Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Świderski: Mamy to, o czym śniliśmy!

02.12.06, 09:46
    Jesteście MISTRZAMI!!!!!!! Dziękuję!
    --
    "Trzeba szanować wiarę drugiego człowieka, ale tylko w takim samym sensie i stopniu, w jakim
    szanujemy jego teorię, że jego żona jest piękna, a dzieci inteligentne". H. L. Mencken
    Edytor zaawansowany
    • Gość: starski IP: *.mcon.pl 02.12.06, 10:00
      Jeszcze tylko ten jeden mecz...Trzymam kciuki.Wygracie.Gratulacje i wielka
      radosc za to co juz osiagneliscie.
    • Gość: kaśka IP: *.pl 02.12.06, 13:10
      ja tez sie przylaczam: DZIEKUJE!!!! :)) warto bylo wstawac rano i wreszcie sie
      doczekalam wiekszego sukcesu - naprawde jestescie wielcy:D
    • Gość: bono_mj IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.12.06, 10:09
      Jeszcze czasami wydaje mi sie ze snie patrzac na gre naszych chlopakow.Ale od
      zawsze w nich wierzylem,a teraz wszyscy wierni,czasami wydawalo sie naiwni
      kibie odbieraja dlug wdziecznosci-bezcenny!
    • Gość: Mirt IP: *.core.net.pl 02.12.06, 10:13
      Świderski mniej skuteczny? Chyba oglądaliśmy inny mecz.Przecież to on pociągnął
      drużynę. Jest bohaterem tego meczu ,obok Winiarskiego i Kadziewicza.
    • Gość: dario_nh IP: *.chello.pl 02.12.06, 10:16
      drodzy siatkarze pamiętajcie o medalu dla arka gołasia on patrzy na was z góry
      i też kibicuje
    • Gość: silon5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 10:35
      Dla mnie już jesteście mistrzami!!!!
    • Gość: jadak IP: *.gprspla.plusgsm.pl 02.12.06, 10:44
      wnioskuję o natychmiastowe zawarcie nowego kontraktu z Lozano...zanim nam go
      ktoś zwinie...
    • Gość: rafał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:45
      Może by tak Kadziewicz głupot nie opowiadał że drugiej takiej szansy może nie być. Właśnie teraz trzeba iść za ciosem i najpier zdobyć medal na przyszłorocznych ME, po drodze być może powalczyć o LŚ a w dalszej perspektywnie pomyśleć o medalu z IO w Pekinie. Nie wolno spocząć na laurach tylko trzeba potwierdzić - tak jak to robią od 4-5 lat Brazylijczycy - swoje umiejętności.
    • Gość: ogluch IP: *.ds15.agh.edu.pl 02.12.06, 12:42
    • Gość: daliśmy im łupnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:17
      Czy on jest taki zakompleksiony, czy co? Ciągle o jakichś Polaczkach gada.
      Teraz możesz być z siebie dumny.
    • Gość: empe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:35
      Prawda jest taka, ze w ostatnich latach Polski sport dal nam wiele powodow,
      zeby czuc kompleksy wobec tych najlepszych. Nie dziwie sie wiec, ze dochodzilo
      teraz do patologicznych sytuacji, kiedy przed waznymi pojedynkami wielu kibicow
      juz na starcie nie dawalo nam szans kwitujac dyskusje przedmeczowe slowami
      typu: pojada z nami 3-0 i koniec. Zwlaszcza siatkarze napsuli nam sporo krwi -
      wylansowane przez media pokolenie wiecznie mlodych - wiecznie zdolnych -
      wiecznie niespelnionych. Ciesze sie, ze po tylu latach wreszcie osiagaja to, do
      czego byli od lat predystynowani. Chlopcy Lozano zrobili tez rzecz wazniejsza -
      razem z pilkarska ekipa Beenhakera przywracaja mi wiare w Polski sport. Wiare w
      to, ze niekoniecznie musimy sie klasc przed najlepszymi, mozemy z nimi toczyc
      wyrownane batalie i wygrywac.
      Przed polfinalem drzalo mi serce o wynik siatkarzy, balem sie, ze jak zwykle
      nie dadza rady presji i skonczy sie jak zwykle. A jednak dali rade, a ja
      ostatecznie odzyskalem wiare. Jutro usiade przed telewizorem pelen wiary i
      nadziei w to, ze Polska pokona Canarinhos i po 32 latach odzyska mistrzostwo
      swiata.
      Do boju Panowie! Dla Kibicow, Dla Was samych i Dla s.p. Arka Golasia. Ciesze
      sie bardzo, ze w takich chwilach nie zapomnieliscie o nim. Jestem pewien, ze
      gdzies tam na gorze kibicuje Wam w bialo-czerwonym szaliku.
      Pozdrawiam
      MP
    • Gość: X IP: *.chello.pl 02.12.06, 14:51
      Wypowiedzi powyżej to zbitka tego co powiedzieli siatkarze w pomeczowych wywiadach - z oryginału wycięto m.in. treść zadawanych pytań. A Plińskiego zapytali o tych Polaczków to odpowiedział (a gdy użył sformułowania "Polaczki" redaktor Jerzy wykrzyknął "na to właśnie czekałem").
    • Gość: mnbvcxz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 15:05
      ten redaktorek to zupełne nieporozumienie
    • Gość: kibic siata IP: *.chello.pl 02.12.06, 13:31
      Niech na Waszym wspólnym zdjęciu z dekoracji zostanie puste miejsce po Arku.
    • Gość: kioskarz IP: 212.106.16.* 02.12.06, 13:36
      Gruszka! a dla papieża ty nie grałeś!?Tylko dla Arka?Wszędzie ta
      martyrologia,cierpiętnictwo...........
    • Gość: klll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:45
      to była siatkarska sierota, żadko kiedy kończył udanie ataki.....
    • Gość: X IP: *.chello.pl 02.12.06, 14:03
      Za to ty jesteś sierota ortograficzna.
    • Gość: BM IP: *.chello.pl 02.12.06, 16:00
      egzaltacja to jedno ale brak klasy w takich 'wycieczkach' to coś znacznie
      gorszego...De mortuis, etc
    • Gość: Obornicka IP: *.magma-net.pl 02.12.06, 13:47
      Kioskarz, to nie cierpiętnictwo i martrologia, ale pamięć o bliskim zmarłym w
      ważnym momencie. Wg mnie taka uwaga Gruszki bardzo dobrze o nim świadczy. jak
      tego nie rozumiesz, to szkoda...
    • Gość: a IP: *.chello.pl 02.12.06, 14:03
      przestań spamować
    • Gość: joj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 14:45
      to niech jutro będzie "Świetny mecz"
      teraz nie ważne jest czy wygracie jutro czy przegracie. Tylko, żebyscie dali z siebie wszystko,wygra lepszy. i tak jesteśmy już z was super dumni!! gratuluje wytrwałości w treningach, i ich efektów!
    • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 15:21
      najpiękniejsza nazwa "okolicznościowa" dla Polski to " Kraj Kwitnącej Gruszki"
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 17:44
      ;-))))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka