Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

skład Anglików:

IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 09.05.02, 13:33
    England squad:

Goalkeepers: Seaman (Arsenal), Martyn (Leeds), James (West Ham)

Defenders: Ferdinand (Leeds), Campbell (Arsenal), Southgate (Middlesbrough),
    Ashley Cole (Arsenal), Bridge (Southampton), Mills (Leeds), Brown (Man Utd),
    Keown (Arsenal)

Midfielders: Beckham (Man Utd), Scholes (Man Utd), Gerrard (Liverpool), Dyer
    (Newcastle), Butt (Man Utd), Hargreaves (Bayern Munich), Joe Cole (West Ham),

Forwards:Owen (Liverpool), Heskey (Liverpool), Vassell (Aston Villa), Fowler
    (Leeds), Sheringham (Tottenham)
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Mario29 IP: 157.25.192.* 09.05.02, 14:46
      Gość portalu: Ace napisał(a):

> England squad:
      >
      > Goalkeepers: Seaman (Arsenal), Martyn (Leeds), James (West Ham)
      >
      > Defenders: Ferdinand (Leeds), Campbell (Arsenal), Southgate (Middlesbrough),
      > Ashley Cole (Arsenal), Bridge (Southampton), Mills (Leeds), Brown (Man Utd),
      > Keown (Arsenal)
      >
      > Midfielders: Beckham (Man Utd), Scholes (Man Utd), Gerrard (Liverpool), Dyer
      > (Newcastle), Butt (Man Utd), Hargreaves (Bayern Munich), Joe Cole (West Ham),
      >
      > Forwards:Owen (Liverpool), Heskey (Liverpool), Vassell (Aston Villa), Fowler
      > (Leeds), Sheringham (Tottenham)

Brakuje Murphego i Nevilla G. ale ten ostatni juz na pewno nie pojedzie ...

jakos nie powalil mnie na kolana ten sklad ....
    • lhp 09.05.02, 14:48
      W sumie jaki by nie byl sklad reprezentacji Angli nie powaliby nikogo na nogi -
      czekamy na Argentyne, Francje

pzdr
    • campo 09.05.02, 15:15
      lhp napisał(a):

> W sumie jaki by nie byl sklad reprezentacji Angli nie powaliby nikogo na nogi -
      >
      > czekamy na Argentyne, Francje
      >
      >
      > pzdr

...Polske....:-)))

pzdr.

• lhp 09.05.02, 15:16
      Ale bez Ebiego ;-[[[[[[, widac nie oplaca sie chodzic na dyskoteki

pzdr
    • Gość: wasia IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 15:19
      Gość portalu: Mario29 napisał(a):

> Brakuje Murphego i Nevilla G. ale ten ostatni juz na pewno nie pojedzie ...
      >
      > jakos nie powalil mnie na kolana ten sklad ....

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Hargreaves miałby jechać, a Murphy nie... Ok, nie
      wszystkie mecze grał na 100%, ale strzelał dla LFC bardzo ważne gole... Wczoraj
      też strzelił i to ładnie, i cholerny Sven widział...

pzdr, wasia
    • Gość: Ace IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 09.05.02, 20:16
      > Brakuje Murphego i Nevilla G. ale ten ostatni juz na pewno nie pojedzie ...
      >
      > jakos nie powalil mnie na kolana ten sklad ....

Murphy moze jeszcze pojechac w zastepstwie za Butta lub Beckhama (lecz to malo
      prawdopodobne). Obrona wydaje sie bardzo silna. Mysle ze Sven postepuje dobrze
      powolujac tak mlodych zawodnikow: Brown (23 lata), Ashley Cole (22), Wayne Bridge
      (22), Hargreaves (21), Gerrard (22), Joe Cole (21), Owen (23), Vassell (22).
      Anglicy beda mieli najprawdopodobniej nalmlodsza drozyne ze wszystkich 32.
      Pomoc wydaje sie troche slabsza biorac pod uwage mozliwosc absencji Beckhama i
      Butta z powodu kontuzji. Bardzo duzo odpowiedzialnosc w konstruowaniu gry
      spoczywac bedzie na takich pilkarzach jak: Gerrard, Scholes, Dyer czy Joe Cole.
      W ataku do gry w pierwszej 11 pewniakami sa Heskey i Owen.

• Gość: mmicz IP: 212.244.108.* 09.05.02, 23:07
      Ale emeryci Seaman i Sheringham równoważą tą młodzież
    • Gość: blaszcz IP: 153.19.176.* 09.05.02, 15:50
      Nie lubię McMannamana, ale jego brak uważam za błąd trenera.

S.M. to gracz trochę inny w sposobie gry od całej kadry. Mógłby się przydać np.
      na mecz ze Szwedami.

Ale trener wie lepiej...
    • Gość: Mario29 IP: 157.25.192.* 10.05.02, 09:38
      'Przespalem sie' z wiadomoscia o skladzie Anglikow. Wasia, Murphy ma lekka
      kontuzje ale moze jeszcze pojedzie ... Tez bym go wolal od Heargravesa. Moim
      zdaniem Sven buduje raczej repreze na przyszlosc, za dwa lata na Euro i za 4 na
      nastepne MS. Podobaja mi sie nowe, mlode twarze (szczegolnie Joe Cole
      fantastycznie grajacy ostatnio i odkrycie Svena, Darius Vassel)...

Ja mysle ze Beckie stanie na glowie i bedzie Zdrowy na pierwszszy mecz juz. W
      razie czego bedzie gral z blokada stopy (jak znam jego determinacje to poprosi
      o pozwolenie na to trenera ryzykujac powazniejsza kontuzja). To jego wielka
      szansa.

Mysle jednak ze Anglia ma z wiekszosci adruzyn szanse wygrac.. Najwiekszy
      problem to bedzieArgentyna i Wlosi ... Reszta jest do pokonania....

WLOSI MISTRZEM SWIATA !! :-)))) Patrzac realnie ... Forza Italia !!!
    • wasia 10.05.02, 10:35

> 'Przespalem sie' z wiadomoscia o skladzie Anglikow. Wasia, Murphy ma lekka
      > kontuzje ale moze jeszcze pojedzie ... Tez bym go wolal od Heargravesa. Moim
      > zdaniem Sven buduje raczej repreze na przyszlosc, za dwa lata na Euro i za 4 na
      >
      > nastepne MS. Podobaja mi sie nowe, mlode twarze (szczegolnie Joe Cole
      > fantastycznie grajacy ostatnio i odkrycie Svena, Darius Vassel)...
      >
      > Ja mysle ze Beckie stanie na glowie i bedzie Zdrowy na pierwszszy mecz juz. W
      > razie czego bedzie gral z blokada stopy (jak znam jego determinacje to poprosi
      > o pozwolenie na to trenera ryzykujac powazniejsza kontuzja). To jego wielka
      > szansa.
      >
      > Mysle jednak ze Anglia ma z wiekszosci adruzyn szanse wygrac.. Najwiekszy
      > problem to bedzieArgentyna i Wlosi ... Reszta jest do pokonania....
      >
      > WLOSI MISTRZEM SWIATA !! :-)))) Patrzac realnie ... Forza Italia !!!

A co ze Szwecją?? Ljungberg w formie, Larsson... mogą być trudni do przejścia,
      ale ja i tak, jak zwykle, kibicować będę Anglii.
      Co do Włochów, to zarówno Luxc, jak i mój własny, rodzony brat twierdzą, że
      Italia wygra Mundial. A ja nadal mam nadzieję, że wygramy z nimi w 1/16 :-))))
      A do Hargreavesa, to nie jestem za bardzo przekonana: w meczach Anglii, w których
      wystąpił i które oglądałam był aktywny, ale raczej niezbyt produktywny. A jak
      Murphy nie pojedzie i tym samym Sven obniży mi ilość Liverpoolczyków do oglądania
      na Mundialu, to chyba go ukatrupię ;-)))))

pzdr, wasia
    • Gość: Mario29 IP: 157.25.192.* 10.05.02, 10:38
      Szkoda ze Hyypia nie moze przyjac obywatelstwa angielskiego :-)))) ;)))
    • wasia 10.05.02, 10:44

> Szkoda ze Hyypia nie moze przyjac obywatelstwa angielskiego :-)))) ;)))

Jadąc do pracy właśnie żałowałam, że Samiego nie zobaczę na Mundialu... Tak to
      przy każdym rożnym byłoby zbliżenie Hyypii (nb. wpadam w ekstazę, gdy jest róg
      dla LFC - hihi). Mógłby przyjąć obywatelstwo angielskie, albo chociaż
      hiszpańskie. Hiszpańskie nawet lepiej: ten kontrast :-)))))

pzdr, w.

PS. pewna mechaniczna pomarańcza czeka wiesz gdzie :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.