Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

To niemozliwe!

IP: *.polbox.pl / *.orion.pl 20.06.02, 12:04
    Wszystkie reprezentacje maja trenerow i nie jest nim Jerzy Engel. A przeciez
    kajo wyraznie udowodnil, ze jedynym trenerem na swiecie jest wlasnie p. Jurek.
    Obserwuj wątek
      • Gość: kajo95 Re: To niemozliwe! IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 20.06.02, 12:11
        Gość portalu: Porter napisał(a):

> Wszystkie reprezentacje maja trenerow i nie jest nim Jerzy Engel. A przeciez
        > kajo wyraznie udowodnil, ze jedynym trenerem na swiecie jest wlasnie p. Jurek.

no co ty? jeszcze przczyta to twój guru i się wkurzy bo to przecież on jest
        najlepszym, bo jedynym trenerem na świecie.
        przede wszystkim wyraźnie udowodniłem (a w zasadzie spocony udowodnił to sam) że
        twój guru jest p..........y do kwadratu mówiąc, że dyskutuje ze swoim adwersarzem
        z pozycji "sławnego piłkarza".
        • Gość: Porter Sensacja! Engel nie jest jedyny! IP: *.polbox.pl / *.orion.pl 20.06.02, 12:49
          Gość portalu: kajo95 napisał(a):

> Gość portalu: Porter napisał(a):
          >
          > > Wszystkie reprezentacje maja trenerow i nie jest nim Jerzy Engel. A przeci
          > ez
          > > kajo wyraznie udowodnil, ze jedynym trenerem na swiecie jest wlasnie p. Ju
          > rek.
          >
          > no co ty? jeszcze przczyta to twój guru i się wkurzy bo to przecież on jest
          > najlepszym, bo jedynym trenerem na świecie.
          > przede wszystkim wyraźnie udowodniłem (a w zasadzie spocony udowodnił to sam) ż
          > e
          > twój guru jest p..........y do kwadratu mówiąc, że dyskutuje ze swoim adwersarz
          > em
          > z pozycji "sławnego piłkarza".

A innych trenerow nie znasz? tylko Engel - albo Tomaszewski? Bo z tej pary ja
          wole Engela. Tyle, ze to dla mnie slaby dosc argument, ze ktos tam ma byc
          trenerem reprezentacji, bo jest lepszym szkoleniowcem niz Tomaszewski... W koncu
          tyle wiesz o pilce, na pewno znasz kilku trenerow, ktorzy mogli by sie nadac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka