Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Szpakowski

08.09.03, 19:41
    Witam,
    Co sądzicie o spikerce Basałaja. Przyznam szczerze tęsknię za Szpkawskim i
    jego lejstwem!!!
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • tgaw Re: Szpakowski 08.09.03, 19:48
        dokladnie...

najlepsze bylo na koniec:

"Cieszy wynik. Wygrac 2:0 na zawsze goracym, trudnym i .......nie wygodnym
        terenie Łotwy to duży sukces!"

Debil.

ps. debilne byly tez jego okrzyki po strzelonych bramkach; czyzby staral sie
        wniesc troche entuzjazmu do swojego coraz nudniejszego image`u??
          • Gość: wielki brat Re: Szpakowski debeściak IP: 80.51.254.* 27.01.04, 19:58
            którzy młodzi?
            z młodych z c+ znam jedynie smokowskiego, wchodzącego każdemu do ... bez
            wazeliny, i twarowskiego, kórego chrypa przyprawia o torsje (a nie daj bóg gdy
            zacznie wrzeszczeć po bramce)...
            są jeszcze jacyś młodzi zdolni w c+ oprócz ww.??
            no fakt, są... rosłoń i płuciennik...
            gratuluję wiary w młodych z c+...
            • Gość: kornik Re: Szpakowski debeściak IP: *.euronet.net.pl 29.01.04, 11:37
              pozwole sie z toba nie zgodzic, kolego
              otoz panowie twarowski a przede wszystkim smokowski to juz teraz klasa sama w
              sobie, jesli chodzi o komentatorow sportowych w polsce. zawsze przygotowani,
              profesjonalni czego nie mozna powiedziec o pozal sie boze ich odpowiednikach w
              tvp i polsacie. przede wszystkim to wiedza zawsze o czym mowia, widac ze sie
              pilka nozna interesuja i na niej znaja. dla mnie wyznacznikiem tego jest to, ze
              ilekroc kamera pada na trybuny i na kogos waznego i uznanego w swiatowej i
              klubowej pilce noznej wszystkich lig ktore sa na canale+ oni wiedza kto to jest
              i moga nam o nim powiedziec kilka zdan. a czy spotkales sie z tym u innych
              komentatorow? bo ja sobie tego nie przypominam.
              tak wiec uwazam ze mimo swojego zachryplego glosu (co chyba nie jest
              najwazniejsze?) panow S. i T. z canal+ za najlepszych w swoim fachu w polsce
              pozdrawiam
              • Gość: wieki brat Re: Szpakowski debeściak IP: 80.51.254.* 29.01.04, 22:28
                jeśli dla ciebie kolego wyznaczmikiem "znajomości fachu" u komentatora
                sportowego jest fakt, że wie on (ów komentator) na kogo, znajdującego się na
                trybunie, operator kamery kieruje swoje narzędzie pracy to pozwole sobie
                zauważyć, że najlepszymi kandydatmi na sparwozdawcę sportowego nr 1 w polsce
                są panie: grazyna torbicka, nina terentiew i katrzyna dowbor...
                rówinież pozdrawiam...
      • berserk75 Re: Szpakowski 08.09.03, 20:23
        też miałem dość lejstwa Szpakowskiego, ale nie wiedziałem, że przyjdzie debil
        Basałaj z całym zastępem nudziarzy typu Jasina

Szpaku wróć!!!
      • Gość: papa Re: Szpakowski IP: 213.155.178.* 08.09.03, 20:34
        Szpaku szpakował:)) ale przynajmniej było to płynne melodyjne i jeśli nie
        wsłuchiwało się za bardzo w treść to pasowało do meczu. Ci nowsi prubują być
        kompetentni ale komentator jest od podgrzewania atmosfery a nie informowania,
        że właśnie jest wybijany kornerer czy mędzeniu o jakiś statystykach.
        • estwood Re: Szpakowski 08.09.03, 21:08
          Nie zrozumcie mnie źle. Nie byłem fanem Pana Szpakowskiego, ale to co wyprawia
          Basałaj jest nie do wytrzymania. Żeby za pieniądze, które płacę na abonament
          musiał słuchać meczów bez fonii. Próbowałem włączać spikera radiowej jedynki,
          ale odbieram przez satelitę i się fonia z obrazem nie synchronizuje ;(((
          Mam propozycję. Niech każdy kto chce z powrotem szpaka pisze posty do TV albo
          agory
          Pozdrawiam
      • mihal_04 Re: Szpakowski 09.09.03, 02:37
        He he, teraz bedzie rosla legenda Szpaka...

Jedno trzeba przyznac, przynajmniej potrafil krzyknac GOOOOOOOOOOOOL, u
        Basalaja sa to jakies nieartykulowane piski.

A jesli chodzi o niezsynchronizowanie obrazu z dzwiekiem, to nie trzba wlaczac
        radia by go doswiadczyc. TVP nie radzi sobie z tym przy co drugim meczu
        wyjazdowym.

"Szansa......Jezus Maria!" =)

--
        "Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką
        gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk".

Tarcza Żołnierza y Rycerza Ziemie Koronney, Instrukcya, iako z różne nacye gadać
        • Gość: Virton Re: Szpakowski IP: *.radzionkow.net / 192.168.1.* 09.09.03, 09:25
          Nie wiem, czy zauważyliście, ale komentowanie kopanej, to ciężki chleb. Na
          dodatek istnieje chyba jakaś tajemnicza choroba zawodowa, bo wszyscy
          (prawie),nawet dobrze zapowiadający się komentatorzy po jakimś czasie głupieją
          i plotą głupstwa. Szpak chciał zmieniać nazwę Śląskiego na Narodowy, jego 15
          minutowe podsumowania nieudanych meczów chyba wszyscy jednak pamiętamy, o
          takich wpadkach świadczących o jego podejściu do pracy jak ze STRAKIEM, nie
          musze chyba przypominać. Jakiś czas temu dobrze zapowiadał sie Borek, ale też
          zaczął bredzić, jakieś Alexy Del Piero i takie tam. Basałaj szybciej mówi niż
          myśli i z każdego meczu mozna by zacytować kilka "perełek". O Jasinie lepiej
          nie pisać. Kiedyś lubiłem oglądać mecze przy komentarzu Laskowskiego z C+,
          chociaż dawno go nie słyszałem. Wydaje mi się , że palma mu jeszcze nie odbiła.

Pewnie wielu już tego słuchało, ale warto kilka razy. Oto link do nagrania
          (rewelacja)prawdziwie, autentycznie przeżywającego mecz Tomasza Zimocha:
          www.sports.pl/index.phtml?mp3=1

Szanowni forumowicze, ten post już się skończył :)
      • Gość: puk Re: Szpakowski IP: 130.94.107.* 09.09.03, 19:56
        Nikt i nic nie jest w stanie sprawić, bym zatęsknił za
        Szpakowskim! Pamiętam jak na mistrzostwach świata w
        Meksyku, nie zauważył bramki w meczu! Przegapił bramkę,
        bo opowiadał jakieś pierdoły o zawodnikach, który w
        jakim gra klubie. I tak się w siebie zasłuchał, że tak
        mało znaczące wydarzenie w meczu jak gol, mu umknęło.
        Bramkarz wyjął piłkę z siatki, piłkarze podreptali na
        środek, wznowili grę, a Szpaku dalej pierdzielił swoje.
        Nawet śmiał się z meksykańskiej techniki, kiedy na
        monitorze pokazali wynik meczu: 1:0. Dopiero potem
        chyba dostawał opierdol z W-wy, bo przez minutę była
        cisza, a potem znowu przez 5 minut nie było komentarza,
        bo gościu się kajał i przepraszał widzów. Pierwszy i
        ostatni raz coś takiego widziałem. Powinien się
        zahaczyć w jakimś kabarecie.
        Żeby się tak jeszcze udało pozbyć Szaranowicza... Zima
        idzie, znów będzie straszył na transmisjach z Pucharu
        Świata w skokach...
        To, że w tej chwili jest szambo z komentatorami
        piłkarskimi, to nie znaczy, że mamy wracać do starych,