Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

McLaren zapłaci milion dolarów. Kibice apelują

IP: *.chello.pl 24.09.08, 21:27
    smiech na sali. nie byloby utwardzonego pobocza i hamilton by sie zegnal z wyscigiem. takie odpuszczenie na pol metra to sobie moze...
    Edytor zaawansowany
    • Gość: wujek dobra rada IP: *.centertel.pl 24.09.08, 21:52
      to zawsze możesz sobie zagrać bluesa na organkach. tak ze smutkiem podobno
      radzili sobie czarnoskórzy na plantacjach bawełny na południu stanów.
      a tak poważnie, to jakoś nie mogę w sobie znaleźć współczucia dla hamiltona. za
      dobrze pamiętam jak w ubiegłym roku podczas jednego z wyścigów, bolid prowadzony
      przez lewisa wypadł z toru (z kilkoma innymi) i mimo, że przepisy w sposób
      jednoznaczny zabraniają udzielania pomocy przez osoby trzecie przy powrocie na
      tor, auto mclarena przy udziale obsługi wyścigu zostało przepchnięte na asfalt.
      pozostali kierowcy biorący udział w wyjechaniu poza tor, spokojnie "udali się na
      kawę". hamilton zachowywał się jakby jemu było wolno więcej.
      no i się dochrapał.
      tak na marginesie, to mimo, że nie jestem fanem lewisa, to wg. mnie kara za
      akcję z raikkonenem jest niewspółmierna do przewinienia. choć może da do
      myślenia hamiltonowi, bo sądzę, że gdyby wyczekał, to na kolejnym okrążeniu
      "połknąłby" ferrrari.
    • elibre 25.09.08, 17:52
      A jaką karę byś mu nałożył? Tylko nie pisz, że mandat w wysokości
      iluśtam dziesiątek tysięcy euro. Moim zdaniem to najmniejszy
      rozsadny wymiar kary dla niego. Baaaardzo głupio postąpił, bo
      również i moim zdaniem, spokojnie by wygrał łykając, nieradzące
      sobie w deszczu Ferrari Kimiego, na nastepnym
      okrążeniu/zakręcie/spinie Kimiego.
    • Gość: Ojeju IP: 92.4.73.* 24.09.08, 22:02
      Za ten milion nawet tydzień bym tam posiedział i ogłosił, ze Hamilton traci
      superlicenje :)
    • Gość: tp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.08, 22:18
      Dziwie sie calemu zamieszaniu. McLaren ma najwyrazniej za duzo pieniedzy bo przeciez skladanie apelacji od samego poczatku nie mialo najmniejszych szans powodzenia. Wlasciwa kara byl przejazd przez aleje serwisowa, czyli cos takiego jak rzut karny w pilce noznej - kara wykonywana natychmiast od ktorej nie ma odwolania.
      Sedziowie maja 5 okrazen czasu na wezwanie do wykonania kary.
      Jezeli wykroczenie nastapilo mniej niz 5 okrazen przed koncem wyscigu, nie wykonana kara przejazdu przez aleje jest zamieniana na doliczenie 25 sekund do czasu uzyskanego na mecie i jest traktowana jak wykonana w trakcie wyscigu, a wiec z definicji nie mozliwa do cofniecia.
    • Gość: zytek IP: *.is.net.pl 25.09.08, 02:30
      CWIAKALSKI NA SZEFA FIA....TAKIE SAMO SCIERWO
    • Gość: gość portalu IP: 80.50.230.* 25.09.08, 03:10
      Ja zaś apeluję do Redakcji o zatrudnienie kogokolwiek, kto zna JĘZYK POLSKI. Może być nawet Chińczyk, bo chyba będzie lepszy od piszących tu artykuły... Z g r o z a ! Tak fatalnej polszczyzny nawet 'Fakt' już nie prezentuje. Proszę - oto przykład:

"Nałożona na Hamiltona kara sprawiła 25 sekund zrzuciła go na trzeci miejsce w Spa i de facto pozbawiła go 4 punktów (10 za zwycięstwo, 6 za trzecie miejsce na którym się znalazł - tym dotkliwsza, że wygrał Felippe Massa, bezpośredni rywal Hamiltona do mistrzostwa F1." [Ktoś za to dostaje pieniądze !!???]
    • Gość: katolik polski IP: *.gdynia.mm.pl 25.09.08, 06:54
      a kto wogle pozwolil czarnuchowi na wsiascie do samochodu?
    • Gość: buuaahaha IP: 217.97.137.* 25.09.08, 08:09
      tjaaa podpisali się kibice, tylko pewnie sami angole, bo wątpię żeby za takie
      zachowanie bronili go wszyscy. Może i jest dobrym kierowcą, ale cóż z tego skoro
      nie umie przegrywać.
    • Gość: gosc IP: *.ptr.magnet.ie 25.09.08, 10:13
      Dziwne, ze on zawsze wszystko robi jak nalezy tylko sie na niego
      uwzieli, pewnie niedlugo walna mowe ze to przez to jest czarny.
      Ewidentnie zachowal sie chamsko jak nikt i do tego wykloca sie! Dla
      mnie to juz zaden mistrz tylko cham, ktory za wszelka cene chce
      wygrac.
    • Gość: Artur IP: *.mobile.playmobile.pl 25.09.08, 18:23
      To jest ogólnie domena anglików-ja nie jestem chamem,prostakiem i bucem,to
      ONI.Jeszcze chwila a dojdą teksty,że to wszystko są uprzedzenia na tle
      rasowym.Już niedługo.
    • naprawdetrzezwy 26.09.08, 08:35
      Niech firma pogada z nim i wbije mu do łba, że ma uczciwie grać.

(ten Hamilton jest dobry - na dobre obudził we mnie rasistę)

--
      Trzeźwy
      Naprawdę trzeźwy...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka