Dodaj do ulubionych

Wigilia - catering do domu

IP: *.static.chello.pl 10.12.15, 11:19
Czy ktoś jest w stanie polecić sprawdzonych dostawców dań wigilijnych z okolicy ?
Na pierwszym miejscu chodzi o jakość potraw, solidność dostawcy, estetykę i oczywiście cenę ?
Z góry dziękuję za podpowiedzi ....
Edytor zaawansowany
  • rz20015 13.12.15, 18:22
    A może dania wegańskie i wegetariańskie ... ?
    Może jednak ktoś korzystał z takich dostaw ?
  • Gość: Mareczek Reedsma IP: 109.206.211.* 22.01.16, 05:15
    W sumie nigdy nie myślałem o tym, żeby zamawiać coś świątecznego, ale od lat korzystam z cateringu, który przywożony jest mi do pracy, więc jeśli zależy Ci na smacznym, jakościowo dobrym i tradycyjnym polskim jedzeniu to od siebie mogę zasugerować ofertę karczmy www.rogata.pl, jedzenie dostaje zawsze świeże a co najważniejsze można tez nabyć od nich swojskie wędliny, które wręcz uwielbiam. Myślę, że na taką okazję o jaką prosisz, także się coś znajdzie.
  • Gość: steph23 IP: 107.170.170.* 22.08.18, 09:43
    Na Wigilię do domu nie zamawiałam ale do firmy tak. Skorzystaliśmy wtedy z usług Catering Arts i bardzo smakowało nam ich jedzenie a obsługa była bardzo profesjonalna.
  • leszekmarc 05.04.19, 22:54
    Rzeczywiście też mieliśmy okazję z żoną korzystać z Cateringu Arts i nie da się ukryć, że jedzenie serwują wyjątkowo pyszne. Ja się z takimi smakami dotąd nie spotkałem i nie ma się wrażenia, że to "odgrzany kotlet".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka