Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Unia Tarnów w Ekstralidze

IP: *.mpec.krakow.pl / 62.233.162.* 22.10.03, 11:32
    Informuje jakby ktoś nie wiedział , że Unia Tarnów awansowała do Ekstraligi.
    W końcu na południu Polski ogladne o ile czas pozwoli Waszych Aniołów, nie
    mówiąc już o innych druzynach . Pozdrowienia z Krakowa
    Magda.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: neonyx IP: *.tarman.pl / 217.117.128.* 23.10.03, 11:09
      no tak, tylko żeby jeszcze oprócz przyjemności oglądania tych meczy były jakieś
      przyzwoite wyniki, byłoby pieknie .
    • k_o_s 25.10.03, 09:46
      nie to zebym mial cos przeciw Uni ale wcale mi awans nie usmiecha. Do Tarnowa
      kawal drogi, caly dzien w plecy przez wyjazd. Na dodatek jeszcze Rybnik wszedl...
      kurcze w ogole bedzie nieciekawie, wszystko praktycznie jest na poludniu...
    • alienisko 25.10.03, 19:06
      Ja się ciesze :) Lubię i RKM i Unię, poza tym oba kluby prezentują chyba lepszy
      poziom sportowy i organizacyjny od obu spadkowiczów więc liga może być jeszcze
      ciekawsza :)
    • k_o_s 26.10.03, 10:15
      no tak, w zasadzie to ja tez jestem zadowolony. Jakos mnie nudzilo wybrzeze, o
      Poloni lepiej nie wspominac. Szkoda tylko ze Rybnik i Tarnow sa tak daleko,
      przeciez od nas to chyba tam z 7 godzin sie jedzie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.