Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co tam w Polonii ?

29.12.05, 02:09
    Czy po zakontraktowaniu Kosciechy dzialacze zapadli w letarg i nie moga sie
    obudzic ?
    Czy moze popili sobie tak mocno, ze nie dotarly do nich jeszcze zmiany w
    regulaminie ?

HALO !!! MOWI SIE !!!
    Moze by tak jeszcze kogos zakontraktowac z zagranicy, CO ???!!!
    Moze by tak jakis junior ?

Ale chyba juz za pozno, bo prawie nikt nie zostal...
    Obserwuj wątek
            • Gość: ona Re: Co tam w Polonii ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.05, 20:32
              Widać kolego ,że się nie znasz na żużlu otuż Lindbaeck jeżdzi w GP, a tylko 2
              jeżdżców z GP może być w jednym klubie, a my już mamy 2 Jonssona i
              Protasiewicza, poza tym nie jeden Lindbaeck jest na świecie, jest wielu młodych
              utalentowanych zawodników np. duńczyków, w sumie jak już, nie miałabym nic
              przeciwko takiemu, choć nie jestem zwoleniczką tego przepisu , ale skoro taki
              przepis jest, to co zrobić. Chociaż z drugiej strony dobrze by było udowodnić
              niektórym klubom ,że z krajowymi zawodnikami i jednym Jonssonem można zajść
              dalej i to jest możliwe. Bo nie jest sztuką mieć nawet 10 obcokrajowców sztuką
              mieć tyle kasy na nich, bo nie prawdą jest ,że oni są tani, ci tani to cieniasy
              typu nasze krajowe Krzyżaki itp. lub gorsze to po co przepłacać skoro u nas
              takich pod dostatkiem, ci dobrzy słono kosztują. Wiele klubów może
              być "unurana" w długach na koniec sezonu , ale to ich sprawa. Wszystko się
              rozstrzygnie już na początku sezonu, jak ci niektórzy obcokrajowcy będą
              dostawać niezłe cięgi od 18-letnich juniorów, chciałabym to zobaczyć, a nie
              jeden prezes będzie się wtedy pluł w brodę patrząc co wyczyniaja te jego
              zagraniczne "gwiazdeczki". Tak będzie bo taka sytuacja do czego innego nie może
              doprowadzić, Nasprowadzali w większości na się "gamoni" z zagranicy, bo takich
              naprawdę dobrych zawodników z zagranicy to można na palcah od jednej ręki
              policzyć. Klubom naszpikowanym zagranicznymi "asami" powodzenia życzę. I wolę
              Polonię z jednym góra dwoma obcokrajowcami, niż z piątką czy szóstką- to już by
              była lekka przesada. Co to by wtedy była za Polonia, wogóle nazwa wtedy jakoś
              zaprzeczeniem by była bo Polonia znaczy Polska przecież. Sorry ,że tak dużo
              napisałam , ale momentami to już mnie wkurza ten szał zakupomani
              zagranicznych "miszczów" , jaki w Polsce nastał w ostanim czasie. Nasi bydgoscy
              prezesi się temu nie dali i bardzo dobrze. Podejrzewam ,że wyjdziemy na tym
              może nawet lepiej od co niektórych klubów. Jeszcze jeden młodzian najwyżej
              i "szlus". Lepiej postawić na Polaków. I dobrze by było jakby się nasi juniorzy
              rozjeżdzili troszkę Siopek , Mazur i ten nowe "cudo" Łopaczewski :). Ja bym
              chciała w końcu w debiucie ligowym obejrzeć mojego kumpla Mazurka :) No to by
              było tyle. Jeszcze raz sorry ,że tak dużo :). Pozdrawiam kibiców z Bydgoszczy i
              nie tylko :)!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka