Howgh!
          CDN nastapi jeszcze dzis.

• bombullo Re: Qzwa mamasza und Puta madre! 12.11.19, 05:25
            CD:
            Canarinosy pokonali 2:0 Azzurich.W 1/2 zagraja z Zabokami I bedzie to mecz jak tralala!W czwartek.

Wracamy do typeriackich subiektywnych wariacji.
            Zostala nam trojka gagatkow zeby nie powiedziec gornolotnie leqtko swietokraczac "Wielka Trojca".
            Na 3 cim miejscu zaapau sie ALTER EGO dawny don Manitou czy Szaman,Szarlatan o wielu ksywkach narodu czerwonoskorego m.in. "Slepe Ucho".
            Nie bedziemy sie rozpisywac zeby nie wygladao zesmy sa samochwalca.Wystarczy jak napisze ,ze sam jestem autentycznie zaskoczony tym co osobisty ILORAZ wyczyniau w tej rundzie.Mysle jednak.ze zmiana ksywki przyniosla wyniki.

NR2,"misiaczek" - najwiecej HICIOROW - czytaliscie abo nie nasz elaborat,pean na czesc "misiaczka" kibica krakoskiej Wisly.Wywnioskowalismy to z Jego wyniuchow gdzie tylko w meczu z Legia "odpuscil" pokazujac 2:0.Takich bylo jeszcze 2.Kibic "Lokomotywy" i kibic Potoku Wieckowice.wszyscy po 2:0.
            Reszta (5) zasunela 21 goli do wislackiego neta.W tym typowaniu zanotowano 3 Bmki.
            W innych meczach zawsze "BG".Nawet z Rakowem i Arka.
            2 trumfy i raz Bk.W innych typowaniach tez odnosi sukcesy.Np w typowaniu "sparingowym" meczu Austria - Izrael wytypowau 3:1 i trafil!

"gryfny" - popularny Karlus z nr1 na pumetku.
            Sezon zaczal rewelacyjnie! Tlukl punkty jak oczadzialy i jak se siadl na Stolcu w I kolejce to dosiedziau do XV.Jednakze,aczkolwiek pod koniec zadyszka dopadla lidera,pozniej Banicja i z okolo 30-40 pktow przewagi zostao 5.
            Czuje jednak za soba poscig wiec zapowiada sie kosmiczny pojedynek o Tytuo Mastera de Univers na Milk Wayu!
            W zwiazku z tym,ze zapowiadalismy w jakis sposob uhonorowac LIDERA Jesieni sezonu 2019/2020 zwracamy sie,przy swiadkach,do Karlusa zeby tak "mni-wiecy" dau nam cynk odnosnie swoi osobisty osobliwej Osobistosci.Duzy jest czy maly,gruby czy cienki czy nosi czapeczki z daszkiem a jezeli tak to potrzebny bedzie rozmiar tzw.gowy i...kolor wlosow!Chcielibysmy to w miare szybko dostac zeby na "Gwiazdke" pod poduszke mu to donosiciel Narodowy zabezpieczyl.Kapiszczi Karlusie?
            To byloby chyba na tyle.
            Mam nadzieje,ze przeczytacie…
            HOLA (czyt. OLA - czesc po meksykansku).

CDN.A w nim klasyfikacje koncowe.
        • bombullo Re: Qzwa mamasza und Puta madre! 12.11.19, 22:45
          Jedziemy z czwarta czescia subiektywnych dywagacji w temacie:podsumowanie rundy jesiennej 2019/2020.

Zaczynamy od klasyfikacji kolejki XV.Wygrau ja,ku swojemu,poniekad,zaskoczeniu - aczkolwiek jakis VI czy VII zmysl podejrzewau,ze zdetroninujemy "gryfnego" - ALTER EGO.
          Byloby sie to udao gdyby nie ostatnie 3 mecze w kolejce.Zbiraniny lubinsko-poznansko-gdanskie kopaly cakiem cakowicie na zlosc wszystkim.Takie durnoty niedonoszone ale tyz poczete z wybrakowanych plemnikow.Howgh!
          Oto wyniki:
          1.ALTER EGO...……….16...….Z...…..Bm
          2.14,4...……………………..9...…………….Bm
          3.Trojan1...………...…….8
          4.yosemitesam...…….5...…………….Bm
          5.wichura...……………...5...………………………….Bk
          6.Kubus...………………….4
          7.misiaczek...…………..3...………………………...Bk
          8.gryfny...………………….1

W tej kolejce tez zanotowalismy 3 Bm(nam uciekl Hicior.Zapamietniemy raz na jutro tego 5 gola temu mlodemu Legioniscie i miedzy nami na dugo Niezgoda zapadnie!
          Dawno nie zanotowalismy Bk a jezeli juz to dwie za jednym zamachem.
          W 120 meczach rozegranych wytypowalismy 926 wynikow - bez 34 "yoska" - kazdy z nas miau mozliwosc wybrania 15 H.I tu sempiterna zbiTA! Bo popatrzmy: 15 kolejek razy 8 Niuchaczy daje 120 mozliwosci na "H".
          Ile zaapalismy? 1O - dziesiec sztuk!! To jest 6,66666...%!!Na milego Manitou!To porca miseria jest!
          Najwiecej na koncie ma "misiaczek" bo 4,pozniej jest "gryfny" 3,"wichura" 2 I "yodemek" 1. W sumie 4 z 8!
          Bm jest jeszcze mniej bo tylko 8.O procentach nim co majaczyc.
          Bk...tu juz prawdziwa Hetakumba alisci tutaj mozemy zrzucic - co czynimy - odpowiedzialnosc na ten szrot ekstraklasowy.Tu jest 3 szpecuff:"misiaczek";"ALTER EGO","wichura"
          2-slownie dwoch-szarlatanow zadnych ikonek po ilosci pktow nie ma zaznaczonych,
          KLASYFIKACJA GENERALNA
          1(1).gryfny (15!)………………...132...……..4Z...……3H...……Bm. -------->112 - wyniuchow/14 tyg.
          2(2).misiaczek…………………...127...……..2Z...…..4H...…………….......Bk
          3(3).ALTER EGO..................123 ..........4Z....................4Bm.......Bk
          4(4).wichura..........................94..........3Z........2H.......................Bk
          5(5).Trojan1..........................94
          6(6).14.4s..............................89...................................2Bm
          7(7).yosemitesam................82...........2Z........H...........Bm-------------> 86 wyniuchow/11tyg.
          8(8).Kubus1955....................78

A TERA NIESPODZIEWANKA! "GOLA GENERALKA" czyli bez dodatkowych pktow:
          1.gryfny............102
          2.misiaczek.....100
          3.ALTER EGO.....98
          4.Trojan1...........94
          5.14.4s..............83
          6.Kubus1955....78
          7.wichura..........74
          8.yosem............68

W czasie przerwy zimowej dodamy cos jeszcze,np kto za 4,3,2(remisy i "w gosciach")
          Co MY bedziemy robic w ciagu przerwy"zimowej" od kopania,latania i przewracania z faulami czy bez zeby sie nie zanudzic.Ja mam NFL(fut.amer)NHL(hokej)czasem NBA na najwyzszym swiatowym poziomie na Globusie a WY bidoczki?
          Moze KTOS z NAS ma jakiego POMYSLA?
          Mozliwe,ze dobre Mzimu cos nam podrzuci do ILORAZU?
          Ale zeli chcecie sie ino byczyc lezac na dowolnie wybranym brzuchu to dajcie cynk a nie bede WAM w "robocie" wadzil!
          CDN moze nastapi jak cos sprawdze.
          Na razie Adieu Acanowie! Do przyszlego wtorku z rozpiska XVI kolejki!

W eliminacjach ME2020 prawie wszystko jasne ale ze dwa mecze bedzie mozna ogladnac,np.
          Rosja - Belgia, Irlandia Pln - Holandia czy Niemcy z Irlandia Pln. a na deser:Macedonia Pln - Izrael.

Odruch pesymistyczny;Zakfalifikowalismy sie dzieki "silom namprzyrodzonym" czyli narodowemu cwaniactwu - vide MSw 2018 gdzie cwaniakowanie zostao przez Cywilizacje wyprowadzone na pole/dwor.Teraz w ME bedzie taka sama historia,poniewaz,ze tak jak Fortuna tak i Historia kolem sie toczy!
          Howgh!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka