Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

nurkowanie

IP: *.ramtel.pl 27.07.09, 11:15
    Witam. Uprawia ktoś może z was nurkowanie? Ostatnio oglądałem ciekawy film poświęcony nurkowaniu i zaciekawiło mnie to. Ile kosztuje mniej więcej jakiś kurs nurkowania no i sprzęt do nurkowania? Tak orientacyjnie pytam. Może uda mi się w to wciągnąć:)
    Edytor zaawansowany
    • frue 27.07.09, 19:20
      Witam. My interesujemy się nurkowaniem. Jednak ja bardziej rekreacyjnie, natomiast mój mąż - nurkuje głównie w jaskiniach. Rekreacyjnie również, jednak preferuje bardziej jaskinie. Dla mnie tam za ciasno:) choć piękne są. Jeśli chodzi o kursy, to obecnie nie wiem, ile kosztują. Wszystko zależy oczywiście od stopnia i "kierunku" nurkowania. Wystarczy gdzieś wyszukać w Internecie. Ceny pewnie również będą zależeć od miejsca, gdzie są organizowane takie kursy. Co do sprzętu...nurkowanie to dość droga dziedzina sportu. Przykładowo, jeden suchy skafander może kosztować 3 tysiące, a inny 9 tysięcy. Dlatego zakup sprzętu do nurkowania dla dwóch osób (tak jak w moim przypadku), graniczy z cudem, aby za wszytsko gotówką zapłacić:) Dlatego my często kupujemy na raty w divezone.pl Możesz sobie sprawdzić tam orientacyjnie ceny. Oczywiście nie wszystko będzie Ci potrzebne, więc nie przerażaj się! Poczytaj sobie w internecie na temat nurkowania - np.nurkomania.pl (o ile nie myle nazwy) ma wiele podstawowych informacji, które myślę, że zakreślą Ci jakoś temat.
      Pozdrawiam.
    • mikolaj34 02.08.19, 09:37
      A czy ktoś mógłby polecić komputer do 1000 zł dla początkującego nurka?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka