Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Mam pytanie!!!!!

08.08.03, 23:03
    Mam w składzie do pierwszej kolejki sadzawickiego wszedł do gry dopiero w 76
    minucie, wczesniej padły 3 bramki, a wynik zakonczył sie ze stratą czterech
    bramek ile mam punktów z Sadzawickiego ??? 1 ???
    Mam drugie pytanie co by było gddyby był remis w tym meczu 0:0 czy wtedy
    miałbym całe 2 punkty za Sadzawickiego z tytułu "mecz bez straconej bramki"???
    a jak by było 1:1 i bramki strzelone przed wejsciem na boisko sadzawickiego???
    Edytor zaawansowany
    • gregul 08.08.03, 23:34
      sylwekb2 napisał:

> Mam w składzie do pierwszej kolejki sadzawickiego wszedł do gry dopiero w 76
      > minucie, wczesniej padły 3 bramki, a wynik zakonczył sie ze stratą czterech
      > bramek ile mam punktów z Sadzawickiego ??? 1 ???
      1 (udzial w meczu) - 3 = -2

> Mam drugie pytanie co by było gddyby był remis w tym meczu 0:0 czy wtedy
      > miałbym całe 2 punkty za Sadzawickiego z tytułu "mecz bez straconej bramki"???
      1(udzial w meczu) + 2 (mecz bez stracowej bramki) = 3
      > a jak by było 1:1 i bramki strzelone przed wejsciem na boisko sadzawickiego???
      1 (udzial w meczu)

• sylwekb2 09.08.03, 00:41
      dzieki za wyjasnienie!!!
      troche nie logiczne te zasady, bo jak piłkarz moze odpowiadac za bramki ktore
      padły kiedy nie był na boisku :-((((
    • gregul 09.08.03, 11:30
      po prostu jak druzyna przegrywa juz np 0:3 to trzeba sie modlic zeby z lawki
      nie wszedl obronca ktorego masz w skladzie ;]
      co do nielogicznosci to tak samo nielogiczne byloby odejmowanie punktow obroncy
      za stracowa bramke jesli np. lezal kontuzjowany poza boiskiem w czasie kiedy
      owa bramka padla, wtedy przyznawanie punktow bardziej by sie skomplikowalo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.