Dodaj do ulubionych

grafika komputerowa - jaki kurs (Warszawa)

10.07.07, 08:48
Witam,

chciałam wybrać się na kurs *grafika komputerowa*. Czy znacie jakieś dobre
kursy, niekoniecznie bardzo drogie? ;-)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Iwona Wojciechowska
Edytor zaawansowany
  • wioletta123 29.07.07, 23:17
    Podpisuję się pod tym również. Uczyłam się w Policealnym Studium Plastycznym i
    szczerze mówiąc gdybym sama z książek i różnych tutoriali się nie uczyła w domu
    to nic bym się nie nauczyła. W szkole mnie nie nauczyli grafiki bo tak naprawdę
    sama musiałam się nauczyć. Jest teraz na rynku pełno książek dla
    początkujących, że nawet jak ktoś kto nie ma bladego pojęcia o grafice jest w
    stanie wiele się nauczyć.
  • camel_3d 30.07.07, 08:51
    ale za to masz papier:)))))) co tez nie jest bez znaczenia:)
    ozywiscie masz racje..ale to jak wszedzie i na kazdej uczelni..tam ucza 10% ,
    reszte trzeba sobie samemu "dorobic"..

--
    BERLIN BERLIN!!!
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12488
  • wioletta123 30.07.07, 14:12
    No właśnie zanim pójdzie się do takiej szkoły to lepiej jest coś umieć, bo nie
    nadążysz. Jak poszłam do studium to byłam w klasie hmm tą najsłabszą , wiele
    osób właściwie już dobrze znało programy graficzne, bo do szkoły poszli tylko
    ze względu na papier, często też to byli ludzie którzy już gdzieś pracowali w
    tym kierunku i chcieli tylko zdobyć "oficjalnie" zawód ;-)Także jeszcze raz
    powtarzam,żeby uczyć się samemu, bo w szkole nie nauczą.
  • halinka331 29.03.14, 13:28
    Jak ktoś będzie potrzebował to zapraszam do zapoznania się z opiniami na temat Expose.pl expose.pl/. W sieci jest trochę opinii.
  • asdfjanek 09.10.14, 11:26
    Chcesz oczarować wszystkich swoimi umiejętnościami graficznymi i być niczym Leonardo da Vinci Photoshopa :) ? Zapraszam na szkolenie: Adobe Photoshop za jedyne 1100 zł (2 dni- Warszawa), w terminie 20-21.11.2014, jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu: amw@nobleprog.eu

www.nobleprog.pl/szkolenia/adobe-photoshop
  • sleepsafe 15.10.14, 02:42
    1100 zł za 2 dni na nauki photoshopa to rozbój w biały dzień...
    Nie ma takiej opcji, żeby po tak "długim" kursie swobodnie zacząć pracować a tym programie. Materiały do nauki zapewne można nabyć taniej, nie wspominając już o darmowych tutorialach.
  • kunegunda125 19.11.14, 17:28
    Polecam kurs grafiki komputerowej w Nova Centrum Edukacyjne :) jest w zdecydowanie lepszej cenie niż napisałeś. Kończyłam tam ten kurs i warto było :)
  • kondzio13heh 29.10.14, 09:20
    Wszyscy kłamiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bartek8999 08.01.15, 21:42
    Ja chodziłem do Studio BT - najlepsza cena i jakość 699 zł za 16h indywidualnego kursu w Warszawie. Jestem zadowolony.
  • karinagradowa 30.04.15, 08:59
    Co rozumiesz pod pojęciem indywidualny kurs? Jak on wyglądał? Na ile dni był rozbity?
  • marta.polecza 09.07.15, 10:17
    Też polecam BT Studio czyli zajęcia u Bartosza, byłam na tym kursie z 2 miesiące temu. Indywidualny kurs to 1-1 czyli sesja, gdzie wykładowca koncentruje się tylko na Tobie i Twojej wiedzy, zadaje zadania domowe, później je analizowaliśmy no i uczyłam się te obszary grafiki które bardziej chciałam . Mi wyszło w niecałe 3 tyg, gdzie sesja trwała 2h dziennie i tak ok. 3 razy w tygodniu.
  • aniasa1 29.04.16, 02:14
    Ale co konkretnie chcialabys robic? Tworzyc? projektowac? pacowac w zespole czy robic wszystko od A do Z? Papier czy internet?
  • meks1001 05.05.16, 10:33
    Warsztaty CONCEPT ART! Polecamy wyjątkowe warsztaty z concept artystką Magdaleną Kusowską, która realizowała projekty dla m.in. Marvel Entertainment, Universal Pictures, The Walt Disney Company, Warner Bros. Entertainment Group of Companies, HBO i? Lucasfilm!

Warszawa 13 maja, godzina 17:00 ul. Juliana Bruna 32 - Pracownia z Oknem na Świat.

Dla fanów Gwiezdnych Wojen, super bohaterów Marvel Studios,Gry o Tron i realizacji The Walt Disney Company (Maleficent, Łowca i Królowa Lodu), spotkanie będzie unikatową okazją do zajrzenia za kulisy tych produkcji i poznania osoby, której praca wpłynęła na końcowy wygląd ulubionych bohaterów i scen. Więcej informacji w wydarzeniu: web.facebook.com/events/448881255321497/
    Zapraszamy!

Organizator:
    Szkoła Rysunku TOTU
    totu.arts@gmail.com
    tel. 504247044
    web.facebook.com/KursRysunkuTOTU/
  • 3dmaxkorepetycje 26.07.16, 15:06
    Korepetycje można szukać na e korepetycje - masz tam też opinie.
  • 3dmaxkorepetycje 26.07.16, 15:09
    Polecam lekcje indywidualne gdzie nie będzie trzeba dostosowywać się do tempa innych. Jest to nauka wysoko profilowana (grafika pod kątem wizualizacji wnętrz). Więcej informacji pod numerem: 733-481-365. Pozdrawiam Janusz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka