Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

2 asysty w I połowie Grosickiego

28.02.09, 20:13
    mam nadzieję że temu faktowi przyjrzy się redakcja bliżej, bo na gazecie gdzie
    jest relacja "na żywo" jest tylko jedna zapisana jemu, a nawet Franek
    łowca bramek:) potwierdził w wywiadzie że obie asysty są Grosickiego...
    Edytor zaawansowany
    • mateqqq 28.02.09, 20:21
      dokladnie franek nie widzal ze tor lotu pilki troche przesunal Bruno Coutinho Martins. on ma asyste ogladaszz mecz?? bo ja tak ;]. i na stronce c nawet pisze. nie oszukuj co z tego ze masz go za kapitana
    • piast78 28.02.09, 20:42
      oglądam mecz w miarę możliwości (fragmentami)- a mój post bierze się z faktu iż
      wypowiedz strzelca bramki sugeruje coś innego niż jest na gazecie-tak czy
      inaczej należy to skonfrontować ja jakiejś powtórce, a kapitanem akurat nie mam
      Grosickiego tylko Franka:)
    • piast78 28.02.09, 21:23
      wywiad z Grosickim po meczu-on w wywiadzie też potwierdza dwie asysty wiec chyba
      wie co mówi? może i częsci pierwszej polowy niewidzialem ale zainteresowani
      potwierdzaja dwie asysty wiec nalezy to zobaczyc na powtorkach jezeli ktos ma
      inne zdanie
    • matek_5555 28.02.09, 21:25
      ty sie nie opieraj na wywiadach widac ze niemasz o tym pojecia. malysz mowil bede walczyl o medal. a co?? nie najlepiej. mogl wsyzstkiego nie zauwazyc grosicki nie rozumiesz??. on powtorki niemial tak jak telewizja .
    • piast78 28.02.09, 21:31
      skoro przeszliśmy, jak widzę, na "ty" to powiem ci znawco nad znawcami, że
      często i powtórki nie dają jednoznacznej odpowiedzi, a skoro ktoś ma wątpliwości
      to ktoś inny może to uszanować a fakty same się potwierdzą lub nie- najlepiej
      wypisywać zgryżliwe teksty mieszając do tego nie mające związku z tematem przykłady
    • awruk69 28.02.09, 21:35
      to obejrzyj wszystkie możliwe powtórki z wszystkich możliwych kamer
      to może przejrzysz na oczy, poza tym do takich sytuacji został już
      utworzony SPECJALNY wątek nie wiem po co zaśmiecasz forum.
    • piast78 28.02.09, 21:45
      regulamin jest martwy, bo go nikt nie przestrzega o czym świadczy reklamowanie
      lig na tym forum i zakladanie iles tam watkow o swojej lidze na forum lig
      prywatnych-skoro debata toczy sie na ogolnym forum kazdy ma prawo sie
      wypowiedziec wlasnie tu - ja zobaczę powtórkę i doznam oświecenia za to kultury
      osobistej niektórzy nigdy nie zdobędą
    • awruk69 28.02.09, 22:32
      zarzucasz mi brak kultury? a temat jest na forum głównym i to
      podiweszony!
    • puri1 28.02.09, 22:36
      o co wy się kłucicie wogóle nie wiem przecierz było widać że bruno zagrał piętką do Franka koniec tematu po co takie gadki ja mam Grosickiego a nie mam Bruno jak coś i jakoś się nie wykłucam bo oglądałem ten mecz i dla mnie nie ma dyskusji. A ty dzieciaku przystopuj i tak nie wygrasz jak będziesz się o wszystko kłucił.
    • piast78 28.02.09, 22:48
      tu nie chodzi o to kto ma rację bo ja nawet przez chwilę nie twierdziłem że mam
      taką pewność co do dwóch asyst tylko zasygnalizowałem pewien fakt, ale niektorzy
      zamiast ewentualnie poprzestać na zdaniu od siebie, używają stwierdzeń bez sensu
      pouczając jakby byli wszechwiedzący-to tyle w tym temacie
    • puri1 28.02.09, 22:51
      coś jest z tobą nie tak?
      Obejż mecz a potem się wykłucaj i nas nie pouczaj bo mamy racje ehhh... dzieci
    • awruk69 28.02.09, 20:24
      j.w.! jak nie oglądasz meczu to nie komentuj. asysta Bruno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.